Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. halová středa

Jablonec nad Nisou (12. 2. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 12.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 06.99
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 07.17
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.26
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.42
5 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 07.43
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 07.49
7 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.62
8 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 07.34
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.39
3 Vojtěch BláhaVojtěch Bláha 46 OnebohOneboh 2 07.51
4 Aram JiráskoAram Jirásko 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 07.61
5 Matěj RylichMatěj Rylich 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.65
6 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.66
7 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 12.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.43
2 Przemek IsztwanPrzemek Isztwan 06 LKS PolkowiceLKS Polkowice 4 07.66
3 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.69
4 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.81
5 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 07.82
6 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 1 08.12
7 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.83
8 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.92
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 12.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.40
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.85
3 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.26
4 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.28
5 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.42
6 Peter TegzaPeter Tegza 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.56
7 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 09.02
8 Šimon PotměšilŠimon Potměšil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.46
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 12.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.29
2 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.70
3 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.81
4 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.03
5 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.04
6 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.15
7 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.36
8 Jaroslav FučíkJaroslav Fučík 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 10.13
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 12.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lennart KorseltLennart Korselt 06 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 3 08.23
2 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.57
3 Matouš MartinkaMatouš Martinka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.72
4 Ben BuschekBen Buschek 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 4 09.33
5 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.61
6 Hartmut RafflerHartmut Raffler 56 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 7 09.97
7 Jens SchoeningJens Schoening 59 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 5 10.10
8 Louis RennerLouis Renner 09 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 2 10.34
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 12.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.18
2 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 07.67
3 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.77
4 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.29
5 Thomas TammeThomas Tamme 71 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 5 08.42
6 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 08.98
7 Jan GrenhallJan Grenhall 41 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 18.31
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 06.99
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 07.17
3 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.18
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.26
5 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 07.34
6 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.39
7 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.40
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.42
9 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 07.43
9 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.43
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 07.49
12 Vojtěch BláhaVojtěch Bláha 46 OnebohOneboh 2 07.51
13 Aram JiráskoAram Jirásko 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 07.61
14 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.62
15 Matěj RylichMatěj Rylich 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.65
16 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.66
16 Przemek IsztwanPrzemek Isztwan 06 LKS PolkowiceLKS Polkowice 4 07.66
18 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 07.67
19 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.69
20 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.77
21 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.81
22 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 07.82
23 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.85
24 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.00
25 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.01
26 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 1 08.12
27 Lennart KorseltLennart Korselt 06 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 3 08.23
28 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.26
29 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.28
30 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.29
30 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.29
32 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.42
32 Thomas TammeThomas Tamme 71 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 5 08.42
34 Peter TegzaPeter Tegza 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.56
35 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.57
36 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.70
37 Matouš MartinkaMatouš Martinka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.72
38 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.81
39 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.83
40 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.92
41 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 08.98
42 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 09.02
43 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.03
44 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.04
45 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.15
46 Ben BuschekBen Buschek 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 4 09.33
47 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.36
48 Šimon PotměšilŠimon Potměšil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.46
49 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.61
50 Hartmut RafflerHartmut Raffler 56 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 7 09.97
51 Jens SchoeningJens Schoening 59 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 5 10.10
52 Jaroslav FučíkJaroslav Fučík 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 10.13
53 Louis RennerLouis Renner 09 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 2 10.34
54 Jan GrenhallJan Grenhall 41 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 18.31

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 12.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.05
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.09
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.11
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.15
5 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.22
6 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.25
7 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.50
8 Julia KonuryJulia Konury 05 Krokus LesznoKrokus Leszno 8 08.62
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.24
2 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.27
3 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.32
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.43
5 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.61
6 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.66
7 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.87
8 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 09.12
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 12.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.31
2 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.59
3 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.65
4 Diana CholenskáDiana Cholenská 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.72
5 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.84
6 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.91
7 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 09.02
8 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.14
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 12.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.23
2 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.78
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 08.98
4 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.11
5 Lilli BenschLilli Bensch 04 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 8 09.24
6 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.37
7 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.63
8 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 09.69
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 12.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maja TammeMaja Tamme 05 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 5 08.58
3 Amélie MolnárováAmélie Molnárová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.96
4 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.05
5 Ann-Cathrin SragaAnn-Cathrin Sraga 06 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 8 09.20
6 Petra VaňkováPetra Vaňková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.53
7 Denisa KvapilováDenisa Kvapilová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.73
8 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.95
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 12.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.97
2 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.16
3 Ellen GroselEllen Grosel 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 3 09.22
4 Elena JauchElena Jauch 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 4 09.28
5 Florentine JavyFlorentine Javy 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 1 09.46
6 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 09.75
7 Adéla HolubcováAdéla Holubcová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 09.87
8 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 10.23
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 12.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 09.30
2 Lilli GoldbergLilli Goldberg 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 1 09.35
3 Eva RosickáEva Rosická 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.49
4 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.60
5 Ulrike HiltscherUlrike Hiltscher 52 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 6 09.80
6 Vanessa ZiehlkeVanessa Ziehlke 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 3 10.02
7 Alena GrenhallováAlena Grenhallová 48 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 14.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.05
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.09
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.11
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.15
5 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.22
6 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.23
7 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.24
8 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.25
9 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.27
10 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.31
11 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.32
12 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.43
13 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.50
14 Maja TammeMaja Tamme 05 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 5 08.58
15 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.59
16 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.61
17 Julia KonuryJulia Konury 05 Krokus LesznoKrokus Leszno 8 08.62
18 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.65
19 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.66
20 Diana CholenskáDiana Cholenská 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.72
21 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.78
22 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.84
23 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.87
24 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.91
25 Amélie MolnárováAmélie Molnárová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.96
26 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.97
27 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 08.98
28 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 09.02
29 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.05
30 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.11
31 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 09.12
32 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.14
33 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.16
34 Ann-Cathrin SragaAnn-Cathrin Sraga 06 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 8 09.20
35 Ellen GroselEllen Grosel 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 3 09.22
36 Lilli BenschLilli Bensch 04 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 8 09.24
37 Elena JauchElena Jauch 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 4 09.28
38 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 09.30
39 Lilli GoldbergLilli Goldberg 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 1 09.35
40 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.37
41 Florentine JavyFlorentine Javy 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 1 09.46
42 Eva RosickáEva Rosická 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.49
43 Petra VaňkováPetra Vaňková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.53
44 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.60
45 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.63
46 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 09.69
47 Denisa KvapilováDenisa Kvapilová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.73
48 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 09.75
49 Ulrike HiltscherUlrike Hiltscher 52 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 6 09.80
50 Adéla HolubcováAdéla Holubcová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 09.87
51 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.95
52 Vanessa ZiehlkeVanessa Ziehlke 07 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 3 10.02
53 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 10.23
54 Alena GrenhallováAlena Grenhallová 48 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 14.08