Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha - Strahov (18. 1. 2020)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 18.1.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 07.81 | ||||||||||||||
MS | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 07.94 | ||||||||||||||
3 | Pavel PrančlPavel Prančl | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 08.24 | ||||||||||||||
4 | 59 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.38 | |||||||||||||
5 | Matyáš RašmanMatyáš Rašman | 06 | Atletika Prachatice | 1 | 08.95 | ||||||||||||||
6 | Filip HolýFilip Holý | 05 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 18.1.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.66 | ||||||||||||||
2 | 33 | Matěj KupčíkMatěj Kupčík | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 08.24 | |||||||||||||
MS | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.46 | ||||||||||||||
4 | 60 | David PísekDavid Písek | 05 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 09.24 | |||||||||||||
5 | 63 | František NovotnýFrantišek Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 6 | 09.40 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 03 (so, 18.1.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 07.93 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.38 | ||||||||||||||
3 | Šimon KořánekŠimon Kořánek | 06 | TJ Sokol Milevsko | 5 | 08.50 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 6 | 08.79 | ||||||||||||||
MS | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 04 (so, 18.1.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik NovotnýDominik Novotný | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 07.88 | ||||||||||||||
MS | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.06 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch MaloňVojtěch Maloň | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.30 | ||||||||||||||
4 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 08.75 | ||||||||||||||
MS | 94 | Jan GergelJan Gergel | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 10.05 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 05 (so, 18.1.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Tomáš JohaníkTomáš Johaník | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.96 | |||||||||||||
2 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 08.99 | ||||||||||||||
MS | Jan RůžičkaJan Růžička | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 6 | 09.08 | ||||||||||||||
MS | Tomáš ZemanTomáš Zeman | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 08.17 | ||||||||||||||
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 06 (so, 18.1.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Dominik MarkvartDominik Markvart | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 07.53 | ||||||||||||||
2 | 64 | Ondřej NovýOndřej Nový | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 08.25 | |||||||||||||
3 | 37 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 08.51 | |||||||||||||
MS | Kryštof BendičákKryštof Bendičák | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.59 | ||||||||||||||
5 | 36 | Jakub ŠímaJakub Šíma | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.87 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MarkvartDominik Markvart | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 07.53 | |||
2 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.66 | |||
3 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 07.81 | |||
4 | Dominik NovotnýDominik Novotný | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 07.88 | |||
5 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 07.93 | |||
6 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 07.94 | |||
7 | 38 | Tomáš JohaníkTomáš Johaník | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.96 | ||
8 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.06 | |||
9 | Tomáš ZemanTomáš Zeman | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 08.17 | |||
10 | Pavel PrančlPavel Prančl | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 08.24 | |||
10 | 33 | Matěj KupčíkMatěj Kupčík | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 08.24 | ||
12 | 64 | Ondřej NovýOndřej Nový | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 08.25 | ||
13 | Vojtěch MaloňVojtěch Maloň | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.30 | |||
14 | 59 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.38 | ||
14 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.38 | |||
16 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.46 | |||
17 | Šimon KořánekŠimon Kořánek | 06 | TJ Sokol Milevsko | 5 | 08.50 | |||
18 | 37 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 08.51 | ||
19 | Kryštof BendičákKryštof Bendičák | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.59 | |||
20 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 08.75 | |||
21 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 6 | 08.79 | |||
22 | 36 | Jakub ŠímaJakub Šíma | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.87 | ||
23 | Matyáš RašmanMatyáš Rašman | 06 | Atletika Prachatice | 1 | 08.95 | |||
24 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 08.99 | |||
25 | Jan RůžičkaJan Růžička | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 6 | 09.08 | |||
26 | Filip HolýFilip Holý | 05 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 09.20 | |||
27 | 60 | David PísekDavid Písek | 05 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 09.24 | ||
28 | 63 | František NovotnýFrantišek Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 6 | 09.40 | ||
29 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.73 | |||
30 | 94 | Jan GergelJan Gergel | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 10.05 | ||
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 18.1.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 07.76 | ||||||||||||||
2 | Dominik NovotnýDominik Novotný | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 07.86 | ||||||||||||||
3 | 38 | Tomáš JohaníkTomáš Johaník | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.89 | |||||||||||||
4 | Pavel PrančlPavel Prančl | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 08.14 | ||||||||||||||
5 | 64 | Ondřej NovýOndřej Nový | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 08.26 | |||||||||||||
6 | 33 | Matěj KupčíkMatěj Kupčík | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | 08.38 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 18.1.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 08.41 | ||||||||||||||
3 | Daniel HeroutDaniel Herout | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.73 | ||||||||||||||
4 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.83 | ||||||||||||||
5 | 90 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 5 | 08.90 | |||||||||||||
6 | 91 | Jan ŠustrJan Šustr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.36 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 18.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | 72 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 09.41 | |||||||||||||
3 | Karel PincKarel Pinc | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | 09.81 | ||||||||||||||
4 | 78 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice | 2 | 09.84 | |||||||||||||
5 | 89 | Tobias SoučekTobias Souček | 09 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 10.53 | |||||||||||||
6 | Jaroslav MašekJaroslav Mašek | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 11.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 18.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | 91 | Jan ŠustrJan Šustr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.17 | |||||||||||||
3 | 69 | Adam FišerAdam Fišer | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.25 | |||||||||||||
4 | Jan RobauschJan Robausch | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.49 | ||||||||||||||
5 | 71 | Radim ČančuraRadim Čančura | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 5 | 09.73 | |||||||||||||
MS | Jan SlavíkJan Slavík | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 10.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 18.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Filip VomastekFilip Vomastek | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.58 | ||||||||||||||
2 | Daniel HeroutDaniel Herout | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.86 | ||||||||||||||
3 | Filip KupkaFilip Kupka | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.55 | ||||||||||||||
