Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje staršího žactva

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2020)
Skok vysoký - Žáci (neděle, 2.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David KožíšekDavid Kožíšek 050312 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.81
2 Tomáš KačerTomáš Kačer 050718 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1.60
3= Matouš SvobodaMatouš Svoboda 060517 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.55
3= Ondřej NovotnýOndřej Novotný 061004 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1.55
3= Jan JahodkaJan Jahodka 050808 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.55
Skok vysoký - Žákyně (neděle, 2.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 051120 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.62
2 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 060822 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.57
3 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 050926 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1.51
Skok o tyči - Žáci (neděle, 2.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jonáš TurekJonáš Turek 050221 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.70
2 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 051031 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2.60
3 Dominik NovákDominik Novák 050425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.60
Skok o tyči - Žákyně (neděle, 2.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 050204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.10
2 Eliška JanďurováEliška Janďurová 061106 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2.40
3 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 060601 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.30
Skok daleký - Žáci (neděle, 2.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.88
2 Lukáš MrhaLukáš Mrha 051021 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.53
3 František KadlecFrantišek Kadlec 050604 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5.46
Skok daleký - Žákyně (neděle, 2.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 051120 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.17
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 051101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.86
3 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 050426 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.81
Skok daleký - Žákyně (neděle, 2.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára VymetalováKlára Vymetalová 050607 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4.57
2 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 060116 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 4.56
3 Anna ČernínováAnna Černínová 060825 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4.51
Vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 2.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 050113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.15
2 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 050723 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.70
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 050627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.68
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 2.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik NovákDominik Novák 050425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.77
2 Lukáš MrhaLukáš Mrha 051021 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.38
3 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 050129 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.08