Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. halová středa

Jablonec nad Nisou (22. 1. 2020)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 22.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 08.04 0.0
2 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 07.50 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 22.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11.61 0.0
2 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 11.15 0.0
3 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10.83 0.0
4 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 10.58 0.0
5 Adéla BakešováAdéla Bakešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 09.28 0.0
6 Mia FritzMia Fritz
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
07 09.12 0.0
7 7 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 09.08 0.0
8 19 Jill SefrinJill Sefrin
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
04 09.03 0.0
9 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 08.83 0.0
10 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 08.69 0.0
11= Tereza AndrlováTereza Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 08.68 0.0
11= Eliška ŠléglováEliška Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 08.68 0.0
13 4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 08.58 0.0
14 24 Lilli BenschLilli Bensch
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
04 07.85 0.0
15 Klára MarčekováKlára Marčeková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
05 07.80 0.0
16 Michaela StaňkováMichaela Staňková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 07.67 0.0
17 Vendula HabováVendula Habová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 07.52 0.0
18 Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 07.47 0.0
19 Adéla RyšaváAdéla Ryšavá
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
05 07.29 0.0
20 Adriana ŘehankováAdriana Řehanková
ASK DěčínASK Děčín
06 07.19 0.0
21 Thea VošvrdováThea Vošvrdová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 07.15 0.0
22 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 07.14 0.0
23 Klára SchichováKlára Schichová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 06.79 0.0
24 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 06.76 0.0
25 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 06.59 0.0
26 29 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 06.57 0.0
27 Marianna VlčkováMarianna Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
06 05.80 0.0
Celkem 27 závodníků