Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (18. 1. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 07.81
MS Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 07.94
3 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 08.24
4 59 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.38
5 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 08.95
6 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.66
2 33 Matěj KupčíkMatěj Kupčík 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 08.24
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.46
4 60 David PísekDavid Písek 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.24
5 63 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.93
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.38
3 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.50
MS Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 08.79
MS Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 07.88
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.06
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.30
4 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.75
MS 94 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 18.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.96
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 08.99
MS Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.08
MS Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.17
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 18.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 07.53
2 64 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.25
3 37 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.51
MS Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.59
5 36 Jakub ŠímaJakub Šíma 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 07.53
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.66
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 07.81
4 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 07.88
5 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.93
6 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 07.94
7 38 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.96
8 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.06
9 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.17
10 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 08.24
10 33 Matěj KupčíkMatěj Kupčík 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 08.24
12 64 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.25
13 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.30
14 59 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.38
14 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.38
16 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.46
17 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.50
18 37 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.51
19 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.59
20 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.75
21 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 08.79
22 36 Jakub ŠímaJakub Šíma 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.87
23 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 08.95
24 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 08.99
25 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.08
26 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.20
27 60 David PísekDavid Písek 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.24
28 63 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.40
29 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.73
30 94 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.05
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 07.76
2 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 07.86
3 38 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.89
4 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 08.14
5 64 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.26
6 33 Matěj KupčíkMatěj Kupčík 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 08.38
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 18.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 08.26
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.41
3 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.73
4 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.83
5 90 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 08.90
6 91 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.36
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 08.26
2 72 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.41
3 Karel PincKarel Pinc 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.81
4 78 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.84
5 89 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.53
6 Jaroslav MašekJaroslav Mašek 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 11.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.39
2 91 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.17
3 69 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.25
4 Jan RobauschJan Robausch 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.49
5 71 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.73
MS Jan SlavíkJan Slavík 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 10.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.58
2 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.86
3 Filip KupkaFilip Kupka 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.55
4 Karel KaplánekKarel Kaplánek 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.78
5 86 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 10.20
6 Tomáš KubaTomáš Kuba 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 10.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.02
2 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.18
3 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.37
4 Libor PechLibor Pech 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.18
5 Adam Justin O´BrienAdam Justin O´Brien 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.59
6 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.54
2 74 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.27
3 Tomáš ZelingerTomáš Zelinger 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.06
4 82 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.29
5 34 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 11.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.84
2 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.32
3 80 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.78
4 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.92
Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 90 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.85
2 Filip HrubýFilip Hrubý 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.22
MS Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.92
MS Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.17
5 Jakub MarkvartJakub Markvart 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.46
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (so, 18.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.05
2 Martin FriebelMartin Friebel 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.40
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.64
MS Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.66
5 Matěj TomášekMatěj Tomášek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 11.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 08.26
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.39
3 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.54
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.58
5 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.84
6 90 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.85
7 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.86
8 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.02
9 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.05
10 91 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.17
11 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.18
12 Filip HrubýFilip Hrubý 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.22
13 69 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.25
14 74 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.27
15 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.32
16 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.37
17 Martin FriebelMartin Friebel 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.40
18 72 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.41
19 Jan RobauschJan Robausch 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.49
20 Filip KupkaFilip Kupka 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.55
21 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.64
22 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.66
23 71 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.73
24 Karel KaplánekKarel Kaplánek 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.78
24 80 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.78
26 Karel PincKarel Pinc 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.81
27 78 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.84
28 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.92
28 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.92
30 Tomáš ZelingerTomáš Zelinger 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.06
31 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.17
32 Libor PechLibor Pech 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.18
33 86 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 10.20
34 82 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.29
35 89 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.53
36 Adam Justin O´BrienAdam Justin O´Brien 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.59
37 Tomáš KubaTomáš Kuba 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 10.70
37 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.70
39 Jan SlavíkJan Slavík 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 10.86
40 34 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 11.16
41 Jakub MarkvartJakub Markvart 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.46
42 Matěj TomášekMatěj Tomášek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 11.78
43 Jaroslav MašekJaroslav Mašek 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 11.96
Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

60 m - Žákyně

(so, 18.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.09
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.45
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.47
4 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.55
5 21 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.79
6 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.83