4 | Karel KaplánekKarel Kaplánek | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 2 | 09.78 | ||||||||||||||
5 | 86 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 09 | Atletika Prachatice | 1 | 10.20 | |||||||||||||
6 | Tomáš KubaTomáš Kuba | 09 | Atletika Prachatice | 6 | 10.70 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 18.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Vojtěch PerglVojtěch Pergl | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 09.02 | ||||||||||||||
2 | Matěj DušákMatěj Dušák | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.18 | ||||||||||||||
3 | Tobias DvořákTobias Dvořák | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.37 | ||||||||||||||
4 | Libor PechLibor Pech | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6 | 10.18 | ||||||||||||||
5 | Adam Justin O´BrienAdam Justin O´Brien | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 10.59 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 10.70 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 18.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 08.54 | ||||||||||||||
2 | 74 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 09.27 | |||||||||||||
3 | Tomáš ZelingerTomáš Zelinger | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 10.06 | ||||||||||||||
4 | 82 | Marek MíkaMarek Míka | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 10.29 | |||||||||||||
5 | 34 | Jakub HojdarJakub Hojdar | 07 | Atletika Prachatice | 5 | 11.16 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 06 (so, 18.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.84 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MalinskýLukáš Malinský | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.32 | ||||||||||||||
3 | 80 | Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 09.78 | |||||||||||||
4 | Jan NovýJan Nový | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 09.92 | ||||||||||||||
Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 07 (so, 18.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 90 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 08.85 | |||||||||||||
2 | Filip HrubýFilip Hrubý | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.22 | ||||||||||||||
MS | Adam JanskýAdam Janský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 09.92 | ||||||||||||||
MS | Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 10.17 | ||||||||||||||
5 | Jakub MarkvartJakub Markvart | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6 | 11.46 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 08 (so, 18.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
2 | Martin FriebelMartin Friebel | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.40 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KonfrštOndřej Konfršt | 09 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 09.64 | ||||||||||||||
MS | Lukáš SlabýLukáš Slabý | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 09.66 | ||||||||||||||
5 | Matěj TomášekMatěj Tomášek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 11.78 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 08.26 | |||
2 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.39 | |||
3 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 08.54 | |||
4 | Filip VomastekFilip Vomastek | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.58 | |||
5 | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.84 | |||
6 | 90 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 08.85 | ||
7 | Daniel HeroutDaniel Herout | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.86 | |||
8 | Vojtěch PerglVojtěch Pergl | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 09.02 | |||
9 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 09.05 | |||
10 | 91 | Jan ŠustrJan Šustr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.17 | ||
11 | Matěj DušákMatěj Dušák | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.18 | |||
12 | Filip HrubýFilip Hrubý | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.22 | |||
13 | 69 | Adam FišerAdam Fišer | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.25 | ||
14 | 74 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 09.27 | ||
15 | Lukáš MalinskýLukáš Malinský | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.32 | |||
16 | Tobias DvořákTobias Dvořák | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.37 | |||
17 | Martin FriebelMartin Friebel | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.40 | |||
18 | 72 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 09.41 | ||
19 | Jan RobauschJan Robausch | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.49 | |||
20 | Filip KupkaFilip Kupka | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.55 | |||
21 | Ondřej KonfrštOndřej Konfršt | 09 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 09.64 | |||
22 | Lukáš SlabýLukáš Slabý | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 09.66 | |||
23 | 71 | Radim ČančuraRadim Čančura | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 5 | 09.73 | ||
24 | Karel KaplánekKarel Kaplánek | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 2 | 09.78 | |||
24 | 80 | Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 09.78 | ||
26 | Karel PincKarel Pinc | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | 09.81 | |||
27 | 78 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice | 2 | 09.84 | ||
28 | Jan NovýJan Nový | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 09.92 | |||
28 | Adam JanskýAdam Janský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 09.92 | |||
30 | Tomáš ZelingerTomáš Zelinger | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 10.06 | |||
31 | Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 10.17 | |||
32 | Libor PechLibor Pech | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6 | 10.18 | |||
33 | 86 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 09 | Atletika Prachatice | 1 | 10.20 | ||
34 | 82 | Marek MíkaMarek Míka | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 10.29 | ||
35 | 89 | Tobias SoučekTobias Souček | 09 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 10.53 | ||
36 | Adam Justin O´BrienAdam Justin O´Brien | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 10.59 | |||
37 | Tomáš KubaTomáš Kuba | 09 | Atletika Prachatice | 6 | 10.70 | |||
37 | Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 10.70 | |||
39 | Jan SlavíkJan Slavík | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 10.86 | |||
40 | 34 | Jakub HojdarJakub Hojdar | 07 | Atletika Prachatice | 5 | 11.16 | ||
41 | Jakub MarkvartJakub Markvart | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6 | 11.46 | |||
42 | Matěj TomášekMatěj Tomášek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 11.78 | |||
43 | Jaroslav MašekJaroslav Mašek | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 11.96 | |||
Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | DNS |
60 m - Žákyně
(so, 18.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 08.09 | |||||||||||||
2 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 5 | 08.45 | ||||||||||||||
3 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 08.47 | ||||||||||||||
4 | Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.55 | ||||||||||||||
5 | 21 | Tereza DočkalováTereza Dočkalová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 08.79 | |||||||||||||
6 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 08.83 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.42 | ||||||||||||||
2 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 08.75 | ||||||||||||||
MS | Barbora BalášováBarbora Balášová | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.08 | ||||||||||||||
5 | Natálie PřibylováNatálie Přibylová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.13 | ||||||||||||||
6 | 46 | Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská | 06 | Atletika Prachatice | 6 | 09.35 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 08.50 | ||||||||||||||
MS | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 08.71 | ||||||||||||||
3 | Tereza BoháčováTereza Boháčová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.92 | ||||||||||||||
4 | Tereza HurtováTereza Hurtová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.93 | ||||||||||||||
5 | 41 | Lucie KřížováLucie Křížová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.21 | |||||||||||||
6 | Denisa MikešováDenisa Mikešová | 05 | Atletika Prachatice | 6 | 09.44 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.24 | |||||||||||||
MS | Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová | 06 | AK Most | 1 | 08.97 | ||||||||||||||
