Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR veteránů

Jablonec nad Nisou (7. 3. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 13:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 07.52
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.78
3 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.19
4 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.36
5 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.40
6 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.66
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 13:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 08.43
2 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.47
3 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 08.52
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.35
5 Miroslav VavřínMiroslav Vavřín 47 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.39
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.3.2020 - 13:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 85 PolskoPolsko 3 08.32
2 Jiří HoličJiří Holič 64 TJ RumburkTJ Rumburk 4 08.34
3 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.74
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.92
5 Michael PranzMichael Pranz 62 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 09.19
6 Milan MoníkMilan Moník 69 MT SmiřiceMT Smiřice 6 11.88
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 7.3.2020 - 13:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KleprlíkTomáš Kleprlík 70 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.32
2 Milan BelianskyMilan Beliansky 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 09.11
3 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.29
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.39
5 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 07.52
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.78
3 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.19
4 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 85 PolskoPolsko 3 08.32
4 Tomáš KleprlíkTomáš Kleprlík 70 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.32
6 Jiří HoličJiří Holič 64 TJ RumburkTJ Rumburk 4 08.34
7 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.36
8 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.40
9 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 08.43
10 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.47
11 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 08.52
12 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.66
13 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.74
14 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.92
15 Milan BelianskyMilan Beliansky 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 09.11
16 Michael PranzMichael Pranz 62 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 09.19
17 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.35
18 Miroslav VavřínMiroslav Vavřín 47 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.39
19 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.29
20 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.39
21 Milan MoníkMilan Moník 69 MT SmiřiceMT Smiřice 6 11.88
22 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.33

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malgorzata GasowskaMalgorzata Gasowska 78 PolskoPolsko 5 08.08
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 08.27
3 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.59
4 Zuzana Petr ErnestováZuzana Petr Ernestová 72 SK Dolart HejniceSK Dolart Hejnice 2 09.06
5 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 09.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SalabaLenka Salaba 61 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 6 10.54
2 Maria GasowskaMaria Gasowska 45 PolskoPolsko 5 11.29
3 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.92
4 Alena GrenhallováAlena Grenhallová 48 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.49
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malgorzata GasowskaMalgorzata Gasowska 78 PolskoPolsko 5 08.08
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 08.27
3 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.59
4 Zuzana Petr ErnestováZuzana Petr Ernestová 72 SK Dolart HejniceSK Dolart Hejnice 2 09.06
5 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 09.20
6 Lenka SalabaLenka Salaba 61 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 6 10.54
7 Maria GasowskaMaria Gasowska 45 PolskoPolsko 5 11.29
8 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.92
9 Alena GrenhallováAlena Grenhallová 48 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.49

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 23.96
2 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.47
3 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 85 PolskoPolsko 3 26.81
4 Michael PranzMichael Pranz 62 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 31.18
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.48
2 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 27.86
3 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 29.07
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 7.3.2020 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 28.34
2 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 29.17
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (so, 7.3.2020 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 26.52
2 Jiří HoličJiří Holič 64 TJ RumburkTJ Rumburk 2 27.52
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (so, 7.3.2020 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 28.14
2 Jiří JanouchJiří Janouch 59 Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy 2 29.66
3 Jan GrenhallJan Grenhall 41 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 63.76
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 7.3.2020 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DetvenMichal Detven 49 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 36.81
2 Jaroslav SuchánekJaroslav Suchánek 49 ASK DěčínASK Děčín 4 37.88
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (so, 7.3.2020 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.07
2 Karel MatznerKarel Matzner 29 M Tým ZvoleM Tým Zvole 2 56.41
3 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 1 56.83
4 Antonín KoutnýAntonín Koutný 37 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 79.47
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 23.96
2 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.47
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.48
4 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 26.52
5 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 85 PolskoPolsko 3 26.81
6 Jiří HoličJiří Holič 64 TJ RumburkTJ Rumburk 2 27.52
7 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 27.86
8 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 28.14
9 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 28.34
10 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 29.07
11 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 29.17
12 Jiří JanouchJiří Janouch 59 Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy 2 29.66
13 Michael PranzMichael Pranz 62 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 31.18
14 Michal DetvenMichal Detven 49 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 36.81
15 Jaroslav SuchánekJaroslav Suchánek 49 ASK DěčínASK Děčín 4 37.88
16 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.07
17 Karel MatznerKarel Matzner 29 M Tým ZvoleM Tým Zvole 2 56.41
18 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 1 56.83
19 Jan GrenhallJan Grenhall 41 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 63.76
20 Antonín KoutnýAntonín Koutný 37 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 79.47