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.42
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.75
MS Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 08.89
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.08
5 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.13
6 46 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.50
MS Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.71
3 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.92
4 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.93
5 41 Lucie KřížováLucie Křížová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.21
6 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.24
MS Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 08.97
3 49 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.14
4 Ella HřebejkováElla Hřebejková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.28
5 Iveta HochováIveta Hochová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 09.64
6 44 Iva ZábranskáIva Zábranská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.57
2 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 08.85
3 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.19
4 112 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.37
5 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.40
6 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 08.83
2 23 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.89
3 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.92
4 111 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.07
5 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.31
6 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.79
2 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.03
3 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.30
4 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.36
5 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.39
6 31 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová 06 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 1 08.37
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.96
3 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.18
4 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 09.59
5 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.64
6 30 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 08.67
2 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.87
3 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.12
4 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.22
5 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.48
6 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.84
2 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.87
3 25 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.92
MS 13 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.21
5 42 Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.78
6 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 24 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.42
MS 104 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.84
MS Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.85
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.86
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.12
MS 11 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.24
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 1 08.37
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.42
3 24 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.42
5 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.50
6 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.57
7 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 08.67
8 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.71
9 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.75
10 21 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.79
11 26 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 08.83
12 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.84
12 104 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.84
14 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 08.85
14 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.85
16 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.86
17 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.87
17 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.87
19 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 08.89
19 23 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.89
21 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.92
21 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.92
21 25 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.92
24 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.93
25 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.96
26 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 08.97
27 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.03
28 111 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.07
29 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.08
30 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.12
30 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.12
32 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.13
33 49 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.14
34 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.18
35 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.19
36 41 Lucie KřížováLucie Křížová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.21
36 13 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.21
36 11 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.21
39 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.22
40 Ella HřebejkováElla Hřebejková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.28
41 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.30
42 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.31
43 46 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.35
44 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.36
45 112 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.37
46 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.39
47 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.40
48 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.44
48 31 Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová 06 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.44
50 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.47
51 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.48
52 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 09.59
53 Iveta HochováIveta Hochová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 09.64
53 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.64
55 44 Iva ZábranskáIva Zábranská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.68
56 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.69
57 42 Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.78
58 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.01
59 30 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.10
60 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 10.47

60 m - Ml. žákyně

(so, 18.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.57
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.59
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.81
4 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.84
5 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.00
6 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 09.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.75
2 28 Daniela ZímováDaniela Zímová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.60
3 24 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.64
4 Tereza SellnerováTereza Sellnerová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.80
5 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.10
6 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 10.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.68
2 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.22
3 36 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.58
4 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.66
5 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.84
6 22 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.83
2 2 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.13
3 Tereza ŠůnováTereza Šůnová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.15
4 25 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.71
5 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.79
6 29 Andrea NohejlováAndrea Nohejlová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.90
2 Adéla JančíkováAdéla Jančíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.35
3 34 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.46
4 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.30
5 Klára KaplánkováKlára Kaplánková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 10.77
6 Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 18.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.47
2 Jana ŠabatkováJana Šabatková 08 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.56
3 Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.57
4 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.59
MS 108 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.65
6 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 18.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.78
2 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.06
3 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.23
4 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.52
5 9 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 10.03
6 Matylda HemberováMatylda Hemberová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 18.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.24
2 37 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.38
3 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.58
4 28 Anna MikšováAnna Mikšová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.60
5 30 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.76
6 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 18.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.05
2 22 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.27
3 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.30
4 Kristýna KlímováKristýna Klímová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.80
5 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.19
6 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 18.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.95
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.06
3 38 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.15
4 8 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.26
5 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.44
6 4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.92
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.68
