Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. halová středa

Jablonec nad Nisou (29. 1. 2020)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 29.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 08.85 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Veteráni

(st, 29.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr JarabicaPetr Jarabica
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
70 04.60 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 29.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11.74 0.0
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11.08 0.0
3 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 11.07 0.0
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10.85 0.0
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 10.55 0.0
6 Daria PiotrowskaDaria Piotrowska
MKS BoleslaviaMKS Boleslavia
04 10.28 0.0
7 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 10.00 0.0
8 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 09.61 0.0
9 Eliška ŠléglováEliška Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 09.32 0.0
10 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 09.10 0.0
11 Tereza AndrlováTereza Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 08.73 0.0
12 Klára KřivskáKlára Křivská
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 08.42 0.0
13 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 08.28 0.0
14 Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 08.18 0.0
15 Barbora ŠimčíkováBarbora Šimčíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 07.85 0.0
16 Marie DejmkováMarie Dejmková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
03 07.67 0.0
17 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 07.47 0.0
18 Klára SchichováKlára Schichová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 07.08 0.0
19 Eliška BuďárkováEliška Buďárková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 06.37 0.0
20 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 05.71 0.0
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 NM 0.0
Celkem 21 závodníků