Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m všech kategorií

Jablonec nad Nisou (15. 2. 2020)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 15.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 63 Miroslav PullmanMiroslav Pullman 50 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 3 13:42.67
2 195 Zdeněk StrouhalZdeněk Strouhal 59 Staněk Sport TurnovStaněk Sport Turnov 1 14:47.24
3 102 Karel TrejbalKarel Trejbal 51 SKP Mladá BoleslavSKP Mladá Boleslav 4 15:39.74
4 326 Lukáš PeldaLukáš Pelda 02 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 2 18:14.09
5 113 Vítězslav JantschVítězslav Jantsch 35 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 7 18:39.60
6 328 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 6 19:17.94
7 216 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22:19.06
8 199 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 8 25:43.79
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.2.2020 - 10:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 273 Jiří ŠikolaJiří Šikola 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 12:02.58
2 50 Radek KrámskýRadek Krámský 65 PAC Jablonec nad NisouPAC Jablonec nad Nisou 2 12:17.06
3 25 Jiří BlažekJiří Blažek 72 Jablonecké MattonkyJablonecké Mattonky 1 12:18.96
4 98 František VavřichFrantišek Vavřich 61 PAC Jablonec nad NisouPAC Jablonec nad Nisou 4 12:21.62
5 64 Martin LukešMartin Lukeš 68 Eleven Run TeamEleven Run Team 5 12:40.36
6 256 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12:50.29
7 105 Zdeněk KordinaZdeněk Kordina 49 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13:12.57
8 336 Petr MaratPetr Marat 69 Jablonecké MattonkyJablonecké Mattonky 7 13:19.46
9 69 Milan VrabecMilan Vrabec 60 Staněk Sport TurnovStaněk Sport Turnov 10 13:27.33
10 194 Milan DítěMilan Dítě 67 SrbySrby 8 14:16.78
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 15.2.2020 - 11:13) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 223 Lukáš TůmaLukáš Tůma 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11:30.96
2 267 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 12:25.69
3 295 Oldřich ŠmídaOldřich Šmída 48 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 4 12:26.52
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 15.2.2020 - 11:38) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 61 Roman KoravskýRoman Koravský 69 Eleven Run TeamEleven Run Team 2 10:40.96
2 177 Štěpán LhotaŠtěpán Lhota 90 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 7 10:45.60
3 236 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10:47.06
4 344 Štěpán KmochŠtěpán Kmoch 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 10:57.09
5 179 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11:11.75
6 170 Filip ZadražilFilip Zadražil 98 TJ Bižuterie JablonecTJ Bižuterie Jablonec 1 11:12.36
7 335 Bruce HellerBruce Heller 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11:26.17
8 42 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11:46.31
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 15.2.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10:19.25
2 65 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10:33.90
3 363 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 10:41.73
4 188 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10:51.32
5 197 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 4 10:54.80
6 54 Jaroslav JíraJaroslav Jíra 72 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 10:57.41
7 281 Haštal OrtHaštal Ort 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 8 10:58.94
8 67 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10 11:04.17
9 180 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 11:21.06
10 320 Jaroslav MazačJaroslav Mazač 68 Wikov HronovWikov Hronov 7 11:29.02
11 247 Ladislav VetešníkLadislav Vetešník 82 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 11 11:44.06
12 184 David DanihelDavid Danihel 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 12 11:45.95
13 100 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 79 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 9 11:56.77
Celkem 13 závodníků
Běh 06 (so, 15.2.2020 - 12:14) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 97 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10:04.41
2 38 Pavel SkřivánekPavel Skřivánek 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10:07.93
3 108 Martin FořtMartin Fořt 68 Eleven Run TeamEleven Run Team 2 10:08.35
4 51 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 10:12.22
5 3 Tomáš KnejzlíkTomáš Knejzlík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 10:18.39
6 296 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10 10:21.37
7 178 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 10:23.35
8 190 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10:32.54
9 85 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10:36.60
10 106 Lukáš HachLukáš Hach 84 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 6 10:42.42
Celkem 10 závodníků
Běh 07 (so, 15.2.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 89 Zbyšek LhotaZbyšek Lhota 84 Eleven Run TeamEleven Run Team 6 09:35.81
2 98 David PecinaDavid Pecina 74 Eleven Run TeamEleven Run Team 7 09:48.79
3 176 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09:50.41
4 254 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09:53.73
5 115 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 09:57.54
6 343 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 11 09:59.27
7 202 Martin StaněkMartin Staněk 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10:00.26
8 160 Vladimír HamáčekVladimír Hamáček 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 10:04.93
9 215 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 10:06.01
10 253 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 10:17.13