3 | 49 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 09.14 | |||||||||||||
4 | Ella HřebejkováElla Hřebejková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.28 | ||||||||||||||
5 | Iveta HochováIveta Hochová | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | 09.64 | ||||||||||||||
6 | 44 | Iva ZábranskáIva Zábranská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.68 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.57 | ||||||||||||||
2 | Alena BauškováAlena Baušková | 06 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 08.85 | ||||||||||||||
3 | Nikol KreizlováNikol Kreizlová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.19 | ||||||||||||||
4 | 112 | Adéla RandákováAdéla Randáková | 05 | Atletika Prachatice | 1 | 09.37 | |||||||||||||
5 | Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.40 | ||||||||||||||
6 | Kateřina VondrováKateřina Vondrová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Tína StejskalováTína Stejskalová | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 08.83 | |||||||||||||
2 | 23 | Natálie SlavíkováNatálie Slavíková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.89 | |||||||||||||
3 | Kateřina TomáškováKateřina Tomášková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.92 | ||||||||||||||
4 | 111 | Markéta PilátováMarkéta Pilátová | 05 | Atletika Prachatice | 6 | 09.07 | |||||||||||||
5 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 06 | Atletika Prachatice | 2 | 09.31 | ||||||||||||||
6 | Edita NagyováEdita Nagyová | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 10.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | Tereza DočkalováTereza Dočkalová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 08.79 | |||||||||||||
2 | Tereza KofroňováTereza Kofroňová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.03 | ||||||||||||||
3 | Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.30 | ||||||||||||||
4 | Sabina MatějkováSabina Matějková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.36 | ||||||||||||||
5 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 09.39 | ||||||||||||||
6 | 31 | Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová | 06 | Sport Klub Hojná Voda | 1 | 09.44 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 07 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská | 06 | AK Most | 1 | 08.37 | ||||||||||||||
2 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 08.96 | ||||||||||||||
3 | Magdalena MolíkováMagdalena Molíková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.18 | ||||||||||||||
4 | Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová | 06 | Atletika Prachatice | 5 | 09.59 | ||||||||||||||
5 | Žaneta PivcováŽaneta Pivcová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 09.64 | ||||||||||||||
6 | 30 | Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 10.10 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 08 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 08.67 | ||||||||||||||
2 | Eliška KodadováEliška Kodadová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.87 | ||||||||||||||
3 | Aneta HerdováAneta Herdová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.12 | ||||||||||||||
4 | Aneta EliáškováAneta Eliášková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.22 | ||||||||||||||
5 | Thea PetrůThea Petrů | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.48 | ||||||||||||||
6 | Ema HanouskováEma Hanousková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.69 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 09 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.84 | ||||||||||||||
2 | Adriana HolušováAdriana Holušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.87 | ||||||||||||||
3 | 25 | Adéla ChválováAdéla Chválová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 08.92 | |||||||||||||
MS | 13 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 09.21 | |||||||||||||
5 | 42 | Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.78 | |||||||||||||
6 | Barbora KačerováBarbora Kačerová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 10.01 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 24 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.42 | |||||||||||||
MS | 104 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.84 | |||||||||||||
MS | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.85 | ||||||||||||||
MS | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 08.86 | ||||||||||||||
MS | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.12 | ||||||||||||||
MS | 11 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 09.21 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.24 | ||
2 | Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská | 06 | AK Most | 1 | 08.37 | |||
3 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.42 | |||
3 | 24 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.42 | ||
5 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 08.50 | |||
6 | Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.57 | |||
7 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 1 | 08.67 | |||
8 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 08.71 | |||
9 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 08.75 | |||
10 | 21 | Tereza DočkalováTereza Dočkalová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 08.79 | ||
11 | 26 | Tína StejskalováTína Stejskalová | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 08.83 | ||
12 | Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.84 | |||
12 | 104 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.84 | ||
14 | Alena BauškováAlena Baušková | 06 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 08.85 | |||
14 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.85 | |||
16 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 08.86 | |||
17 | Eliška KodadováEliška Kodadová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.87 | |||
17 | Adriana HolušováAdriana Holušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.87 | |||
19 | Barbora BalášováBarbora Balášová | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 08.89 | |||
19 | 23 | Natálie SlavíkováNatálie Slavíková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.89 | ||
21 | Tereza BoháčováTereza Boháčová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.92 | |||
21 | Kateřina TomáškováKateřina Tomášková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 08.92 | |||
21 | 25 | Adéla ChválováAdéla Chválová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 08.92 | ||
24 | Tereza HurtováTereza Hurtová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.93 | |||
25 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 08.96 | |||
26 | Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová | 06 | AK Most | 1 | 08.97 | |||
27 | Tereza KofroňováTereza Kofroňová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.03 | |||
28 | 111 | Markéta PilátováMarkéta Pilátová | 05 | Atletika Prachatice | 6 | 09.07 | ||
29 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.08 | |||
30 | Aneta HerdováAneta Herdová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.12 | |||
30 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.12 | |||
32 | Natálie PřibylováNatálie Přibylová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.13 | |||
33 | 49 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 09.14 | ||
34 | Magdalena MolíkováMagdalena Molíková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.18 | |||
35 | Nikol KreizlováNikol Kreizlová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.19 | |||
36 | 41 | Lucie KřížováLucie Křížová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.21 | ||
36 | 13 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 09.21 | ||
36 | 11 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 09.21 | ||
39 | Aneta EliáškováAneta Eliášková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.22 | |||
40 | Ella HřebejkováElla Hřebejková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.28 | |||
41 | Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.30 | |||
42 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 06 | Atletika Prachatice | 2 | 09.31 | |||
43 | 46 | Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská | 06 | Atletika Prachatice | 6 | 09.35 | ||
44 | Sabina MatějkováSabina Matějková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.36 | |||
45 | 112 | Adéla RandákováAdéla Randáková | 05 | Atletika Prachatice | 1 | 09.37 | ||
46 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 09.39 | |||
47 | Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.40 | |||
48 | Denisa MikešováDenisa Mikešová | 05 | Atletika Prachatice | 6 | 09.44 | |||
48 | 31 | Kateřina ŠulistováKateřina Šulistová | 06 | Sport Klub Hojná Voda | 1 | 09.44 | ||
50 | Kateřina VondrováKateřina Vondrová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.47 | |||
51 | Thea PetrůThea Petrů | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.48 | |||
52 | Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová | 06 | Atletika Prachatice | 5 | 09.59 | |||
53 | Iveta HochováIveta Hochová | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | 09.64 | |||
53 | Žaneta PivcováŽaneta Pivcová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 09.64 | |||
55 | 44 | Iva ZábranskáIva Zábranská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.68 | ||
56 | Ema HanouskováEma Hanousková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.69 | |||
57 | 42 | Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.78 | ||
58 | Barbora KačerováBarbora Kačerová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 10.01 | |||
59 | 30 | Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 10.10 | ||
60 | Edita NagyováEdita Nagyová | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 10.47 |
60 m - Ml. žákyně
(so, 18.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 08.57 | ||||||||||||||
2 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.59 | ||||||||||||||
3 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.81 | ||||||||||||||
4 | Gabriela CvrkováGabriela Cvrková | 07 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 08.84 | ||||||||||||||
5 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 09.04 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 18.1.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 08.75 | ||||||||||||||
2 | 28 | Daniela ZímováDaniela Zímová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.60 | |||||||||||||
3 | 24 | Ella KempferováElla Kempferová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.64 | |||||||||||||
4 | Tereza SellnerováTereza Sellnerová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.80 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 10.10 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková | 07 | Atletika Prachatice | 2 | 10.39 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 18.1.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.68 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna StrakováMagdaléna Straková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | 36 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.58 | |||||||||||||
4 | Natálie KovářováNatálie Kovářová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 09.66 | ||||||||||||||
5 | Denisa KupkováDenisa Kupková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 09.84 | ||||||||||||||
6 | 22 | Aneta EllederováAneta Ellederová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 10.09 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 18.1.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela CvrkováGabriela Cvrková | 07 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 08.83 | ||||||||||||||
2 | 2 | Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.13 | |||||||||||||
3 | Tereza ŠůnováTereza Šůnová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.15 | ||||||||||||||
4 | 25 | Kateřina KozákováKateřina Kozáková | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 2 | 09.71 | |||||||||||||
5 | Karolína StrakováKarolína Straková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.79 | ||||||||||||||
6 | 29 | Andrea NohejlováAndrea Nohejlová | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6 | 11.08 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 18.1.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 08.90 | ||||||||||||||
2 | Adéla JančíkováAdéla Jančíková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.35 | ||||||||||||||
3 | 34 | Adéla ŠediváAdéla Šedivá | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 09.46 | |||||||||||||
4 | Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 10.30 | ||||||||||||||
5 | Klára KaplánkováKlára Kaplánková | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 10.77 | ||||||||||||||
6 | Natálie MíchalováNatálie Míchalová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 11.25 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 18.1.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 09.47 | |||||||||||||
2 | Jana ŠabatkováJana Šabatková | 08 | Sport Klub Hojná Voda | 1 | 09.56 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.57 | ||||||||||||||
4 | Dominika ŠkrletováDominika Škrletová | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.59 | ||||||||||||||
MS | 108 | Jana JohanováJana Johanová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 09.65 | |||||||||||||
6 | Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 10.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (so, 18.1.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.78 | ||||||||||||||
2 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.06 | ||||||||||||||
3 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.23 | ||||||||||||||
4 | Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.52 | ||||||||||||||
5 | 9 | Barbora KubováBarbora Kubová | 07 | Atletika Prachatice | 6 | 10.03 | |||||||||||||
6 | Matylda HemberováMatylda Hemberová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 10.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 07 (so, 18.1.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.24 | ||||||||||||||
2 | 37 | Ema VondráškováEma Vondrášková | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 09.38 | |||||||||||||
3 | Dita ForstováDita Forstová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.58 | ||||||||||||||
4 | 28 | Anna MikšováAnna Mikšová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.60 | |||||||||||||
5 | 30 | Eliška NováEliška Nová | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 6 | 09.76 | |||||||||||||
6 | Markéta MácováMarkéta Mácová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 10.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 08 (so, 18.1.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.05 | |||||||||||||
2 | 22 | Daniela RoučkováDaniela Roučková | 08 | Atletika Prachatice | 2 | 09.27 | |||||||||||||
3 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.30 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KlímováKristýna Klímová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.80 | ||||||||||||||
5 | Aneta HrnečkováAneta Hrnečková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 10.19 | ||||||||||||||
6 | Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 10.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 09 (so, 18.1.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.95 | ||||||||||||||
2 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 07 | Sport Klub Hojná Voda | 1 | 09.06 | ||||||||||||||
3 | 38 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.15 | |||||||||||||
4 | 8 | Eliška KubincováEliška Kubincová | 08 | Atletika Prachatice | 6 | 09.26 | |||||||||||||
5 | Kamila KnotkováKamila Knotková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 09.44 | ||||||||||||||
6 | 4 | Zuzana AdámkováZuzana Adámková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.92 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.68 | |||
2 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 08.75 | |||
3 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.78 | |||
4 | Gabriela CvrkováGabriela Cvrková | 07 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 08.83 | |||
5 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 08.90 | |||
6 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.95 | |||
7 | 29 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.05 | ||
8 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.06 | |||
8 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 07 | Sport Klub Hojná Voda | 1 | 09.06 | |||
10 | 2 | Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.13 | ||
11 | Tereza ŠůnováTereza Šůnová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.15 | |||
11 | 38 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.15 | ||
13 | Magdaléna StrakováMagdaléna Straková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.22 | |||
14 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.23 | |||
15 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 09.24 | |||
16 | 8 | Eliška KubincováEliška Kubincová | 08 | Atletika Prachatice | 6 | 09.26 | ||
17 | 22 | Daniela RoučkováDaniela Roučková | 08 | Atletika Prachatice | 2 | 09.27 | ||
18 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.30 | |||
19 | Adéla JančíkováAdéla Jančíková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.35 | |||
20 | 37 | Ema VondráškováEma Vondrášková | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 09.38 | ||
21 | Kamila KnotkováKamila Knotková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 09.44 | |||
22 | 34 | Adéla ŠediváAdéla Šedivá | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 09.46 | ||
23 | 3 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 09.47 | ||
24 | Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.52 | |||
25 | Jana ŠabatkováJana Šabatková | 08 | Sport Klub Hojná Voda | 1 | 09.56 | |||
26 | Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.57 | |||
27 | 36 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.58 | ||
27 | Dita ForstováDita Forstová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.58 | |||
29 | Dominika ŠkrletováDominika Škrletová | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.59 | |||
30 | 28 | Daniela ZímováDaniela Zímová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 09.60 | ||
30 | 28 | Anna MikšováAnna Mikšová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.60 | ||
32 | 24 | Ella KempferováElla Kempferová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.64 | ||
33 | 108 | Jana JohanováJana Johanová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 09.65 | ||
34 | Natálie KovářováNatálie Kovářová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 09.66 | |||
35 | 25 | Kateřina KozákováKateřina Kozáková | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 2 | 09.71 | ||
36 | 30 | Eliška NováEliška Nová | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 6 | 09.76 | ||
37 | Karolína StrakováKarolína Straková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 5 | 09.79 | |||
38 | Tereza SellnerováTereza Sellnerová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.80 | |||
38 | Kristýna KlímováKristýna Klímová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.80 | |||
40 | Denisa KupkováDenisa Kupková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 09.84 | |||
41 | 4 | Zuzana AdámkováZuzana Adámková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.92 | ||
42 | 9 | Barbora KubováBarbora Kubová | 07 | Atletika Prachatice | 6 | 10.03 | ||
43 | 22 | Aneta EllederováAneta Ellederová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 10.09 | ||
44 | Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 10.10 | |||
45 | Aneta HrnečkováAneta Hrnečková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 10.19 | |||
46 | Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 10.30 | |||
47 | Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková | 07 | Atletika Prachatice | 2 | 10.39 | |||
48 | Matylda HemberováMatylda Hemberová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 10.46 | |||
49 | Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 10.56 | |||
49 | Markéta MácováMarkéta Mácová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 10.56 | |||
51 | Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 10.61 | |||
52 | Klára KaplánkováKlára Kaplánková | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 6 | 10.77 | |||
53 | 29 | Andrea NohejlováAndrea Nohejlová | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6 | 11.08 | ||
54 | Natálie MíchalováNatálie Míchalová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 11.25 |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 18.57 | ||||||||||||||
2 | 64 | Ondřej NovýOndřej Nový | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 19.43 | |||||||||||||
MS | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 23.89 | ||||||||||||||
Dominik NovotnýDominik Novotný | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MaloňVojtěch Maloň | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 19.85 | ||||||||||||||
MS | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 20.41 | ||||||||||||||
3 | Šimon KořánekŠimon Kořánek | 06 | TJ Sokol Milevsko | 4 | 20.51 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 20.54 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 20.28 | |||||||||||||
MS | Marek RuttnerMarek Ruttner | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 20.68 | ||||||||||||||
3 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 21.47 | ||||||||||||||
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 18.12 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 18.15 | ||||||||||||||
MS | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 18.37 | ||||||||||||||
4 | 36 | Jakub ŠímaJakub Šíma | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 20.79 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 57 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 18.37 | |||||||||||||
MS | Matyas KoszegiMatyas Koszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 18.84 | ||||||||||||||
MS | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 18.99 | ||||||||||||||
MS | Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 19.72 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 19.90 | ||||||||||||||
MS | Michal NořinskýMichal Nořinský | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 20.28 | ||||||||||||||
33 | Matěj KupčíkMatěj Kupčík | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | DNS | ||||||||||||||
Jan RůžičkaJan Růžička | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:P 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PoslušnýPavel Poslušný | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 18.51 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 21.73 | ||||||||||||||
3 | Matyáš RašmanMatyáš Rašman | 06 | Atletika Prachatice | 1 | 21.80 | ||||||||||||||
4 | 40 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 22.56 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 18.1.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 20.60 | ||||||||||||||
MS | Tomáš SeifertTomáš Seifert | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 21.43 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 22.12 | ||||||||||||||
4 | 60 | David PísekDavid Písek | 05 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 22.61 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 18.12 | |||
2 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 18.15 | |||
3 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 18.37 | |||
3 | 57 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 18.37 | ||
5 | Pavel PoslušnýPavel Poslušný | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 18.51 | |||
6 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 18.57 | |||
7 | Matyas KoszegiMatyas Koszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 18.84 | |||
8 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 18.99 | |||
9 | 64 | Ondřej NovýOndřej Nový | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 19.43 | ||
10 | Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 19.72 | |||
11 | Vojtěch MaloňVojtěch Maloň | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 19.85 | |||
12 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 19.90 | |||
13 | 37 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 20.28 | ||
13 | Michal NořinskýMichal Nořinský | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 20.28 | |||
15 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 20.41 | |||
16 | Šimon KořánekŠimon Kořánek | 06 | TJ Sokol Milevsko | 4 | 20.51 | |||
17 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 20.54 | |||
18 | Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 20.60 | |||
19 | Marek RuttnerMarek Ruttner | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 20.68 | |||
20 | 36 | Jakub ŠímaJakub Šíma | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 20.79 | ||
21 | Tomáš SeifertTomáš Seifert | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 21.43 | |||
22 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 21.47 | |||
23 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 21.73 | |||
24 | Matyáš RašmanMatyáš Rašman | 06 | Atletika Prachatice | 1 | 21.80 | |||
25 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 22.12 | |||
26 | 40 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 22.56 | ||
27 | 60 | David PísekDavid Písek | 05 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 22.61 | ||
28 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 23.89 | |||
Dominik NovotnýDominik Novotný | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | DNS | ||||
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | DNS | ||||
33 | Matěj KupčíkMatěj Kupčík | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | DNS | |||
Jan RůžičkaJan Růžička | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | DQ |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 19.82 | ||||||||||||||
2 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 19.94 | ||||||||||||||
MS | Lukáš SlabýLukáš Slabý | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 1 | 24.20 | ||||||||||||||
Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 20.45 | ||||||||||||||
MS | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 21.03 | ||||||||||||||
MS | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 21.78 | ||||||||||||||
MS | 70 | Lukáš BubníkLukáš Bubník | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1 | 23.02 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Vojtěch PerglVojtěch Pergl | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 21.92 | ||||||||||||||
2 | 39 | Matěj ŠívrMatěj Šívr | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 21.98 | |||||||||||||
MS | 66 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 22.02 | |||||||||||||
4 | Martin FriebelMartin Friebel | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 23.99 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 87 | Jan SigmundJan Sigmund | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 23.50 | |||||||||||||
MS | 88 | Matěj SigmundMatěj Sigmund | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 23.59 | |||||||||||||
3 | Filip KomárekFilip Komárek | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 24.01 | ||||||||||||||
MS | Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 24.25 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HeroutDaniel Herout | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 21.42 | ||||||||||||||
2 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 22.67 | ||||||||||||||
3 | 71 | Radim ČančuraRadim Čančura | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 3 | 24.33 | |||||||||||||
Karel KaplánekKarel Kaplánek | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:P 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj DušákMatěj Dušák | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 22.72 | ||||||||||||||
2 | Filip KupkaFilip Kupka | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 22.92 | ||||||||||||||
72 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | DNS | ||||||||||||||
75 | Matěj FučíkMatěj Fučík | 07 | Atletika Prachatice | 4 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:P 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HrubýFilip Hrubý | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 22.05 | ||||||||||||||
2 | 74 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 23.34 | |||||||||||||
3 | Matyáš HavelMatyáš Havel | 08 | Atletika Prachatice | 3 | 25.04 | ||||||||||||||
4 | Jakub MarkvartJakub Markvart | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 28.65 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RobauschJan Robausch | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 23.16 | ||||||||||||||
2 | Daniel MachDaniel Mach | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 25.03 | ||||||||||||||
3 | Jan NovýJan Nový | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 25.12 | ||||||||||||||
4 | 34 | Jakub HojdarJakub Hojdar | 07 | Atletika Prachatice | 2 | 29.34 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 22.73 | |||||||||||||
2 | 81 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 24.75 | |||||||||||||
3 | 76 | Jan HojdarJan Hojdar | 09 | Atletika Prachatice | 3 | 26.31 | |||||||||||||
4 | 89 | Tobias SoučekTobias Souček | 09 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 27.38 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KurzMatěj Kurz | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 23.05 | ||||||||||||||
2 | 84 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 25.54 | |||||||||||||
3 | Tomáš KubaTomáš Kuba | 09 | Atletika Prachatice | 3 | 26.07 | ||||||||||||||
4 | 82 | Marek MíkaMarek Míka | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 26.13 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 23.62 | ||||||||||||||
2 | 90 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 25.15 | |||||||||||||
3 | Libor PechLibor Pech | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 25.49 | ||||||||||||||
4 | Matouš VeselýMatouš Veselý | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 25.55 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (so, 18.1.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav PivecRostislav Pivec | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 21.92 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MalinskýLukáš Malinský | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 22.47 | ||||||||||||||
3 | Tobias DvořákTobias Dvořák | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.83 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ZelingerTomáš Zelinger | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 24.40 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 19.82 | |||
2 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 19.94 | |||
3 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 4 | 20.45 | |||
4 | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 21.03 | |||
5 | Daniel HeroutDaniel Herout | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 21.42 | |||
6 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 21.78 | |||
7 | Vojtěch PerglVojtěch Pergl | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 21.92 | |||
7 | Rostislav PivecRostislav Pivec | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 21.92 | |||
9 | 39 | Matěj ŠívrMatěj Šívr | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 21.98 | ||
10 | 66 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 22.02 | ||
11 | Filip HrubýFilip Hrubý | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 22.05 | |||
12 | Lukáš MalinskýLukáš Malinský | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 22.47 | |||
13 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 22.67 | |||
14 | Matěj DušákMatěj Dušák | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 22.72 | |||
15 | 83 | Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 22.73 | ||
16 | Filip KupkaFilip Kupka | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 22.92 | |||
17 | 70 | Lukáš BubníkLukáš Bubník | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1 | 23.02 | ||
18 | Matěj KurzMatěj Kurz | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 23.05 | |||
19 | Jan RobauschJan Robausch | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 23.16 | |||
20 | 74 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 23.34 | ||
21 | 87 | Jan SigmundJan Sigmund | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 23.50 | ||
22 | 88 | Matěj SigmundMatěj Sigmund | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 23.59 | ||
23 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 23.62 | |||
24 | Tobias DvořákTobias Dvořák | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.83 | |||
25 | Martin FriebelMartin Friebel | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 23.99 | |||
26 | Filip KomárekFilip Komárek | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 24.01 | |||
27 | Lukáš SlabýLukáš Slabý | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 1 | 24.20 | |||
28 | Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 24.25 | |||
29 | 71 | Radim ČančuraRadim Čančura | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 3 | 24.33 | ||
30 | Tomáš ZelingerTomáš Zelinger | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 24.40 | |||
31 | 81 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 24.75 | ||
32 | Daniel MachDaniel Mach | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 25.03 | |||
33 | Matyáš HavelMatyáš Havel | 08 | Atletika Prachatice | 3 | 25.04 | |||
34 | Jan NovýJan Nový | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 25.12 | |||
35 | 90 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 25.15 | ||
36 | Libor PechLibor Pech | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 25.49 | |||
37 | 84 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 25.54 | ||
38 | Matouš VeselýMatouš Veselý | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 25.55 | |||
39 | Tomáš KubaTomáš Kuba | 09 | Atletika Prachatice | 3 | 26.07 | |||
40 | 82 | Marek MíkaMarek Míka | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 26.13 | ||
41 | 76 | Jan HojdarJan Hojdar | 09 | Atletika Prachatice | 3 | 26.31 | ||
42 | 89 | Tobias SoučekTobias Souček | 09 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 27.38 | ||
43 | Jakub MarkvartJakub Markvart | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 28.65 | |||
44 | 34 | Jakub HojdarJakub Hojdar | 07 | Atletika Prachatice | 2 | 29.34 | ||
Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | DNS | ||||
Karel KaplánekKarel Kaplánek | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | DQ | ||||
72 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | DNS | |||
75 | Matěj FučíkMatěj Fučík | 07 | Atletika Prachatice | 4 | DQ |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 20.20 | ||||||||||||||
2 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | 21.35 | ||||||||||||||
3 | Tereza KofroňováTereza Kofroňová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 21.85 | ||||||||||||||
4 | Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 23.04 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 1 | 20.52 | ||||||||||||||
2 | Kateřina TomáškováKateřina Tomášková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 21.62 | ||||||||||||||
3 | Nikol KreizlováNikol Kreizlová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 22.38 | ||||||||||||||
4 | Aneta EliáškováAneta Eliášková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 22.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 20.96 | ||||||||||||||
2 | Aneta HerdováAneta Herdová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 22.42 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HarazinováKateřina Harazinová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 22.95 | ||||||||||||||
4 | Eliška VohryzkováEliška Vohryzková | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 28.13 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PřibylováNatálie Přibylová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 21.70 | ||||||||||||||
2 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 2 | 23.20 | ||||||||||||||
3 | Barbora LeváBarbora Levá | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 24.95 | ||||||||||||||
Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta FišerováAneta Fišerová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 21.94 | ||||||||||||||
2 | Petra NedvědováPetra Nedvědová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 22.26 | ||||||||||||||
3 | Magdalena MolíkováMagdalena Molíková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 22.50 | ||||||||||||||
4 | Kateřina VondrováKateřina Vondrová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.93 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 06 | Atletika Prachatice | 4 | 22.96 | ||||||||||||||
2 | Sabina MatějkováSabina Matějková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.21 | ||||||||||||||
3 | Ema HanouskováEma Hanousková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 24.03 | ||||||||||||||
39 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 22.96 | ||||||||||||||
2 | 43 | Klára SchlauchováKlára Schlauchová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.44 | |||||||||||||
3 | Veronika HejdováVeronika Hejdová | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 25.00 | ||||||||||||||
4 | Ilona HochováIlona Hochová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 25.57 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.12 | ||||||||||||||
2 | Eliška PlachtováEliška Plachtová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.88 | ||||||||||||||
Ema PřevrátilováEma Převrátilová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Thea PetrůThea Petrů | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 2 | 20.57 | ||||||||||||||
MS | Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská | 06 | AK Most | 3 | 20.87 | ||||||||||||||
MS | Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová | 06 | AK Most | 4 | 21.40 | ||||||||||||||
MS | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 22.56 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 24 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 20.61 | |||||||||||||
2 | Alena BauškováAlena Baušková | 06 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 22.36 | ||||||||||||||
3 | Veronika BittováVeronika Bittová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.87 | ||||||||||||||
4 | Veronika DivišováVeronika Divišová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 4 | 24.80 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Tína StejskalováTína Stejskalová | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 21.27 | |||||||||||||
2 | Tereza HurtováTereza Hurtová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 21.85 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KubičkováKateřina Kubičková | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 25.19 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (so, 18.1.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KodadováEliška Kodadová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 22.23 | ||||||||||||||
2 | Adéla StruskováAdéla Strusková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | 22.56 | ||||||||||||||
3 | Hana VolfováHana Volfová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 22.73 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 20.20 | |||
2 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 1 | 20.52 | |||
3 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 2 | 20.57 | |||
4 | 24 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 20.61 | ||
5 | Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská | 06 | AK Most | 3 | 20.87 | |||
6 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 20.96 | |||
7 | 26 | Tína StejskalováTína Stejskalová | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 21.27 | ||
8 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | 21.35 | |||
9 | Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová | 06 | AK Most | 4 | 21.40 | |||
10 | Kateřina TomáškováKateřina Tomášková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 21.62 | |||
11 | Natálie PřibylováNatálie Přibylová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 21.70 | |||
12 | Tereza KofroňováTereza Kofroňová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 21.85 | |||
12 | Tereza HurtováTereza Hurtová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 21.85 | |||
14 | Aneta FišerováAneta Fišerová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 21.94 | |||
15 | Eliška KodadováEliška Kodadová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 22.23 | |||
16 | Petra NedvědováPetra Nedvědová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 22.26 | |||
17 | Alena BauškováAlena Baušková | 06 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 22.36 | |||
18 | Nikol KreizlováNikol Kreizlová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 22.38 | |||
19 | Aneta HerdováAneta Herdová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 22.42 | |||
20 | Magdalena MolíkováMagdalena Molíková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 22.50 | |||
21 | Aneta EliáškováAneta Eliášková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 22.53 | |||
22 | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 22.56 | |||
22 | Adéla StruskováAdéla Strusková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | 22.56 | |||
24 | Hana VolfováHana Volfová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 22.73 | |||
25 | Kateřina HarazinováKateřina Harazinová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 22.95 | |||
26 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 06 | Atletika Prachatice | 4 | 22.96 | |||
26 | Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 22.96 | |||
28 | Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 23.04 | |||
29 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.12 | |||
30 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 2 | 23.20 | |||
31 | Sabina MatějkováSabina Matějková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.21 | |||
32 | Veronika BittováVeronika Bittová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.87 | |||
33 | Eliška PlachtováEliška Plachtová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.88 | |||
34 | Kateřina VondrováKateřina Vondrová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.93 | |||
35 | Ema HanouskováEma Hanousková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 24.03 | |||
36 | 43 | Klára SchlauchováKlára Schlauchová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.44 | ||