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.75
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.78
4 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.83
5 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.90
6 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.95
7 29 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.05
8 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.06
8 Eliška KučerováEliška Kučerová 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.06
10 2 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.13
11 Tereza ŠůnováTereza Šůnová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.15
11 38 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.15
13 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.22
14 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.23
15 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.24
16 8 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.26
17 22 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.27
18 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.30
19 Adéla JančíkováAdéla Jančíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.35
20 37 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.38
21 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.44
22 34 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.46
23 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.47
24 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.52
25 Jana ŠabatkováJana Šabatková 08 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 09.56
26 Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.57
27 36 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.58
27 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.58
29 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.59
30 28 Daniela ZímováDaniela Zímová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.60
30 28 Anna MikšováAnna Mikšová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.60
32 24 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.64
33 108 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.65
34 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.66
35 25 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.71
36 30 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.76
37 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.79
38 Tereza SellnerováTereza Sellnerová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.80
38 Kristýna KlímováKristýna Klímová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.80
40 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.84
41 4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.92
42 9 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 10.03
43 22 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.09
44 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.10
45 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.19
46 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.30
47 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 10.39
48 Matylda HemberováMatylda Hemberová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.46
49 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.56
49 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.56
51 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.61
52 Klára KaplánkováKlára Kaplánková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 10.77
53 29 Andrea NohejlováAndrea Nohejlová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.08
54 Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.25

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 18.57
2 64 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 19.43
MS Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.89
Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 19.85
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 20.41
3 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 20.51
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.54
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.28
MS Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.68
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 21.47
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.12
MS Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.15
MS Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.37
4 36 Jakub ŠímaJakub Šíma 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.79
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 57 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.37
MS Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.84
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.99
MS Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 19.72
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.90
MS Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 20.28
33 Matěj KupčíkMatěj Kupčík 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 DNS
Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 DQ
Poznámky:
P 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 18.51
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 21.73
3 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 21.80
4 40 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.56
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 18.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.60
MS Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 21.43
MS Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 22.12
4 60 David PísekDavid Písek 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 22.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.12
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.15
3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.37
3 57 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.37
5 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 18.51
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 18.57
7 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.84
8 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.99
9 64 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 19.43
10 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 19.72
11 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 19.85
12 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.90
13 37 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.28
13 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 20.28
15 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 20.41
16 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 20.51
17 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.54
18 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.60
19 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.68
20 36 Jakub ŠímaJakub Šíma 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.79
21 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 21.43
22 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 21.47
23 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 21.73
24 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 21.80
25 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 22.12
26 40 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.56
27 60 David PísekDavid Písek 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 22.61
28 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.89
Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DNS
33 Matěj KupčíkMatěj Kupčík 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 DNS
Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 DQ

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 19.82
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 19.94
MS Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 24.20
Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 20.45
MS Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.03
MS Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 21.78
MS 70 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.02
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.92
2 39 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 21.98
MS 66 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 22.02
4 Martin FriebelMartin Friebel 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.99
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 87 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 23.50
MS 88 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 23.59
3 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.01
MS Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.25
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.42
2 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.67
3 71 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 24.33
Karel KaplánekKarel Kaplánek 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 DQ
Poznámky:
P 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.72
2 Filip KupkaFilip Kupka 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 22.92
72 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 DNS
75 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 DQ
Poznámky:
P 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HrubýFilip Hrubý 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.05
2 74 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 23.34
3 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 25.04
4 Jakub MarkvartJakub Markvart 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 28.65
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RobauschJan Robausch 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.16
2 Daniel MachDaniel Mach 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 25.03
3 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 25.12
4 34 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 29.34
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.73
2 81 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 24.75
3 76 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 26.31
4 89 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 27.38
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.05
2 84 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 25.54
3 Tomáš KubaTomáš Kuba 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 26.07
4 82 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 26.13
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 23.62
2 90 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 25.15
3 Libor PechLibor Pech 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 25.49
4 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 25.55
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 18.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 21.92
2 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.47
3 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.83