11 158 Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 10:18.19
109 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 08 (so, 15.2.2020 - 12:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 118 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08:38.99
2 333 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08:55.94
3 159 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09:00.50
4 117 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 09:01.27
5 116 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09:05.12
6 72 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 Eleven Run TeamEleven Run Team 6 09:09.44
7 193 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 09:18.94
8 274 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09:22.71
9 229 Jiří ČivrnýJiří Čivrný 80 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 7 09:28.52
10 87 Jan ŽaloudekJan Žaloudek 81 Eleven Run TeamEleven Run Team 11 09:33.19
11 80 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12 09:40.81
12 334 Petr DušekPetr Dušek 01 TJ RumburkTJ Rumburk 13 09:42.47
13 152 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 09:42.78
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 118 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08:38.99
2 333 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08:55.94
3 159 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09:00.50
4 117 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 09:01.27
5 116 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09:05.12
6 72 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 Eleven Run TeamEleven Run Team 6 09:09.44
7 193 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 09:18.94
8 274 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09:22.71
9 229 Jiří ČivrnýJiří Čivrný 80 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 7 09:28.52
10 87 Jan ŽaloudekJan Žaloudek 81 Eleven Run TeamEleven Run Team 11 09:33.19
11 89 Zbyšek LhotaZbyšek Lhota 84 Eleven Run TeamEleven Run Team 6 09:35.81
12 80 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12 09:40.81
13 334 Petr DušekPetr Dušek 01 TJ RumburkTJ Rumburk 13 09:42.47
14 152 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 09:42.78
15 98 David PecinaDavid Pecina 74 Eleven Run TeamEleven Run Team 7 09:48.79
16 176 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09:50.41
17 254 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09:53.73
18 115 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 09:57.54
19 343 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 11 09:59.27
20 202 Martin StaněkMartin Staněk 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10:00.26
21 97 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10:04.41
22 160 Vladimír HamáčekVladimír Hamáček 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 10:04.93
23 215 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 10:06.01
24 38 Pavel SkřivánekPavel Skřivánek 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10:07.93
25 108 Martin FořtMartin Fořt 68 Eleven Run TeamEleven Run Team 2 10:08.35
26 51 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 10:12.22
27 253 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 10:17.13
28 158 Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 10:18.19
29 3 Tomáš KnejzlíkTomáš Knejzlík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 10:18.39
30 3 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10:19.25
31 296 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10 10:21.37
32 178 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 10:23.35
33 190 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10:32.54
34 65 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10:33.90
35 85 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10:36.60
36 61 Roman KoravskýRoman Koravský 69 Eleven Run TeamEleven Run Team 2 10:40.96
37 363 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 10:41.73
38 106 Lukáš HachLukáš Hach 84 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 6 10:42.42
39 177 Štěpán LhotaŠtěpán Lhota 90 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 7 10:45.60
40 236 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10:47.06
41 188 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10:51.32
42 197 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 4 10:54.80
43 344 Štěpán KmochŠtěpán Kmoch 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 10:57.09
44 54 Jaroslav JíraJaroslav Jíra 72 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 10:57.41
45 281 Haštal OrtHaštal Ort 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 8 10:58.94
46 67 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10 11:04.17
47 179 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11:11.75
48 170 Filip ZadražilFilip Zadražil 98 TJ Bižuterie JablonecTJ Bižuterie Jablonec 1 11:12.36
49 180 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 11:21.06
50 335 Bruce HellerBruce Heller 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11:26.17
51 320 Jaroslav MazačJaroslav Mazač 68 Wikov HronovWikov Hronov 7 11:29.02
52 223 Lukáš TůmaLukáš Tůma 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11:30.96
53 247 Ladislav VetešníkLadislav Vetešník 82 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 11 11:44.06
54 184 David DanihelDavid Danihel 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 12 11:45.95
55 42 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11:46.31
56 100 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 79 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 9 11:56.77
57 273 Jiří ŠikolaJiří Šikola 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 12:02.58
58 50 Radek KrámskýRadek Krámský 65 PAC Jablonec nad NisouPAC Jablonec nad Nisou 2 12:17.06
59 25 Jiří BlažekJiří Blažek 72 Jablonecké MattonkyJablonecké Mattonky 1 12:18.96
