výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový oddílový závod žatva

České Budějovice (5. 1. 2020)

Skok daleký - Žáci

(ne, 5.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.80 -4.774.804.800.00.00.0
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.56 4.264.324.564.560.00.00.0
3 Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.45 4.394.124.454.450.00.00.0
4 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.44 4.113.884.444.440.00.00.0
5 Tomáš NovákTomáš Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.25 4.25xx4.250.00.00.0
6 Adam KyselAdam Kysel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.12 3.834.114.124.120.00.00.0
7 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.01 3.823.954.014.010.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 5.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 5.04 x5.04x5.040.00.00.0
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.68 4.094.354.684.680.00.00.0
3 Tobias DvořákTobias Dvořák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 4.09 4.093.573.474.090.00.00.0
4 Adam FišerAdam Fišer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 4.04 4.034.04x4.040.00.00.0
5 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.69 3.503.523.693.690.00.00.0
6 Robin JanovskýRobin Janovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.57 x3.57x3.570.00.00.0
7 Adam DoležalAdam Doležal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.17 3.123.173.153.170.00.00.0
8 David FerkoDavid Ferko
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.17 2.903.172.823.170.00.00.0
9 Mikuláš SmažíkMikuláš Smažík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.12 3.013.003.123.120.00.00.0
10 Adam ŠůlaAdam Šůla
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2.63 x2.632.532.630.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.96 4.904.964.894.960.00.00.0
2 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.48 4.074.484.264.480.00.00.0
3 Veronika PlacháVeronika Plachá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.14 4.143.873.834.140.00.00.0
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.85 3.753.853.833.850.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.80 4.524.514.804.800.00.00.0
2 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4.72 4.644.724.594.720.00.00.0
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.43 3.574.304.434.430.00.00.0
4 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.35 3.894.214.354.350.00.00.0
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.13 4.014.134.044.130.00.00.0
6 Tereza BoháčováTereza Boháčová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.03 4.033.402.584.030.00.00.0
7 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.02 4.024.003.674.020.00.00.0
8 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.98 3.98--3.980.00.00.0
9 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.83 x3.83x3.830.00.00.0
10 Ella HřebejkováElla Hřebejková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.77 x3.773.493.770.00.00.0
11 Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.52 3.523.123.433.520.00.00.0
12 Klára SchlauchováKlára Schlauchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.48 3.383.313.483.480.00.00.0
13 Veronika BittováVeronika Bittová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.45 x3.45x3.450.00.00.0
14 Lucie KřížováLucie Křížová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.43 xx3.433.430.00.00.0
15 Kristýna MorongováKristýna Morongová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.39 3.323.203.393.390.00.00.0
16 Ema HanouskováEma Hanousková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.23 3.23x3.063.230.00.00.0
17 Sabina MatějkováSabina Matějková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.22 3.223.083.153.220.00.00.0
18 Iva ZábranskáIva Zábranská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.08 3.08x3.013.080.00.00.0
19 Lenka HouskováLenka Housková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.04 3.042.952.953.040.00.00.0
20 Alena, Marie SteinocherováAlena, Marie Steinocherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.51 x2.51x2.510.00.00.0
Tereza MartincováTereza Martincová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 5.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.59 4.59xx4.590.00.00.0
2 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.24 4.214.244.014.240.00.00.0
3 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 4.15 3.684.153.834.150.00.00.0
4 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.78 3.713.78x3.780.00.00.0
5 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.74 3.74x3.243.740.00.00.0
6 Dita ForstováDita Forstová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.63 3.393.523.633.630.00.00.0
7 Kristýna KlímováKristýna Klímová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.56 2.763.563.043.560.00.00.0
8 Adéla JančíkováAdéla Jančíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.48 3.48x3.463.480.00.00.0
9 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.39 3.39x3.393.390.00.00.0
10 Natálie TušlováNatálie Tušlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.26 3.263.003.003.260.00.00.0
11 Beata JindrováBeata Jindrová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.24 3.053.153.243.240.00.00.0
12 Nelly KroupováNelly Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 2.77 2.772.652.602.770.00.00.0
Celkem 12 závodníků