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 14:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malgorzata GasowskaMalgorzata Gasowska 78 PolskoPolsko 4 27.34
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 28.18
3 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 29.09
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 14:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 28.81
2 Zuzana Petr ErnestováZuzana Petr Ernestová 72 SK Dolart HejniceSK Dolart Hejnice 2 29.52
3 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 31.40
4 Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 32.37
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 7.3.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SalabaLenka Salaba 61 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 36.31
2 Maria GasowskaMaria Gasowska 45 PolskoPolsko 3 43.53
3 Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková 45 M Tým ZvoleM Tým Zvole 4 43.66
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malgorzata GasowskaMalgorzata Gasowska 78 PolskoPolsko 4 27.34
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 28.18
3 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 28.81
4 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 29.09
5 Zuzana Petr ErnestováZuzana Petr Ernestová 72 SK Dolart HejniceSK Dolart Hejnice 2 29.52
6 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 31.40
7 Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 32.37
8 Lenka SalabaLenka Salaba 61 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 36.31
9 Maria GasowskaMaria Gasowska 45 PolskoPolsko 3 43.53
10 Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková 45 M Tým ZvoleM Tým Zvole 4 43.66

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 52.35
2 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 85 PolskoPolsko 4 59.38
3 Radoslaw SteoniakRadoslaw Steoniak 71 PolskoPolsko 2 59.55
4 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 66.07
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 58.39
2 Zbyněk FojtíkZbyněk Fojtík 59 KerteamKerteam 4 73.14
3 Petr MolčanPetr Molčan 57 Sokol DolanySokol Dolany 2 84.91
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 7.3.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 81.36
2 Jaroslav SuchánekJaroslav Suchánek 49 ASK DěčínASK Děčín 2 86.89
3 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 4 154.75
4 Jan GrenhallJan Grenhall 41 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 156.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 4 154.75
2 Jan GrenhallJan Grenhall 41 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 156.70
3 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 52.35
4 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 58.39
5 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 85 PolskoPolsko 4 59.38
6 Radoslaw SteoniakRadoslaw Steoniak 71 PolskoPolsko 2 59.55
7 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 66.07
8 Zbyněk FojtíkZbyněk Fojtík 59 KerteamKerteam 4 73.14
9 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 81.36
10 Petr MolčanPetr Molčan 57 Sokol DolanySokol Dolany 2 84.91
11 Jaroslav SuchánekJaroslav Suchánek 49 ASK DěčínASK Děčín 2 86.89

400 m - Ženy

(so, 7.3.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 64.76
2 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 65.33
3 Zuzana Petr ErnestováZuzana Petr Ernestová 72 SK Dolart HejniceSK Dolart Hejnice 4 72.37
4 Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková 45 M Tým ZvoleM Tým Zvole 2 108.28
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:09.00
2 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:17.43
3 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:29.92
4 Lukáš SeveraLukáš Severa 72 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:41.08
5 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:41.09
6 Karel TrejbalKarel Trejbal 51 SKP Mladá BoleslavSKP Mladá Boleslav 9 3:28.82
7 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 3:39.98
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:15.58
2 Martin ŠilhánMartin Šilhán 66 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:19.53
3 Stanislav PilíkStanislav Pilík 50 SK SenomatySK Senomaty 5 2:59.07
4 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 3:08.86
5 Petr MolčanPetr Molčan 57 Sokol DolanySokol Dolany 4 3:13.98
6 Jiří LantaJiří Lanta 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 4:30.93
Štěpán MichalovicŠtěpán Michalovic 52 1. FC Žamberk1. FC Žamberk 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:09.00
2 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:15.58
3 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:17.43
4 Martin ŠilhánMartin Šilhán 66 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:19.53
5 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:29.92
6 Lukáš SeveraLukáš Severa 72 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:41.08
7 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:41.09
8 Stanislav PilíkStanislav Pilík 50 SK SenomatySK Senomaty 5 2:59.07
9 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 3:08.86
10 Petr MolčanPetr Molčan 57 Sokol DolanySokol Dolany 4 3:13.98
11 Karel TrejbalKarel Trejbal 51 SKP Mladá BoleslavSKP Mladá Boleslav 9 3:28.82
12 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 3:39.98
13 Jiří LantaJiří Lanta 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 4:30.93
Štěpán MichalovicŠtěpán Michalovic 52 1. FC Žamberk1. FC Žamberk 3 DNF

