Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR veteránů

Jablonec nad Nisou (7. 3. 2020)

chůze dráha 3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miloš NěmecMiloš Němec 59 BONBON PrahaBONBON Praha 5 19:43.25
2 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20:14.23
3 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 20:24.32
4 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 20:50.43
5 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22:01.06
6 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24:29.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12:55.50
2 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 10 15:06.69
3 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 15:34.69
4 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 16:52.98
5 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 17:44.34
6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 17:58.39
7 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 18:10.72
8 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 4 18:14.16
Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ
Poznámky:
Vojtíšek Tomáš - DQ dle 230.7
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12:55.50
2 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 10 15:06.69
3 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 15:34.69
4 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 16:52.98
5 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 17:44.34
6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 17:58.39
7 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 18:10.72
8 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 4 18:14.16
9 Miloš NěmecMiloš Němec 59 BONBON PrahaBONBON Praha 5 19:43.25
10 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20:14.23
11 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 20:24.32
12 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 20:50.43
13 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22:01.06
14 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24:29.96
Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ

chůze dráha 3000 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 1 15:53.78
2 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17:00.61
3 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17:23.90
4 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 18:17.89
5 Alena WinterováAlena Winterová 49 TJ RumburkTJ Rumburk 7 22:46.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.3.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 TJ RumburkTJ Rumburk 3 15:40.76
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 TJ RumburkTJ Rumburk 3 15:40.76
2 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 1 15:53.78
3 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17:00.61
4 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17:23.90
5 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 18:17.89
6 Alena WinterováAlena Winterová 49 TJ RumburkTJ Rumburk 7 22:46.52