Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. halová středa

Jablonec nad Nisou (29. 1. 2020)

skok daleký - Muži

(st, 29.1.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ZazulaMichal Zazula
MKS BoleslaviaMKS Boleslavia
03 6.79 0.0
2 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.26 0.0
3 Eryk SwiergockiEryk Swiergocki
Krokus LesznoKrokus Leszno
01 6.17 0.0
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6.09 0.0
5 Szymon SargalskiSzymon Sargalski
SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna
03 6.04 0.0
6 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 5.92 0.0
7 Mikolaj GapinskiMikolaj Gapinski
MKS BoleslaviaMKS Boleslavia
01 5.89 0.0
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.78 0.0
9 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5.41 0.0
10 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.33 0.0
11 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5.27 0.0
12 Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.20 0.0
13 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5.15 0.0
14 Tomáš NovákTomáš Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 4.78 0.0
15 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.77 0.0
16 Wiktor SzpilaWiktor Szpila
Szevszeń BogatyniaSzevszeń Bogatynia
06 4.47 0.0
17 Adám BakAdám Bak
SzegedSzeged
06 4.29 0.0
18 Martin SkálaMartin Skála
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.26 0.0
19 Matouš MartinkaMatouš Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.53 0.0
20 Dominik RozkovecDominik Rozkovec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.49 0.0
Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 NM 0.0
Arnold NándorArnold Nándor
SzegedSzeged
04 NM 0.0
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 NM 0.0
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 29.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola HoroskaNikola Horoska
PowodowoPowodowo
01 5.67 0.0
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.51 0.0
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.94 0.0
4 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.90 0.0
5 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.89 0.0
6 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.88 0.0
7 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.82 0.0
8 Ewa DziemidowiczEwa Dziemidowicz
SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna
02 4.72 0.0
9 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
95 4.65 0.0
10 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.60 0.0
11 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4.59 0.0
12 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.34 0.0
13 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.22 0.0
14 Aneta CrhováAneta Crhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.14 0.0
15 Edva HajdúEdva Hajdú
SzegedSzeged
08 4.09 0.0
16 Eliška FlanderkováEliška Flanderková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.96 0.0
17 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.92 0.0
18 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.84 0.0
19 Kateřina PechováKateřina Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3.72 0.0
20 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.66 0.0
21 Elisabeth SoukupováElisabeth Soukupová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.63 0.0
22 Dalma SimonDalma Simon
SzegedSzeged
09 3.14 0.0
Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 DNS 0.0
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 NM 0.0
Nicol JindrováNicol Jindrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 NM 0.0
Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 NM 0.0
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 NM 0.0
Celkem 27 závodníků