Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. halová středa

Jablonec nad Nisou (15. 1. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 15.1.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.11
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.16
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.23
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.30
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.36
6 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 07.41
7 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.50
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.78
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.1.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 07.38
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.49
3 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.55
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.57
5 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.61
6 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.69
7 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.71
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 15.1.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.08
2 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.61
3 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.64
4 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.77
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.85
6 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.95
7 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 08.19
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 15.1.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.27
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.35
3 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.10
4 Tomáš JarýTomáš Jarý 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.37
5 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.14
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.60
Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 15.1.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.38
2 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.70
3 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.76
4 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.81
5 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.82
6 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.91
7 Tomáš BobekTomáš Bobek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 10.78
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 15.1.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.01
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.17
3 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.59
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.73
5 Mateusz KaminskiMateusz Kaminski 05 OSA ZgorzelecOSA Zgorzelec 8 07.91
6 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.97
7 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.12
8 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.01
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.08
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.11
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.16
5 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.17
6 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.23
7 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.27
8 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.30
9 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.35
10 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.36
11 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 07.38
11 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.38
13 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 07.41
14 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.49
15 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.50
16 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.55
17 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.57
18 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.59
19 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.61
19 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.61
21 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.64
22 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.69
23 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.70
24 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.73
25 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.76
26 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.77
27 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.78
28 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.81
29 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.85
30 Mateusz KaminskiMateusz Kaminski 05 OSA ZgorzelecOSA Zgorzelec 8 07.91
31 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.95
32 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.97
33 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.10
34 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.12
35 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 08.19
36 Tomáš JarýTomáš Jarý 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.37
37 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.71
38 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.82
39 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.84
40 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.91
41 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.14
42 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.60
43 Tomáš BobekTomáš Bobek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 10.78
Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 15.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.84
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.02
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.19
4 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.23
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.23
6 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.29
7 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.89
8 Kinga GrodzinskaKinga Grodzinska 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 2 10.78
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.20
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.29
3 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.37
4 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.44
5 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.51
6 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.57
7 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.62
8 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.63
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 15.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.37
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.40
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.51
4 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.93
5 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.94
6 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.95
7 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.81
8 Simona MatysováSimona Matysová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.90
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 15.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 08.70
2 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.92
3 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.95
4 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.39
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.44
6 Zofia AdamczewskaZofia Adamczewska 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 6 09.76
7 Zofia OlejarzZofia Olejarz 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 8 10.37
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 15.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.47
2 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.62
3 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 08.97
4 Maja PaprockaMaja Paprocka 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 6 09.67
5 Julia JaniakJulia Janiak 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 1 10.86
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 15.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.57
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.64
3 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.69
4 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.74
5 Klára SchichováKlára Schichová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.85
6 Amelia SpichAmelia Spich 07 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 7 09.91
7 Kornelia LechKornelia Lech 07 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 6 10.20
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 15.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.84
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.27
3 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.86
4 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 08.96
5 Eliška ŠléglováEliška Šléglová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.12
6 Weronika SulkowskaWeronika Sulkowska 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 1 09.58
7 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.99
8 Oliwia JurewiczOliwia Jurewicz 07 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 6 10.70
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 15.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.66
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.66
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.84
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.84
4 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.02
5 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.19
6 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.20
7 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.23
7 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.23
9 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.27
10 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.29
10 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.29
12 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.37
12 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.37
14 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.40
15 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.44
16 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.47
17 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.51
17 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.51
19 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.57
19 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.57
21 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.62
21 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.62
23 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.63
24 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.64
25 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.69
26 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 08.70
27 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.86
28 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.89
29 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.92
30 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.93
31 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.94
32 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.95
32 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.95
34 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 08.96
35 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 08.97
36 Eliška ŠléglováEliška Šléglová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.12
37 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.39
38 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.44
39 Weronika SulkowskaWeronika Sulkowska 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 1 09.58
40 Maja PaprockaMaja Paprocka 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 6 09.67
41 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.74
42 Zofia AdamczewskaZofia Adamczewska 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 6 09.76
43 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.81
44 Klára SchichováKlára Schichová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.85
45 Simona MatysováSimona Matysová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.90
46 Amelia SpichAmelia Spich 07 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 7 09.91
47 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.99
48 Kornelia LechKornelia Lech 07 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 6 10.20
49 Zofia OlejarzZofia Olejarz 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 8 10.37
50 Oliwia JurewiczOliwia Jurewicz 07 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 6 10.70
51 Kinga GrodzinskaKinga Grodzinska 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 2 10.78
52 Julia JaniakJulia Janiak 08 MKS Szerszen BogatyniaMKS Szerszen Bogatynia 1 10.86