800 m - Ženy

(so, 7.3.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:32.12
2 Stanislava ForsterováStanislava Forsterová 78 SC MARATHON PLZEŇ,z.s.SC MARATHON PLZEŇ,z.s. 3 2:41.19
3 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:42.98
4 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:05.63
5 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 2 3:08.16
6 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:08.76
7 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 3:10.94
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 4:23.32
2 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 4:53.22
3 Ondřej ČápOndřej Čáp 74 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 4:53.46
4 Luboš KrátkýLuboš Krátký 62 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 4:58.42
5 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 5:08.87
6 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 5:20.31
7 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 5:25.61
8 Karel TrejbalKarel Trejbal 51 SKP Mladá BoleslavSKP Mladá Boleslav 9 7:16.65
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tariq HagerTariq Hager 71 Praha 2Praha 2 4 4:45.58
2 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13 5:19.45
3 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 16 5:27.37
4 Lubomír JokelLubomír Jokel 64 Atlet ŠestajoviceAtlet Šestajovice 6 5:36.58
5 Zbyněk FojtíkZbyněk Fojtík 59 KerteamKerteam 2 5:50.06
6 Karel LinhartKarel Linhart 50 HrobHrob 8 6:05.37
7 Stanislav PilíkStanislav Pilík 50 SK SenomatySK Senomaty 11 6:09.12
8 Václav GoldbachVáclav Goldbach 50 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 6:52.54
9 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 5 8:52.46
10 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 12 9:09.55
11 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 9:44.95
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 4:23.32
2 Tariq HagerTariq Hager 71 Praha 2Praha 2 4 4:45.58
3 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 4:53.22
4 Ondřej ČápOndřej Čáp 74 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 4:53.46
5 Luboš KrátkýLuboš Krátký 62 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 4:58.42
6 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 5:08.87
7 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13 5:19.45
8 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 5:20.31
9 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 5:25.61
10 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 16 5:27.37
11 Lubomír JokelLubomír Jokel 64 Atlet ŠestajoviceAtlet Šestajovice 6 5:36.58
12 Zbyněk FojtíkZbyněk Fojtík 59 KerteamKerteam 2 5:50.06
13 Karel LinhartKarel Linhart 50 HrobHrob 8 6:05.37
14 Stanislav PilíkStanislav Pilík 50 SK SenomatySK Senomaty 11 6:09.12
15 Václav GoldbachVáclav Goldbach 50 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 6:52.54
16 Karel TrejbalKarel Trejbal 51 SKP Mladá BoleslavSKP Mladá Boleslav 9 7:16.65
17 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 5 8:52.46
18 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 12 9:09.55
19 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 9:44.95

1500 m - Ženy

(so, 7.3.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Stanislava ForsterováStanislava Forsterová 78 SC MARATHON PLZEŇ,z.s.SC MARATHON PLZEŇ,z.s. 4 5:43.67
2 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 6:01.26
3 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 6:05.72
4 Jitka KábrtováJitka Kábrtová 71 Sokol StudniceSokol Studnice 5 6:07.93
5 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 6:10.36
6 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 2 6:18.36
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09:17.31
2 Ondřej ČápOndřej Čáp 74 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 10:23.86
3 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11:05.11
4 Pavel NovotnýPavel Novotný 67 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 9 11:26.36
5 Lubomír JokelLubomír Jokel 64 Atlet ŠestajoviceAtlet Šestajovice 8 11:35.48
6 Miloslav PetrlíkMiloslav Petrlík 67 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 11:40.51
7 Stanislav PilíkStanislav Pilík 50 SK SenomatySK Senomaty 11 12:37.54
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel LinhartKarel Linhart 50 HrobHrob 1 12:49.82
2 Petr MolčanPetr Molčan 57 Sokol DolanySokol Dolany 2 14:02.87
3 Ivo ŘezáčIvo Řezáč 41 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 15:16.14
4 Rudolf VorlíčekRudolf Vorlíček 47 BK BĚKODO při TJ Loko TepliceBK BĚKODO při TJ Loko Teplice 6 15:22.64
5 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 18:36.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09:17.31
2 Ondřej ČápOndřej Čáp 74 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 10:23.86
3 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11:05.11
4 Pavel NovotnýPavel Novotný 67 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 9 11:26.36
5 Lubomír JokelLubomír Jokel 64 Atlet ŠestajoviceAtlet Šestajovice 8 11:35.48
6 Miloslav PetrlíkMiloslav Petrlík 67 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 11:40.51
7 Stanislav PilíkStanislav Pilík 50 SK SenomatySK Senomaty 11 12:37.54
8 Karel LinhartKarel Linhart 50 HrobHrob 1 12:49.82
9 Petr MolčanPetr Molčan 57 Sokol DolanySokol Dolany 2 14:02.87
10 Ivo ŘezáčIvo Řezáč 41 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 15:16.14
11 Rudolf VorlíčekRudolf Vorlíček 47 BK BĚKODO při TJ Loko TepliceBK BĚKODO při TJ Loko Teplice 6 15:22.64
12 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 18:36.23