60 98 František VavřichFrantišek Vavřich 61 PAC Jablonec nad NisouPAC Jablonec nad Nisou 4 12:21.62
61 267 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 12:25.69
62 295 Oldřich ŠmídaOldřich Šmída 48 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 4 12:26.52
63 64 Martin LukešMartin Lukeš 68 Eleven Run TeamEleven Run Team 5 12:40.36
64 256 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12:50.29
65 105 Zdeněk KordinaZdeněk Kordina 49 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13:12.57
66 336 Petr MaratPetr Marat 69 Jablonecké MattonkyJablonecké Mattonky 7 13:19.46
67 69 Milan VrabecMilan Vrabec 60 Staněk Sport TurnovStaněk Sport Turnov 10 13:27.33
68 63 Miroslav PullmanMiroslav Pullman 50 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 3 13:42.67
69 194 Milan DítěMilan Dítě 67 SrbySrby 8 14:16.78
70 195 Zdeněk StrouhalZdeněk Strouhal 59 Staněk Sport TurnovStaněk Sport Turnov 1 14:47.24
71 102 Karel TrejbalKarel Trejbal 51 SKP Mladá BoleslavSKP Mladá Boleslav 4 15:39.74
72 326 Lukáš PeldaLukáš Pelda 02 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 2 18:14.09
73 113 Vítězslav JantschVítězslav Jantsch 35 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 7 18:39.60
74 328 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 6 19:17.94
75 216 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22:19.06
76 199 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 8 25:43.79
109 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12 DNF

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 15.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 200 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13:28.89
2 116 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14:04.35
3 48 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 15:43.38
4 114 Milena HovorkováMilena Hovorková 44 TJ Petřiny PrahaTJ Petřiny Praha 1 18:41.51
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 15.2.2020 - 10:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 91 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 08 DřínovDřínov 3 12:45.24
2 270 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 13:06.25
3 119 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13:10.19
4 228 Veronika BočkováVeronika Bočková 06 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 1 15:38.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 15.2.2020 - 11:13) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 37 Dagmar FišerováDagmar Fišerová 75 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 11:50.63
2 360 Eliška FaltováEliška Faltová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12:04.64
3 309 Iveta FořtováIveta Fořtová 72 Eleven Run TeamEleven Run Team 5 12:08.60
4 291 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12:34.42
5 310 Gabriela MaláGabriela Malá 05 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 12:37.47
6 252 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 12:47.25
7 339 Terezka KnejzlíkováTerezka Knejzlíková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 13:10.93
8 243 Jarmila NovákováJarmila Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 1 13:15.48
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 15.2.2020 - 11:38) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 364 Aneta KhýrováAneta Khýrová 93 carla.kupkolo.czcarla.kupkolo.cz 4 10:51.83
2 81 Jitka ČermákováJitka Čermáková 75 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11:16.37
3 94 Lenka UngerováLenka Ungerová 89 Eleven Run TeamEleven Run Team 1 11:52.21
4 342 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2 12:34.81
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 15.2.2020 - 12:14) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 262 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10:22.04
2 112 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10:48.42
3 111 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 11:21.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 262 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10:22.04
2 112 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10:48.42
3 364 Aneta KhýrováAneta Khýrová 93 carla.kupkolo.czcarla.kupkolo.cz 4 10:51.83
4 81 Jitka ČermákováJitka Čermáková 75 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11:16.37
5 111 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 11:21.38
6 37 Dagmar FišerováDagmar Fišerová 75 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 11:50.63
7 94 Lenka UngerováLenka Ungerová 89 Eleven Run TeamEleven Run Team 1 11:52.21
8 360 Eliška FaltováEliška Faltová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12:04.64
9 309 Iveta FořtováIveta Fořtová 72 Eleven Run TeamEleven Run Team 5 12:08.60
10 291 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12:34.42
11 342 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2 12:34.81
12 310 Gabriela MaláGabriela Malá 05 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 12:37.47
13 91 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 08 DřínovDřínov 3 12:45.24
14 252 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 12:47.25
15 270 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 13:06.25
16 119 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13:10.19
17 339 Terezka KnejzlíkováTerezka Knejzlíková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 13:10.93
18 243 Jarmila NovákováJarmila Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 1 13:15.48
19 200 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13:28.89
20 116 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14:04.35
21 228 Veronika BočkováVeronika Bočková 06 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 1 15:38.17
22 48 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 15:43.38
23 114 Milena HovorkováMilena Hovorková 44 TJ Petřiny PrahaTJ Petřiny Praha 1 18:41.51