Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii

Jablonec nad Nisou (11. - 12. 1. 2020)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 8 6.99 0.0 811.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 6.70 0.0 743.00
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 6.56 0.0 711.00
4 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 6 6.41 0.0 677.00
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 7 6.40 0.0 675.00
6 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 12 5.98 0.0 582.00
7 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 4 5.94 0.0 574.00
8 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 5 5.82 0.0 548.00
9 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 5.47 0.0 475.00
10 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3 5.30 0.0 441.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále A (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 6.64 0.0 729.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 3 6.63 0.0 727.00
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 6.22 0.0 635.00
4 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 6.06 0.0 600.00
5 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 6.01 0.0 589.00
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 5.88 0.0 561.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 6.61 0.0 723.00
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 6.54 0.0 707.00
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 6.21 0.0 632.00
4 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10 6.16 0.0 621.00
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 6.14 0.0 617.00
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 6.02 0.0 591.00
7 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 5.95 0.0 576.00
8 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 11 5.94 0.0 574.00
9 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 9 5.92 0.0 569.00
10 David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 5.83 0.0 550.00
11 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 5.55 0.0 492.00
12 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 5.29 0.0 439.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 11.1.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 6.66 0.0 734.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 9 6.52 0.0 702.00
3 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 6.26 0.0 644.00
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 16 6.04 0.0 595.00
5 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 7 5.89 0.0 563.00
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 5.86 0.0 556.00
7= Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 15 5.83 0.0 550.00
7= Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 14 5.83 0.0 550.00
9 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 8 5.82 0.0 548.00
10 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 5.80 0.0 544.00
11 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 5.79 0.0 542.00
12 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 11 5.66 0.0 514.00
13 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 10 5.59 0.0 500.00
14 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 5.57 0.0 496.00
15 Pavel VáclavůPavel Václavů
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 12 4.84 0.0 352.00
16 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 2 4.46 0.0 283.00
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 11.1.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 6.59 0.0 718.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 6.07 0.0 602.00
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 6.04 0.0 595.00
4 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 7 6.01 0.0 589.00
5 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 5.88 0.0 561.00
6 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 5.85 0.0 554.00
7 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 5.72 0.0 527.00
8 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4 5.57 0.0 496.00
9 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 10 5.44 0.0 469.00
10 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 8 5.39 0.0 459.00
11 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 5.16 0.0 413.00
Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 6 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (so, 11.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3 5.92 0.0 569.00
2 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2 5.37 0.0 455.00
3 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 13 5.36 0.0 453.00
4 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5 5.30 0.0 441.00
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4 5.29 0.0 439.00
6 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 5.26 0.0 433.00
7 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 5.17 0.0 415.00
8 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 5.12 0.0 405.00
9 Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 6 4.84 0.0 352.00
10= Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 14 4.68 0.0 323.00
10= Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 9 4.68 0.0 323.00
12 Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 8 4.66 0.0 319.00
13 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 7 4.48 0.0 287.00
14= Tomáš WalterTomáš Walter
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 15 4.45 0.0 281.00
14= Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 10 4.45 0.0 281.00
Marek ToulMarek Toul
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 11 NM 0.0
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 11.1.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 5.77 0.0 537.00
2 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 7 5.56 0.0 494.00
3 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 5.48 0.0 477.00
4 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 5.27 0.0 435.00
5 Jan ČápJan Čáp
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 5.22 0.0 425.00
6 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 5.07 0.0 396.00
7 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 12 4.94 0.0 371.00
8 Jakub DusilJakub Dusil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 4.90 0.0 363.00
9 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 4.81 0.0 346.00
10 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 14 4.49 0.0 288.00
11 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 6 4.17 0.0 234.00
12 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 2 3.71 0.0 161.00
Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 8 NM 0.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 12.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5 5.35 0.0 657.00
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 5.19 0.0 612.00
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 6 4.91 0.0 535.00
4= Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 3 4.88 0.0 527.00
4= Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1 4.88 0.0 527.00
6 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 7 4.69 0.0 477.00
7 Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
95 8 4.63 0.0 461.00
8 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4 4.51 0.0 431.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 12.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 5.23 0.0 623.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 11 5.20 0.0 614.00
3 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 5.16 0.0 603.00
4= Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 13 5.09 0.0 584.00
4= Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 14 5.09 0.0 584.00
6 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.05 0.0 573.00
7 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 6 4.99 0.0 557.00
8 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 4.95 0.0 546.00
9 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 18 4.73 0.0 487.00
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5 4.65 0.0 466.00
11= Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1 4.64 0.0 464.00
11= Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 9 4.64 0.0 464.00
13 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12 4.53 0.0 436.00
14 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 16 4.52 0.0 433.00
15 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 19 4.47 0.0 421.00
16 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 8 4.40 0.0 403.00
17 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 17 4.05 0.0 319.00
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10 NM 0.0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 12.1.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 29 5.45 0.0 686.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 5.40 0.0 671.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 28 5.36 0.0 660.00
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 24 5.15 0.0 601.00
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 9 5.09 0.0 584.00
6 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
04 7 5.07 0.0 578.00
7 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 5.05 0.0 573.00
8= Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 32 4.98 0.0 554.00
8= Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 40 4.98 0.0 554.00
10 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 17 4.94 0.0 543.00
11 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 10 4.93 0.0 540.00
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 36 4.90 0.0 532.00
13 Natálie KováčováNatálie Kováčová
AC PardubiceAC Pardubice
03 21 4.83 0.0 514.00
14 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 19 4.82 0.0 511.00
15 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 4.80 0.0 506.00
16 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 34 4.78 0.0 500.00
17 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 4.75 0.0 492.00
18= Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 31 4.74 0.0 490.00
18= Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 39 4.74 0.0 490.00
20= Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 27 4.74 0.0 490.00
20= Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 38 4.74 0.0 490.00
22 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 22 4.72 0.0 485.00
23 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 42 4.71 0.0 482.00
24 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 4.70 0.0 479.00
25 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 4.65 0.0 466.00
26 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 37 4.64 0.0 464.00
27 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 4.58 0.0 448.00
28 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 26 4.54 0.0 438.00
29 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 43 4.53 0.0 436.00
30 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 4.47 0.0 421.00
31 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 4.40 0.0 403.00
32 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 23 4.39 0.0 401.00
33 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 11 4.31 0.0 381.00
34= Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 25 4.26 0.0 369.00
34= Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 45 4.26 0.0 369.00
36 Lucie SajdlováLucie Sajdlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 35 4.23 0.0 362.00
37 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 30 4.17 0.0 347.00
38 Pavlína JišováPavlína Jišová
AC PardubiceAC Pardubice
04 15 4.07 0.0 324.00
39 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 44 3.88 0.0 281.00
40 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 33 3.85 0.0 274.00
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 DNS 0.0
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 20 DNS 0.0
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 41 DNS 0.0
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 18 NM 0.0
Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 12 NM 0.0
Celkem 45 závodníků

