Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. halová středa

Jablonec nad Nisou (15. 1. 2020)

Skok daleký - Muži

(st, 15.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 5 6.38 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 6.32 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 11 6.31 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 13 5.82 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 5.46 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Tomáš NovákTomáš Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 8 4.84 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 4.62 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Wiktor SzpilaWiktor Szpila
MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia
06 10 4.42 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Olaf CiunelOlaf Ciunel
MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia
05 1 4.28 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Martin SkálaMartin Skála
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 9 4.14 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Jakub HamadaJakub Hamada
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 2 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Filip ŠenkFilip Šenk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 12 3.90 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 15.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 5.35 0.0
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 2 4.86 0.0
3 Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 4.78 0.0
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 4.67 0.0
5 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 5 4.58 0.0
6= Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 6 4.55 0.0
6= Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 4.55 0.0
8 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 4.40 0.0
9 Antoniya CzernaikAntoniya Czernaik
MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia
05 9 4.35 0.0
10 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 10 4.19 0.0
11 Petra SvětničkováPetra Světničková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 11 3.53 0.0
12 Sylwia PiechurskaSylwia Piechurska
MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia
05 12 3.35 0.0
Tereza AndrlováTereza Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 13 NM 0.0
Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 14 NM 0.0
Celkem 14 závodníků