3000 m - Ženy

(so, 7.3.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Stanislava ForsterováStanislava Forsterová 78 SC MARATHON PLZEŇ,z.s.SC MARATHON PLZEŇ,z.s. 1 12:02.40
2 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 12:48.07
3 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12:53.77
4 Jitka KábrtováJitka Kábrtová 71 Sokol StudniceSokol Studnice 3 13:00.04
5 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13:52.06
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Veteráni (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.88
2 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.89
3 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 2 10.20
4 Milan BelianskyMilan Beliansky 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10.47
5 Ivo StrnadIvo Strnad 51 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 10.53
6 Jiří JanouchJiří Janouch 59 Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy 6 10.75
7 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 1 11.49
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.30
2 Marek JakobiMarek Jakobi 75 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 10.18
3 Stanislav NožkaStanislav Nožka 75 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 10.91
4 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.78
5 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 12.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.30
2 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.88
3 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.89
4 Marek JakobiMarek Jakobi 75 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 10.18
5 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 2 10.20
6 Milan BelianskyMilan Beliansky 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10.47
7 Ivo StrnadIvo Strnad 51 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 10.53
8 Jiří JanouchJiří Janouch 59 Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy 6 10.75
9 Stanislav NožkaStanislav Nožka 75 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 10.91
10 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 1 11.49
11 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.78
12 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 12.53

60 m překážek - Veteránky

(so, 7.3.2020 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata SzykulskaRenata Szykulska 74 LKS PolkowiceLKS Polkowice 6 09.46
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.78
3 Jana ČesákováJana Česáková 69 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.36
4 Terezie KopeckáTerezie Kopecká 79 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 10.76
5 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.75
Celkem 5 závodníků

4 x 150 m - Mix

(so, 7.3.2020 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrátný, Bočkayová, Jíchová, Fleischmann Vrátný, Bočkayová, Jíchová, Fleischmann AC Praha 1890AC Praha 1890 4 1:27.04
2 Pilík, Molčan, Vorlíček, Linhart Pilík, Molčan, Vorlíček, Linhart SK SenomatySK Senomaty 3 1:50.49
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále A (so, 7.3.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.94
1 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 4 1.70
2 Miloslav KrálMiloslav Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
70 1 1.61
Celkem 2 závodníků
Finále B (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.981.011.041.071.101.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.55
1 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
75 3 1.58
2 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 10 1.52
3 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
72 2 1.46
4 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 7 1.43
5 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 9 1.43
6 Michael PranzMichael Pranz
ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run...
62 4 1.40
7 Petr ČechPetr Čech
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
44 8 1.28
8 Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
36 5 1.10
9 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 6 1.04
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále B (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.981.011.041.071.101.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.55
1 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 4 1.40
2 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
80 1 1.40
3 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 3 1.28
4 Lenka SalabaLenka Salaba
ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run...
61 2 1.13
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále A (so, 7.3.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 6 3.73
2 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 5 3.33
3 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 4 3.33
4 Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
66 3 2.83
5 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 2 2.63
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 7.3.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
49 6 2.93
2 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 1 2.83
3 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 5 2.33
4 Milan KoutnýMilan Koutný
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
62 3 2.23
5 Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
36 4 1.63
Antonín KoutnýAntonín Koutný
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
37 2 NM
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále B (so, 7.3.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 2 2.83
2 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 3 2.23
3 Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
66 1 1.73
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále A (so, 7.3.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 10 6.52 0.0
2 Michal RandaMichal Randa
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
75 4 5.77 0.0
3 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 9 5.50 0.0
4 Martin DražanMartin Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
74 7 5.40 0.0
5 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
75 3 5.34 0.0
6 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 6 4.93 0.0
7 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
72 2 4.39 0.0
8 Pavel ŠimonekPavel Šimonek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
66 5 3.90 0.0
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří JanouchJiří Janouch
Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy
59 4 4.51 0.0
2 Josef DrábekJosef Drábek
TJ Slavoj ČerčanyTJ Slavoj Čerčany
59 1 4.15 0.0
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 2 4.12 0.0
4 Milan HozdaMilan Hozda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
45 3 3.72 0.0
5 Pavel VoráčekPavel Voráček
Sokol ČernoviceSokol Černovice
48 6 3.31 0.0
6 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 8 3.19 0.0
7 Jaroslav SuchánekJaroslav Suchánek
ASK DěčínASK Děčín
49 5 3.03 0.0
8 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 7 2.99 0.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata SzykulskaRenata Szykulska
LKS PolkowiceLKS Polkowice
74 6 4.73 0.0
2 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
80 5 4.45 0.0
3 Jitka BočkayováJitka Bočkayová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
75 1 4.15 0.0
4 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 9 4.08 0.0
5 Jana ČesákováJana Česáková
AC PardubiceAC Pardubice
69 2 4.03 0.0
6 Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 10 3.93 0.0
7 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 7 3.91 0.0
8 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 8 3.38 0.0
9 Anna KlausováAnna Klausová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
42 4 2.45 0.0
10 Maria GasowskaMaria Gasowska
PolskoPolsko
45 3 2.09 0.0
Celkem 10 závodníků

trojskok - Muži

(so, 7.3.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin DražanMartin Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
74 1 11.07 0.0
2 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 2 09.09 0.0
3 Pavel ŠimonekPavel Šimonek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
66 6 08.16 0.0
4 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 5 07.63 0.0
5 Milan HozdaMilan Hozda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
45 3 07.37 0.0
6 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 7 06.56 0.0
Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 8 NM 0.0
Celkem 7 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 7.3.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata SzykulskaRenata Szykulska
LKS PolkowiceLKS Polkowice
74 3 10.86 0.0
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 4 10.64 0.0
3 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 1 09.44 0.0
4 Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
66 2 06.80 0.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 2kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková
M Tým ZvoleM Tým Zvole
45 1 08.86 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
36 4 07.68 0.0
2 Zdeněk VašataZdeněk Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
30 3 07.50 0.0
3 Karel MatznerKarel Matzner
M Tým ZvoleM Tým Zvole
29 2 07.50 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 1 09.80 0.0
2 Ludmila ŠpotákováLudmila Špotáková
AO TJ Sokol UnhošťAO TJ Sokol Unhošť
50 2 07.15 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav SosnaVáclav Sosna
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
48 6 12.70 0.0
2 Václav VašataVáclav Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
43 7 10.97 0.0
3 Pavel VoráčekPavel Voráček
Sokol ČernoviceSokol Černovice
48 8 10.28 0.0
4 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 2 10.17 0.0
5 Michal DetvenMichal Detven
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
49 1 08.22 0.0
6 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
46 3 07.72 0.0
7 Antonín KrátkýAntonín Krátký
AK MostAK Most
46 4 07.58 0.0
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
80 4 10.90 0.0
2 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 3 10.68 0.0
3 Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
73 6 08.86 0.0
4 Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 1 08.32 0.0
5 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 5 08.08 0.0
6 Dana DvořákováDana Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
71 2 07.83 0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladislav KončickýVladislav Končický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
58 7 14.50 0.0
2 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
50 6 12.44 0.0
3 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 4 12.35 0.0
4 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
54 5 11.47 0.0
5 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
55 2 10.90 0.0
6 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 1 09.62 0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 2 14.88 0.0
2 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 6 12.60 0.0
3 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 5 12.43 0.0
4 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
69 4 11.16 0.0
5 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 1 10.40 0.0
6 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
68 3 09.88 0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

