Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. halová středa

Jablonec nad Nisou (8. 1. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 8.1.2020 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 25.88
2 2 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26.42
3 4 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 27.22
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 8.1.2020 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.85
2 Jakub KrewinskiJakub Krewinski 03 MKS Szreszen BogatyniaMKS Szreszen Bogatynia 3 24.56
3 Václav KúřilVáclav Kúřil 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.43
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 8.1.2020 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wieczorek KacperWieczorek Kacper 01 UKS Olimpijczyk 46UKS Olimpijczyk 46 3 23.18
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.88
3 Michal PyterMichal Pyter 04 UKS Olimpijczyk 46UKS Olimpijczyk 46 4 24.96
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 8.1.2020 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Seweryn PoktorakSeweryn Poktorak 03 MKJ 12 Jelenia GoraMKJ 12 Jelenia Gora 3 24.44
2 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.51
3 Piotr SzlimowskiPiotr Szlimowski 04 MKJ 12 Jelenia GoraMKJ 12 Jelenia Gora 4 26.02
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 8.1.2020 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krzysztof JanukowiczKrzysztof Janukowicz 01 Kl Ziemia KlodzkaKl Ziemia Klodzka 4 24.27
2 Mariusz SokolowskiMariusz Sokolowski 01 MKJ 12 Jelenia GoraMKJ 12 Jelenia Gora 3 24.37
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 24.52
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (st, 8.1.2020 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.37
2 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 26.57
3 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 31.86
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (st, 8.1.2020 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.68
2 Mateusz FormickiMateusz Formicki 05 MKJ 12 Jelenia GoraMKJ 12 Jelenia Gora 2 25.78
3 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 26.72
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (st, 8.1.2020 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonasz LewandowskiJonasz Lewandowski 06 Kl Ziemia KlodzkaKl Ziemia Klodzka 2 27.83
2 Slavomir KosucinskiSlavomir Kosucinski 81 PolskoPolsko 4 27.91
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 28.61
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (st, 8.1.2020 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 25.72
2 2 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.99
3 4 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.23
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wieczorek KacperWieczorek Kacper 01 UKS Olimpijczyk 46UKS Olimpijczyk 46 3 23.18
2 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.85
3 Krzysztof JanukowiczKrzysztof Janukowicz 01 Kl Ziemia KlodzkaKl Ziemia Klodzka 4 24.27
4 Mariusz SokolowskiMariusz Sokolowski 01 MKJ 12 Jelenia GoraMKJ 12 Jelenia Gora 3 24.37
5 Seweryn PoktorakSeweryn Poktorak 03 MKJ 12 Jelenia GoraMKJ 12 Jelenia Gora 3 24.44
6 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 24.52
7 Jakub KrewinskiJakub Krewinski 03 MKS Szreszen BogatyniaMKS Szreszen Bogatynia 3 24.56
8 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.88
9 Michal PyterMichal Pyter 04 UKS Olimpijczyk 46UKS Olimpijczyk 46 4 24.96
10 Václav KúřilVáclav Kúřil 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.43
11 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.51
12 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.68
13 3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 25.72
14 Mateusz FormickiMateusz Formicki 05 MKJ 12 Jelenia GoraMKJ 12 Jelenia Gora 2 25.78
15 3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 25.88
16 Piotr SzlimowskiPiotr Szlimowski 04 MKJ 12 Jelenia GoraMKJ 12 Jelenia Gora 4 26.02
17 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.37
18 2 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26.42
19 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 26.57
20 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 26.72
21 2 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.99
22 4 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 27.22
23 4 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.23
24 Jonasz LewandowskiJonasz Lewandowski 06 Kl Ziemia KlodzkaKl Ziemia Klodzka 2 27.83
25 Slavomir KosucinskiSlavomir Kosucinski 81 PolskoPolsko 4 27.91
26 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 28.61
27 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 31.86

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 8.1.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.85
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 28.05
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 29.77
Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.1.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KobaZuzana Koba 04 UKS Olimpijczyk 46UKS Olimpijczyk 46 2 28.33
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.59
3 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 38.63
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 8.1.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 32.56
2 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 34.14
3 Natálie RaisováNatálie Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 34.44
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 8.1.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 28.52
2 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 30.39
3 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 32.95
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.85
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 28.05
3 Zuzana KobaZuzana Koba 04 UKS Olimpijczyk 46UKS Olimpijczyk 46 2 28.33
4 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 28.52
5 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.59
6 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 29.77
7 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 30.39
8 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 32.56
9 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 32.95
10 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 34.14
11 Natálie RaisováNatálie Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 34.44
12 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 38.63
Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 DNS