Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mladšího žactva

Jablonec nad Nisou (16. 2. 2020)

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 22 4.90 0.0
2 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 20 4.79 0.0
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 21 4.74 0.0
4 Sebastien GänselSebastien Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 15 4.14 0.0
5 Dominik MarešDominik Mareš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 5 4.09 0.0
6 87 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 1 4.08 0.0
7 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 8 3.98 0.0
8 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 6 3.94 0.0
9 Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 9 3.88 0.0
10 Jakub DušekJakub Dušek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 17 3.80 0.0
11 David ChristlDavid Christl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 14 3.70 0.0
12 Karel StránskýKarel Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 3.64 0.0
13 3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 3.61 0.0
14 Jakub HamadaJakub Hamada
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 2 3.55 0.0
15 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 13 3.42 0.0
16 Tomáš KadičTomáš Kadič
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 11 3.21 0.0
František ProcházkaFrantišek Procházka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 18 DNS 0.0
Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 12 NM 0.0
MS Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3 3.74 0.0
MS Vít ŽáčekVít Žáček
ASK DěčínASK Děčín
08 16 3.91 0.0
Celkem 20 závodníků
Skupina 02 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 17 4.64 0.0
2 Jindřich LukáčJindřich Lukáč
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 12 4.14 0.0
3 Jan LukšoJan Lukšo
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 13 4.06 0.0
4 Patrik CarskaPatrik Carska
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 6 3.86 0.0
5 Matouš VelebaMatouš Veleba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 22 3.83 0.0
6 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 10 3.78 0.0
7 Kryštof ChalupaKryštof Chalupa
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 9 3.71 0.0
8 Samuel SpielmannSamuel Spielmann
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 18 3.66 0.0
9 Matěj BočekMatěj Boček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 4 3.62 0.0
10 Štěpán DrbohlavŠtěpán Drbohlav
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 8 3.59 0.0
11 David AntušDavid Antuš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 23 3.58 0.0
12 Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 2 3.57 0.0
13 Adam MocAdam Moc
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 14 3.53 0.0
14 Jakub VéleJakub Véle
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 21 3.50 0.0
15 Filip VaníčekFilip Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 20 3.50 0.0
16 Tomáš BeranTomáš Beran
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
08 3 3.48 0.0
17 Marek KopalMarek Kopal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 3.38 0.0
18 Sebastián BurešSebastián Bureš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 5 3.37 0.0
19 Adam UchytilAdam Uchytil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 19 3.35 0.0
20 Jakub DědekJakub Dědek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 7 3.33 0.0
21 72 Marek AntoňMarek Antoň
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 1 3.13 0.0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára HladíkováSára Hladíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 5 4.56 0.0
2 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 14 3.89 0.0
3 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 7 3.81 0.0
4 Amálie MlčochováAmálie Mlčochová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 3.72 0.0
5 Viktorie VindyšováViktorie Vindyšová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 17 3.44 0.0
6 Zuzana KrejčíkováZuzana Krejčíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 9 3.30 0.0
7 Hannah MarkováHannah Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 11 3.27 0.0
8 Daniela HrdinováDaniela Hrdinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 6 3.06 0.0
9 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 4 3.03 0.0
Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 12 NM 0.0
Lucie ZikudováLucie Zikudová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 18 NM 0.0
Anna FidrhelováAnna Fidrhelová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 1 NM 0.0
Celkem 12 závodníků
Skupina 02 (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 16 4.25 0.0
2 Markéta KomanickáMarkéta Komanická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 17 4.24 0.0
3 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 15 4.24 0.0
4 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 12 4.04 0.0
5 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 13 3.96 0.0
6 Tereza KřepelováTereza Křepelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 3.96 0.0
7 Adéla BondorováAdéla Bondorová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 1 3.82 0.0
8 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 5 3.61 0.0
9 Klára ŠlazykováKlára Šlazyková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 9 3.57 0.0
10 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
07 4 3.56 0.0
11 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 8 3.51 0.0
12 Simona KrupováSimona Krupová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3 3.40 0.0
Tereza LevinskáTereza Levinská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 19 NM 0.0
Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 7 NM 0.0
MS Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 14 4.08 0.0
MS Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2 3.73 0.0
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 18 4.51 0.0
Celkem 17 závodníků