Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. halová středa

Jablonec nad Nisou (29. 1. 2020)

chůze dráha 3000 m - Muži

(st, 29.1.2020 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13:06.77
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14:53.42
3 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:50.03
4 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 17:45.46
5 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 18:03.82
6 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 18:17.48
7 Vojtěch SegešVojtěch Segeš 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:47.06
8 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18:58.50
Celkem 8 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy

(st, 29.1.2020 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 16:07.64
2 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:17.80
3 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:27.03
4 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 17:48.99
5 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17:52.66
6 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:35.95
7 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18:58.52
8 Aleksandra HolubowskaAleksandra Holubowska 04 Krokus LesznoKrokus Leszno 19:04.22
9 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 19:52.59
10 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 20:05.98
11 Jana NováJana Nová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22:42.74
12 Rozálie FukalováRozálie Fukalová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23:15.56
13 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 24:36.84
Celkem 13 závodníků