Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje staršího žactva

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.65
2 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.38
3 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.80
4 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.02
5 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.10
6 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.22
Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.74
2 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.16
3 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.18
4 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.59
5 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.75
6 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.02
7 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.22
8 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.00
2 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.20
3 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.41
4 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 08.83
5 Tomáš KarásekTomáš Karásek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.17
6 Pavel KřelinaPavel Křelina 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.17
7 Marek ŠírMarek Šír 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.42
MS Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.82
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.92
3 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.04
4 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.24
5 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.39
6 Filip SenešiFilip Seneši 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.54
7 Matouš MartinkaMatouš Martinka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.91
8 Matěj MátlMatěj Mátl 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.80
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.07
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.52
4 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.68
5 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.68
6 Vendelín CermanVendelín Cerman 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.45
7 Radek HladilRadek Hladil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.19
8 Vojtěch KřapkaVojtěch Křapka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.77
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.86
3 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 08.02
4 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.74
5 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.81
6 David DědečekDavid Dědeček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.01
7 Ondřej SkalickýOndřej Skalický 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.53
8 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.65
2 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.74
3 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.77
4 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.80
5 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.82
6 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.86
7 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.92
7 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.92
9 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.00
10 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 08.02
11 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.04
12 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.07
13 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.16
14 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.18
15 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.20
16 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.24
17 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.38
18 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.39
19 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.41
20 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.52
21 Filip SenešiFilip Seneši 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.54
22 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.59
23 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.68
23 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.68
25 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.74
26 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.75
27 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.80
28 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.81
29 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 08.83
30 Matouš MartinkaMatouš Martinka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.91
31 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.02
31 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.02
33 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.10
34 Tomáš KarásekTomáš Karásek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.17
34 Pavel KřelinaPavel Křelina 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.17
36 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.22
36 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.22
38 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.37
39 Marek ŠírMarek Šír 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.42
40 Vendelín CermanVendelín Cerman 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.45
41 Matěj MátlMatěj Mátl 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.54
42 David DědečekDavid Dědeček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.01
43 Radek HladilRadek Hladil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.19
44 Ondřej SkalickýOndřej Skalický 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.53
45 Vojtěch KřapkaVojtěch Křapka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.72
46 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.40
Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 2.2.2020 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.57
2 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.72
3 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.74
4 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.85
5 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.94
6 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 07.94
7 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.27
Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 2.2.2020 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 08.02
3 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.09
4 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.16
5 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.18
6 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.49
Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 DNS
Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 2.2.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.07
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.13
3 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.15
4 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.27
5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.34
6 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.38
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 2.2.2020 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.28
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.32
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.50
4 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.69
5 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.78
6 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.88
Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.07
2 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.69
3 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.76
4 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.78
5 Amélie MolnárováAmélie Molnárová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.98
6 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.08
7 Anna StasováAnna Stasová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.79
2 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.96
3 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.23
4 Nela MasopustováNela Masopustová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.31
5 Eliška FlanderkováEliška Flanderková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.33
6 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.67
7 Šárka VlčkováŠárka Vlčková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.18
2 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.62
3 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 08.70
4 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.80
5 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.05
6 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.98
MS Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 1 09.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.35
2 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.70
3 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 08.80
4 Eliška ŠléglováEliška Šléglová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.88
5 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.29
6 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.58
MS Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.35
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.75
3 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.79
4 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.98
5 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.10
6 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.14
MS Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.98
2 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.14
3= Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.15
3= Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.15
5 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.23
6 Nikola KrálováNikola Králová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 09.47
MS Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.27
2 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.32
3 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.75
4 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.07
5 Elisabeth SoukupováElisabeth Soukupová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.08
6 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.33
7 Klára VondrováKlára Vondrová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.15
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.51
3 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.90
4 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.99
5 Nela ChristovaNela Christova 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.00
6 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.16
7 Dia ProkešováDia Prokešová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 10.19
Adéla RyšaváAdéla Ryšavá 05 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.35
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.36
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.00
4 Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.01
5 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.05
6 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.19
7 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.23
8 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.33
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.63
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 08.78
4 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.82
5 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.84
6 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.95
7 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.15
8 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.24
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.07
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.15
3 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.18
4 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.27
4 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.27
6 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.32
7 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.33
8 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.35
8 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.35
8 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.35
11 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.36
12 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.51
13 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.62
14 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.63
15 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.69
15 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.69
17 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 08.70
17 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.70
19 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.75
19 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.75
21 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.76
22 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.78
22 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 08.78
24 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.79
24 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.79
26 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.80
26 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 08.80
28 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.82
29 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.84
29 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.84
31 Eliška ŠléglováEliška Šléglová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.88
32 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.90
33 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.95
34 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.96
35 Amélie MolnárováAmélie Molnárová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.98
35 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.98
35 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.98
38 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.99
39 Nela ChristovaNela Christova 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.00
39 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.00
41 Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.01
42 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.05
42 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.05
44 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 1 09.06
45 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.07
46 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.08
46 Elisabeth SoukupováElisabeth Soukupová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.08
48 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.10
49 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.14
49 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.14
51 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.15
51 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.15
51 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.15
54 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.16
55 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.19
56 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.23
56 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.23
56 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.23
59 Anna StasováAnna Stasová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.26
60 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.29
61 Nela MasopustováNela Masopustová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.31
62 Eliška FlanderkováEliška Flanderková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.33
62 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.33
64 Nikola KrálováNikola Králová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 09.47
65 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.64
66 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.67
67 Klára VondrováKlára Vondrová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.84
68 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.98
69 Dia ProkešováDia Prokešová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 10.19
70 Šárka VlčkováŠárka Vlčková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.27
71 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.58
72 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.24
Adéla RyšaváAdéla Ryšavá 05 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 8 DNS