skok daleký - Žákyně (Běh)

Běh A (ne, 12.1.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 14 5.06 0.0 576.00
2 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 22 4.68 0.0 474.00
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 15 4.58 0.0 448.00
4 Eliška HýřováEliška Hýřová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 4.41 0.0 406.00
5 Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 7 4.39 0.0 401.00
6= Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 4.37 0.0 396.00
6= Tereza PlecháčováTereza Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 4.37 0.0 396.00
8 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 4 4.35 0.0 391.00
9 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 20 4.27 0.0 371.00
10= Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 17 4.23 0.0 362.00
10= Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 12 4.23 0.0 362.00
12 Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 4.22 0.0 359.00
13 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 5 4.11 0.0 333.00
14= Tereza ZáhořováTereza Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 21 4.04 0.0 317.00
14= Aneta MarkalousováAneta Markalousová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 4.04 0.0 317.00
16 Karolína ČáslavováKarolína Čáslavová
AC PardubiceAC Pardubice
06 3 4.03 0.0 315.00
17 Amélie MulačováAmélie Mulačová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13 4.01 0.0 310.00
18 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 8 3.94 0.0 294.00
19 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 10 3.75 0.0 252.00
20 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 6 3.68 0.0 237.00
21 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 19 3.47 0.0 194.00
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 18 NM 0.0
Celkem 22 závodníků
Běh B (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 4 5.19 0.0 612.00
2 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 5.10 0.0 587.00
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 30 4.84 0.0 516.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 4.83 0.0 514.00
5 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 17 4.79 0.0 503.00
6 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 25 4.73 0.0 487.00
7 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 18 4.72 0.0 485.00
8 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 19 4.57 0.0 446.00
9 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 23 4.52 0.0 433.00
10 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 12 4.50 0.0 428.00
11 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5 4.47 0.0 421.00
12= Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 13 4.44 0.0 413.00
12= Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 10 4.44 0.0 413.00
14 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 4.36 0.0 393.00
15= Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 29 4.32 0.0 384.00
15= Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 15 4.32 0.0 384.00
17 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 20 4.27 0.0 371.00
18 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 27 4.26 0.0 369.00
19= Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 26 4.18 0.0 350.00
19= Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 11 4.18 0.0 350.00
21 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 4.14 0.0 340.00
22 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 28 4.10 0.0 331.00
23 Viktorie BártováViktorie Bártová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 1 4.03 0.0 315.00
24 Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 24 3.90 0.0 285.00
25 Anna MarkováAnna Marková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 21 3.89 0.0 283.00
26 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 22 3.86 0.0 276.00
27 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 16 3.84 0.0 272.00
28 Hana KozlováHana Kozlová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 14 3.81 0.0 265.00
29 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 7 3.74 0.0 250.00
Eliška HýblováEliška Hýblová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 NM 0.0
Celkem 30 závodníků
Běh C (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 5.49 0.0 697.00
2 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 5.25 0.0 628.00
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 16 5.18 0.0 609.00
4 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 13 5.09 0.0 584.00
5 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 14 5.02 0.0 565.00
6 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 19 4.98 0.0 554.00
7 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 21 4.90 0.0 532.00
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 4.82 0.0 511.00
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 12 4.78 0.0 500.00
10= Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 18 4.65 0.0 466.00
10= Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 4.65 0.0 466.00
10= Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 4.65 0.0 466.00
13 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 11 4.57 0.0 446.00
14 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 27 4.55 0.0 441.00
15 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 23 4.48 0.0 423.00
16 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 24 4.47 0.0 421.00
17 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 9 4.46 0.0 418.00
18 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 17 4.43 0.0 411.00
19 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 26 4.41 0.0 406.00
20 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 22 4.40 0.0 403.00
21 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 8 4.33 0.0 386.00
22 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 20 4.27 0.0 371.00
23 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 15 4.25 0.0 367.00
24 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 3.84 0.0 272.00
Nicole VeroňkováNicole Veroňková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 25 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků