Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. halová středa

Jablonec nad Nisou (19. 2. 2020)

50 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 19.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 63 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 08.46
2 Mira TammeMira Tamme 10 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 2 09.26
Celkem 2 závodníků

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 19.2.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.10
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.29
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.38
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.40
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 07.62
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.2.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.44
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.55
3 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.63
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.65
5 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.76
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.81
7 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.88
8 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.07
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 19.2.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.54
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 07.74
3 Jakub PtakJakub Ptak 00 Sprint - LegnicaSprint - Legnica 6 07.89
4 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.95
5 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.01
6 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 08.20
7 Thomas TammeThomas Tamme 71 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 3 08.48
8 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.22
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 19.2.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.79
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.17
3 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.20
4 Marek BudinaMarek Budina 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.21
5 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.34
6 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.35
7 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 6 08.82
8 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.04
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 19.2.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.35
2 Matouš MartinkaMatouš Martinka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.72
3 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.80
4 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.35
5 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.45
6 Jan PapoušekJan Papoušek 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.87
7 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.88
8 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 10.16
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 19.2.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.29
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.33
3 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.51
4 Marek ŠírMarek Šír 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.32
5 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.40
6 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.61
7 Boris GubančokBoris Gubančok 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.94
Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 19.2.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 07.82
2 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.13
3 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.21
4 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.73
5 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.83
6 Jan DubenJan Duben 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.63
7 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.24
90 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DQ
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.10
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.29
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.29
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.33
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.35
6 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.38
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.40
8 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.44
9 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.54
10 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.55
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 07.62
12 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.63
13 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.65
14 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 07.74
15 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.76
16 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.79
17 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.81
18 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 07.82
19 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.88
20 Jakub PtakJakub Ptak 00 Sprint - LegnicaSprint - Legnica 6 07.89
21 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.93
22 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.95
23 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.01
24 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.07
25 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.13
26 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.17
27 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 08.20
27 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.20
29 Marek BudinaMarek Budina 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.21
29 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.21
31 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.34
32 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.35
33 Thomas TammeThomas Tamme 71 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 3 08.48
34 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.51
35 Matouš MartinkaMatouš Martinka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.72
36 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.73
37 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.80
38 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 6 08.82
39 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.83
40 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.04
41 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.22
42 Marek ŠírMarek Šír 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.32
43 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.35
44 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.40
45 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.45
46 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.61
47 Jan PapoušekJan Papoušek 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.87
48 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.88
49 Boris GubančokBoris Gubančok 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.94
50 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 10.16
51 Jan DubenJan Duben 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.63
52 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.24
Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DQ
90 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DQ

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 19.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.96
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.11
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.14
4 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.15
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.36
6 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.52
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.53
8 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.30
2 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.37
3 Maja TammeMaja Tamme 05 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 1 08.46
4 Aleksandra KaniaAleksandra Kania 02 Sprint - LegnicaSprint - Legnica 5 08.51
5 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.60
6 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.65
7 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.71
8 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.78
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 19.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.48
2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.53
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.60
4 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.69
5 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.79
6 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.82
7 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.86
8 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.99
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 19.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.30
2 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.17
3 Eliška HanzalováEliška Hanzalová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.27
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.31
5 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.50
6 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.86
7 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.93
8 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.19
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 19.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.62
2 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.72
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.07
4 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.15
5 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.21
6 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.31
7 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.56
8 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 19.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DworakAnna Dworak 98 KS AZS WroclawKS AZS Wroclaw 2 08.05
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.15
3 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.43
4 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.93
5 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.94
6 Adriana BenkováAdriana Benková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 19.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.07
2 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.14
3 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.19
4 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.25
5 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.29
6 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.32
7 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.44
8 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.69
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.96
2 Anna DworakAnna Dworak 98 KS AZS WroclawKS AZS Wroclaw 2 08.05
3 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.07
4 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.11
5 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.14
5 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.14
7 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.15
7 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.15
9 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.19
10 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.25
11 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.29
12 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.30
12 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.30
14 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.32
15 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.36
16 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.37
17 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.43
18 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.44
19 Maja TammeMaja Tamme 05 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 1 08.46
20 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.48
21 Aleksandra KaniaAleksandra Kania 02 Sprint - LegnicaSprint - Legnica 5 08.51
22 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.52
23 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.53
23 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.53
25 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.60
25 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.60
27 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.62
28 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.65
29 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.69
29 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.69
31 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.71
32 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.72
32 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.72
34 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.78
35 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.79
36 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.82
37 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.86
38 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.93
39 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.94
40 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.99
41 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.07
42 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.15
43 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.17
44 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.21
45 Eliška HanzalováEliška Hanzalová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.27
46 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.31
46 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.31
48 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.50
49 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.56
49 Adriana BenkováAdriana Benková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.56
51 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.66
52 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.86
53 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.93
54 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.19

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 19.2.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.36
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.60
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.76
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 19.2.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 25.01
2 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.21
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (st, 19.2.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.03
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.46
3 Marek BudinaMarek Budina 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.29
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 19.2.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.50
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 25.97
3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.39
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.36
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.60
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.76
4 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.03
5 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 25.01
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.46
7 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.50
8 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 25.97
9 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.21
10 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.39
11 Marek BudinaMarek Budina 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.29

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 19.2.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.77
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 27.32
3 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.21
4 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 31.62
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 19.2.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 28.03
2 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 28.91
3 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.96
4 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 31.73
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 19.2.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 27.55
2 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.56
3 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 27.93
4 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 29.93
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 19.2.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleksandra KaniaAleksandra Kania 02 Sprint - LegnicaSprint - Legnica 3 28.87
2 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 30.74
3 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 30.87
4 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 37.52
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 19.2.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 28.20
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 30.67
3 Julia JachimkowskaJulia Jachimkowska 07 Sokól LubinSokól Lubin 3 32.06
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.77
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 27.32
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 27.55
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.56
5 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 27.93
6 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 28.03
7 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 28.20
8 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.21
9 Aleksandra KaniaAleksandra Kania 02 Sprint - LegnicaSprint - Legnica 3 28.87
10 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 28.91
11 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.96
12 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 29.93
13 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 30.67
14 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 30.74
15 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 30.87
16 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 31.62
17 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 31.73
18 Julia JachimkowskaJulia Jachimkowska 07 Sokól LubinSokól Lubin 3 32.06
19 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 37.52

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 19.2.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 27.97
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.08
3 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.17
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 19.2.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 26.78
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 27.73
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (st, 19.2.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.79
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 27.31
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 26.78
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.79
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 27.31
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 27.73
5 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 27.97
6 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.08
7 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.17

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 19.2.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.21
2 Grzegorz KolbucGrzegorz Kolbuc 01 Sokól LubinSokól Lubin 53.23
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 64.32
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 19.2.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.45
2 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 60.34
3 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 67.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 19.2.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 117.16
2 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 126.37
3 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 147.48
Poznámky:
Jarabice: 1:57,16 Doleček: 2:06,37 Pejpal: 2:27,48
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 117.16
2 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 126.37
3 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 147.48
4 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.21
5 Grzegorz KolbucGrzegorz Kolbuc 01 Sokól LubinSokól Lubin 53.23
6 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.45
7 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 60.34
8 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 64.32
9 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 67.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 19.2.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60.93
2 38 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 64.18
3 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 68.76
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 19.2.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 67.22
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68.25
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60.93
2 38 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 64.18
3 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 67.22
4 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68.25
5 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 68.76

1500 m - Muži

(st, 19.2.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 37 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:43.03
2 88 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:05.45
3 98 Jiří ŠikolaJiří Šikola 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:11.04
4 1 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:13.25
5 39 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:25.38
6 97 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:29.20
7 90 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:53.50
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(st, 19.2.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 87 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:27.32
2 38 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:36.18
3 85 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6:27.78
4 63 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6:38.73
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži

(st, 19.2.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 10.04
Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři

(st, 19.2.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.61
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(st, 19.2.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.28
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci

(st, 19.2.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.32
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.89
3 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.90
4 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.97
5 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10.19
6 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.86
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.49
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.50
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.97
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.42
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.43
3 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.58
4 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.72
5 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 10.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.67
2 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.10
3 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10.42
4 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.08
5 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.42
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.43
3 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.58
4 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.67
5 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.72
6 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.10
7 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 10.14
8 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10.42
9 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.08
10 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.35

60 m překážek - Ml. žákyně

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.55
2 Aleksandra PázikAleksandra Pázik 06 Sokól LubinSokól Lubin 4 10.93
3 Patrycja BlaszkiewiczPatrycja Blaszkiewicz 06 Sokól LubinSokól Lubin 5 11.42
4 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.97
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 1 1.70
Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 NM
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 1.55
2= Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 2 1.50
2= Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 3 1.50
4 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4 1.45
Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 5 NM
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Muži

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 4.51
2= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 4.31
2= Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 4.31
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 4 4.11
5 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 5 4.11
6 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 3.11
7 Šimon MachačŠimon Machač
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 13 2.81
8 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 10 2.51
9 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 12 2.41
10 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 2.21
11 Tomáš BronecTomáš Bronec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 9 2.21
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 6 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 3.01
2 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 3.01
3 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1 2.51
4 Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 2.41
5 Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 2.31
6 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 2.31
7 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 2.21
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mateusz JopekMateusz Jopek
KS AZS WroclawKS AZS Wroclaw
96 1 6.94 0.0
2 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 2 6.29 0.0
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3 6.25 0.0
4 Anton AleksiayukAnton Aleksiayuk
KS AZS WroclawKS AZS Wroclaw
01 4 6.05 0.0
5 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5 5.92 0.0
6 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 5.49 0.0
7 Tomáš NovákTomáš Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 7 5.33 0.0
8 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 5.15 0.0
9 Filip SenešiFilip Seneši
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 9 4.96 0.0
10 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 10 4.90 0.0
11 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 11 4.68 0.0
12 Thomas TammeThomas Tamme
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
71 12 4.67 0.0
13 Martin SkálaMartin Skála
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 13 4.28 0.0
14 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 14 4.25 0.0
15 Matouš MartinkaMatouš Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 15 4.22 0.0
16 Jakub RosaJakub Rosa
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 3.81 0.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 19.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 5.27 0.0
2 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 5.17 0.0
3 Anna DworakAnna Dworak
KS AZS WroclawKS AZS Wroclaw
98 3 5.13 0.0
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 5.02 0.0
5 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 4.79 0.0
6 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 4.78 0.0
7 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 4.68 0.0
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 8 4.57 0.0
9 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 9 4.54 0.0
10 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 10 4.51 0.0
11 Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 4.34 0.0
12 Aneta CrhováAneta Crhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 12 4.32 0.0
13 Karolína VokálováKarolína Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 13 4.31 0.0
14 Maja TammeMaja Tamme
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
05 14 4.28 0.0
15 Radka ŽidováRadka Židová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 15 4.27 0.0
16 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 16 4.24 0.0
17 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 17 4.19 0.0
18 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 18 4.18 0.0
19 Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
77 19 4.12 0.0
20 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 20 4.07 0.0
21 Thea VošvrdováThea Vošvrdová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 21 4.05 0.0
22 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 22 3.99 0.0
23 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 23 3.97 0.0
24 Amálie VávrováAmálie Vávrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 24 3.89 0.0
25 Nicol JindrováNicol Jindrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 25 3.42 0.0
Wiktoria KrauseWiktoria Krause
KS AZS WroclawKS AZS Wroclaw
03 26 NM 0.0
Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 27 NM 0.0
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 28 NM 0.0
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 2 07.32 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 14 12.00 0.0
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 11.60 0.0
3 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 1 10.98 0.0
4 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 12 10.76 0.0
5 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 10.70 0.0
6 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 09.85 0.0
7 Margorzata WróbelMargorzata Wróbel
Sokól LubinSokól Lubin
05 9 09.48 0.0
8 Adriana BenkováAdriana Benková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 09.01 0.0
9 Tereza AndrlováTereza Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 7 08.65 0.0
10 Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 08.44 0.0
11 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 5 08.44 0.0
12 Vendula HabováVendula Habová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 07.75 0.0
13 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 07.60 0.0
14 Daniela FidrováDaniela Fidrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 06.34 0.0
15 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 05.85 0.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 19.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 13.60 0.0
2 Lukáš ChmelařLukáš Chmelař
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 10.75 0.0
3 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 3 10.60 0.0
4 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 09.74 0.0
5 Jakub KučeraJakub Kučera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 06.87 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 19.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 4 12.12 0.0
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3 10.35 0.0
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 2 09.48 0.0
4 Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
77 1 08.30 0.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 19.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 12.86 0.0
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 11.54 0.0
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1 NM 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(st, 19.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 1 13.60 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 19.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 11.06 0.0
2 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 3 10.98 0.0
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 09.25 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 6kg - Veteráni

(st, 19.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 1 13.09 0.0
2 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 2 11.65 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 19.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3 13.97 0.0
2 Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2 11.01 0.0
3 Thomas TammeThomas Tamme
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
71 1 09.25 0.0
Celkem 3 závodníků