4 Tomáš ZelingerTomáš Zelinger 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 24.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 19.82
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 19.94
3 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 20.45
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.03
5 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.42
6 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 21.78
7 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.92
7 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 21.92
9 39 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 21.98
10 66 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 22.02
11 Filip HrubýFilip Hrubý 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.05
12 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.47
13 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.67
14 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.72
15 83 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.73
16 Filip KupkaFilip Kupka 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 22.92
17 70 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.02
18 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.05
19 Jan RobauschJan Robausch 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.16
20 74 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 23.34
21 87 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 23.50
22 88 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 23.59
23 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 23.62
24 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.83
25 Martin FriebelMartin Friebel 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.99
26 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.01
27 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 24.20
28 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.25
29 71 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 24.33
30 Tomáš ZelingerTomáš Zelinger 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 24.40
31 81 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 24.75
32 Daniel MachDaniel Mach 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 25.03
33 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 25.04
34 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 25.12
35 90 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 25.15
36 Libor PechLibor Pech 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 25.49
37 84 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 25.54
38 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 25.55
39 Tomáš KubaTomáš Kuba 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 26.07
40 82 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 26.13
41 76 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 26.31
42 89 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 27.38
43 Jakub MarkvartJakub Markvart 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 28.65
44 34 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 29.34
Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Karel KaplánekKarel Kaplánek 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 DQ
72 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 DNS
75 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 20.20
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 21.35
3 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.85
4 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.04
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 20.52
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.62
3 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 22.38
4 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 20.96
2 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 22.42
3 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.95
4 Eliška VohryzkováEliška Vohryzková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 28.13
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 21.70
2 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 23.20
3 Barbora LeváBarbora Levá 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 24.95
Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.94
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.26
3 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.50
4 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.93
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 22.96
2 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.21
3 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.03
39 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.96
2 43 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.44
3 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 25.00
4 Ilona HochováIlona Hochová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 25.57
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.12
2 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.88
Ema PřevrátilováEma Převrátilová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 DNS
Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 20.57
MS Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 20.87
MS Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 21.40
MS Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.56
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 24 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 20.61
2 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 22.36
3 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.87
4 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 24.80
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 21.27
2 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.85
3 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.19
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 18.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.23
2 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 22.56
3 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 22.73
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 20.20
2 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 20.52
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 20.57
4 24 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 20.61
5 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 20.87
6 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 20.96
7 26 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 21.27
8 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 21.35
9 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 21.40
10 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.62
11 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 21.70
12 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.85
12 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.85
14 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.94
15 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.23
16 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.26
17 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 22.36
18 Nikol KreizlováNikol Kreizlová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 22.38
19 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 22.42
20 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.50
21 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.53
22 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.56
22 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 22.56
24 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 22.73
25 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.95
26 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 22.96
26 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.96
28 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.04
29 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.12
30 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 23.20
31 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.21
32 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.87
33 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.88
34 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.93
35 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.03
36 43 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.44
37 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 24.80
38 Barbora LeváBarbora Levá 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 24.95
39 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 25.00
40 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.19
41 Ilona HochováIlona Hochová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 25.57
42 Eliška VohryzkováEliška Vohryzková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 28.13
Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
39 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Ema PřevrátilováEma Převrátilová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 DNS
Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 21.27
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 22.15
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.70
4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 23.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1 21.53
2 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.69
MS Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.97
20 Adéla BardováAdéla Bardová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 DQ
Poznámky:
P 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.99
2 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.13
3 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 22.36
4 Eliška KučerováEliška Kučerová 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 22.87
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 22.84
2 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.90
3 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 24.85
4 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 24.99
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 21.74
2 Tereza ŠůnováTereza Šůnová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.21
3 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.45
4 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.74
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JančíkováAdéla Jančíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.75
2 22 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 22.80
3 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.57
5 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
Poznámky:
P 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 22.79
2 4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.18
3 35 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 26.33
Klaudie RainkeKlaudie Rainke 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
Poznámky:
P 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.78
2 Kristýna KlímováKristýna Klímová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.29