Muži (so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 7 13.73 0.0
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 6 13.55 0.0
3 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 5 12.70 0.0
4 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 4 12.32 0.0
5 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 3 12.08 0.0
6 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
72 2 08.71 0.0
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
54 7 42.02 0.0
2 Václav SosnaVáclav Sosna
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
48 6 38.82 0.0
3 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 3 32.37 0.0
4 Václav VašataVáclav Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
43 8 29.67 0.0
5 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
49 4 26.67 0.0
6 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 1 26.49 0.0
7 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
46 20.62 0.0
8 Zdeněk VašataZdeněk Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
30 9 19.93 0.0
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Veteránky

(so, 7.3.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
73 3 22.70 0.0
2 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 2 20.46 0.0
3 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 1 20.24 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 2 38.27 0.0
2 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 1 37.22 0.0
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
68 3 30.68 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 5 40.61 0.0
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 4 39.34 0.0
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 1 38.16 0.0
4 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 7 36.39 0.0
5 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 2 34.10 0.0
6 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 3 32.34 0.0
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 3kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk VašataZdeněk Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
30 2 26.11 0.0
2 František SuchomelFrantišek Suchomel
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
39 1 20.79 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 1 31.87 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
49 2 35.10 0.0
2 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
46 1 24.30 0.0
3 František ValíčekFrantišek Valíček
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
41 4 23.48 0.0
Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
48 3 NM 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 2 38.69 0.0
2 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 1 28.15 0.0
3 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 3 27.75 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
55 2 35.53 0.0
2 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 1 24.22 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 6kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 4 51.31 0.0
2 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 6 46.55 0.0
3 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 5 44.68 0.0
4 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 1 41.68 0.0
5 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 3 38.26 0.0
6 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
68 7 29.09 0.0
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 7.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 1 40.30 0.0
Celkem 1 závodníků

hod břemenem 10kg - Veteráni (Finále)

Finále A (so, 7.3.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 6 16.37 0.0
2 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 1 15.80 0.0
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 5 14.90 0.0
4 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 8 14.33 0.0
5 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
55 4 14.16 0.0
6 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 2 13.43 0.0
7 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
54 7 13.04 0.0
Karel HošekKarel Hošek
AK KroměřížAK Kroměříž
58 3 NM 0.0
Pavel VelebaPavel Veleba
SOŠ ŠtětíSOŠ Štětí
53 9 NM 0.0
Celkem 9 závodníků
Finále B (so, 7.3.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
49 2 12.94 0.0
2 Václav VašataVáclav Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
43 5 12.73 0.0
3 František ValíčekFrantišek Valíček
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
41 4 09.95 0.0
4 František SuchomelFrantišek Suchomel
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
39 3 09.28 0.0
Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
46 1 NM 0.0
Celkem 5 závodníků

hod břemenem 10kg - Veteránky (Finále)

Finále A (so, 7.3.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 1 12.80 0.0
2 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 2 10.22 0.0
3 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 4 09.96 0.0
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 3 08.86 0.0
Celkem 4 závodníků

chůze dráha 3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miloš NěmecMiloš Němec 59 BONBON PrahaBONBON Praha 5 19:43.25
2 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20:14.23
3 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 20:24.32
4 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 20:50.43
5 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22:01.06
6 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24:29.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12:55.50
2 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 10 15:06.69
3 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 15:34.69
4 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 16:52.98
5 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 17:44.34
6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 17:58.39
7 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 18:10.72
8 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 4 18:14.16
Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ
Poznámky:
Vojtíšek Tomáš - DQ dle 230.7
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12:55.50
2 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 10 15:06.69
3 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 15:34.69
4 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 16:52.98
5 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 17:44.34
6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 17:58.39
7 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 18:10.72
8 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 4 18:14.16
9 Miloš NěmecMiloš Němec 59 BONBON PrahaBONBON Praha 5 19:43.25
10 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20:14.23
11 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 20:24.32
12 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 20:50.43
13 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22:01.06
14 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24:29.96
Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ

chůze dráha 3000 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 1 15:53.78
2 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17:00.61
3 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17:23.90
4 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 18:17.89
5 Alena WinterováAlena Winterová 49 TJ RumburkTJ Rumburk 7 22:46.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 TJ RumburkTJ Rumburk 3 15:40.76
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 TJ RumburkTJ Rumburk 3 15:40.76
2 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 1 15:53.78
3 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17:00.61
4 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17:23.90
5 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 18:17.89
6 Alena WinterováAlena Winterová 49 TJ RumburkTJ Rumburk 7 22:46.52