3 Matylda HemberováMatylda Hemberová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 25.85
4 22 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 25.88
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 1 21.83
2 Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.21
3 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 25.46
4 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 25.83
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.25
2 Jana ŠabatkováJana Šabatková 08 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 23.80
3 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 24.01
4 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.53
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 24.88
2 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 26.24
3 Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 27.21
4 29 Andrea NohejlováAndrea Nohejlová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 27.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 21.27
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1 21.53
3 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.69
4 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 21.74
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 1 21.83
6 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.99
7 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.13
8 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 22.15
9 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 22.36
10 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.70
11 Adéla JančíkováAdéla Jančíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.75
12 29 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 22.79
13 22 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 22.80
14 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 22.84
15 Eliška KučerováEliška Kučerová 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 4 22.87
16 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.90
17 Tereza ŠůnováTereza Šůnová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.21
18 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.25
19 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.45
20 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 23.59
21 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.74
22 24 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.78
23 Jana ŠabatkováJana Šabatková 08 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 23.80
24 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 24.01
25 4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.18
26 Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.21
27 Kristýna KlímováKristýna Klímová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.29
28 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 24.85
29 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 24.88
30 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.97
31 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 24.99
32 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 25.46
33 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.57
34 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 25.83
35 Matylda HemberováMatylda Hemberová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 25.85
36 22 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 25.88
37 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 26.24
38 35 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 26.33
39 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.53
40 Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 27.21
41 29 Andrea NohejlováAndrea Nohejlová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 27.95
20 Adéla BardováAdéla Bardová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 DQ
5 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
Klaudie RainkeKlaudie Rainke 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 41.14
2 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 42.48
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 46.82
Matěj RainkeMatěj Rainke 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
Poznámky:
P 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 44.47
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 44.64
3 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 48.45
4 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 48.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 38.65
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 39.79
MS Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 40.20
MS Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 44.06
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.78
MS Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 42.76
MS Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 43.41
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.93
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 42.17
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 43.78
MS Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 44.78
4 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 45.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 38.65
2 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 39.79
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 40.20
4 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 41.14
5 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.78
6 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 42.17
7 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 42.48
8 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 42.76
9 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 43.41
10 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 43.78
11 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 44.06
12 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 44.47
13 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 44.64
14 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 44.78
15 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.93
16 Matyáš RašmanMatyáš Rašman 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 45.95
17 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 46.82
18 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 48.45
19 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 48.66
Matěj RainkeMatěj Rainke 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 46.42
2 23 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 46.46
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 47.41
4 32 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 49.35
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 42.85
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 44.61
3 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 46.56
4 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 47.87
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 46.94
2 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.16
3 21 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 52.94
4 Ilona HochováIlona Hochová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 58.30
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 43.73
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.25
3 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 50.51
4 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 54.77
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 45.51
MS Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 45.72
MS 55 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 45.96
4 Eliška SklářováEliška Sklářová 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 50.77
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 46.01
MS Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 47.25
MS Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 47.35
Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.10
MS Simona VálováSimona Válová 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 50.87
3 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 54.68
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 42.85
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 43.73
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.25
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 44.61
5 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 45.51
6 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 45.72
7 55 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 45.96
8 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 46.01
9 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 46.42
10 23 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 46.46
11 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 46.56
12 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 46.94
13 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 47.25
14 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 47.35
15 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 47.41
16 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 47.87
17 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.16
18 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.10
19 32 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 49.35
20 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 50.51
21 Eliška SklářováEliška Sklářová 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 50.77
22 Simona VálováSimona Válová 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 50.87
23 21 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 52.94
24 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 54.68
25 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 54.77
26 Ilona HochováIlona Hochová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 58.30
Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS

800 m - Žáci

(so, 18.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 57 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:15.01
2 64 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 2:15.52
MS 58 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:19.50
4 59 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:24.52
5 65 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:25.08
6 60 David PísekDavid Písek 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 2:37.01
7 63 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 2:51.21
8 62 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 3:18.34
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 73 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 7 2:24.20
MS 66 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:31.19
3 72 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 2:42.97
4 69 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:47.05
5 71 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 2:48.78
MS 70 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:50.98
7 74