37 | Veronika DivišováVeronika Divišová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 4 | 24.80 | |||
38 | Barbora LeváBarbora Levá | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 24.95 | |||
39 | Veronika HejdováVeronika Hejdová | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 25.00 | |||
40 | Kateřina KubičkováKateřina Kubičková | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 25.19 | |||
41 | Ilona HochováIlona Hochová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 25.57 | |||
42 | Eliška VohryzkováEliška Vohryzková | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 28.13 | |||
Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | DNS | ||||
39 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | DNS | |||
Ema PřevrátilováEma Převrátilová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | DNS | ||||
Thea PetrůThea Petrů | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | DNS |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 21.27 | ||||||||||||||
2 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice | 1 | 22.15 | ||||||||||||||
3 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 22.70 | ||||||||||||||
4 | Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková | 07 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 23.59 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 07 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 1 | 21.53 | ||||||||||||||
2 | Gabriela CvrkováGabriela Cvrková | 07 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 21.69 | ||||||||||||||
MS | Jana PavlováJana Pavlová | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 24.97 | ||||||||||||||
20 | Adéla BardováAdéla Bardová | 07 | TJ Sokol Milevsko | 4 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:P 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 21.99 | ||||||||||||||
2 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 22.13 | ||||||||||||||
3 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 22.36 | ||||||||||||||
4 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 07 | Sport Klub Hojná Voda | 4 | 22.87 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 3 | 22.84 | |||||||||||||
2 | Magdaléna StrakováMagdaléna Straková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 22.90 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková | 07 | Atletika Prachatice | 4 | 24.85 | ||||||||||||||
4 | Aneta HrnečkováAneta Hrnečková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 24.99 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 21.74 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠůnováTereza Šůnová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 23.21 | ||||||||||||||
3 | Dita ForstováDita Forstová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.45 | ||||||||||||||
4 | Karolína StrakováKarolína Straková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 23.74 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JančíkováAdéla Jančíková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 22.75 | ||||||||||||||
2 | 22 | Daniela RoučkováDaniela Roučková | 08 | Atletika Prachatice | 1 | 22.80 | |||||||||||||
3 | Vanessa PlzákováVanessa Plzáková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 25.57 | ||||||||||||||
5 | Linda NovákováLinda Nováková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:P 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 22.79 | |||||||||||||
2 | 4 | Zuzana AdámkováZuzana Adámková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.18 | |||||||||||||
3 | 35 | Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 26.33 | |||||||||||||
Klaudie RainkeKlaudie Rainke | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:P 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Ella KempferováElla Kempferová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 23.78 | |||||||||||||
2 | Kristýna KlímováKristýna Klímová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 24.29 | ||||||||||||||
3 | Matylda HemberováMatylda Hemberová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 25.85 | ||||||||||||||
4 | 22 | Aneta EllederováAneta Ellederová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 25.88 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 1 | 21.83 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 24.21 | ||||||||||||||
3 | Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 25.46 | ||||||||||||||
4 | Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 25.83 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila KnotkováKamila Knotková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 23.25 | ||||||||||||||
2 | Jana ŠabatkováJana Šabatková | 08 | Sport Klub Hojná Voda | 1 | 23.80 | ||||||||||||||
3 | Denisa KupkováDenisa Kupková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 24.01 | ||||||||||||||
4 | Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 26.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 18.1.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KovářováNatálie Kovářová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 24.88 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 26.24 | ||||||||||||||
3 | Natálie MíchalováNatálie Míchalová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 27.21 | ||||||||||||||
4 | 29 | Andrea NohejlováAndrea Nohejlová | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 27.95 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 21.27 | |||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 07 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 1 | 21.53 | |||
3 | Gabriela CvrkováGabriela Cvrková | 07 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 21.69 | |||
4 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 21.74 | |||
5 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 1 | 21.83 | |||
6 | Nela TůmováNela Tůmová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 21.99 | |||
7 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 22.13 | |||
8 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice | 1 | 22.15 | |||
9 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 22.36 | |||
10 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 22.70 | |||
11 | Adéla JančíkováAdéla Jančíková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 22.75 | |||
12 | 29 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 22.79 | ||
13 | 22 | Daniela RoučkováDaniela Roučková | 08 | Atletika Prachatice | 1 | 22.80 | ||
14 | 3 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 3 | 22.84 | ||
15 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 07 | Sport Klub Hojná Voda | 4 | 22.87 | |||
16 | Magdaléna StrakováMagdaléna Straková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 22.90 | |||
17 | Tereza ŠůnováTereza Šůnová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 23.21 | |||
18 | Kamila KnotkováKamila Knotková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 23.25 | |||
19 | Dita ForstováDita Forstová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.45 | |||
20 | Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková | 07 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 23.59 | |||
21 | Karolína StrakováKarolína Straková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 23.74 | |||
22 | 24 | Ella KempferováElla Kempferová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 2 | 23.78 | ||
23 | Jana ŠabatkováJana Šabatková | 08 | Sport Klub Hojná Voda | 1 | 23.80 | |||
24 | Denisa KupkováDenisa Kupková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 24.01 | |||
25 | 4 | Zuzana AdámkováZuzana Adámková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 24.18 | ||
26 | Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 24.21 | |||
27 | Kristýna KlímováKristýna Klímová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 24.29 | |||
28 | Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková | 07 | Atletika Prachatice | 4 | 24.85 | |||
29 | Natálie KovářováNatálie Kovářová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 24.88 | |||
30 | Jana PavlováJana Pavlová | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 24.97 | |||
31 | Aneta HrnečkováAneta Hrnečková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 24.99 | |||
32 | Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2 | 25.46 | |||
33 | Vanessa PlzákováVanessa Plzáková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 25.57 | |||
34 | Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 25.83 | |||
35 | Matylda HemberováMatylda Hemberová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 25.85 | |||
36 | 22 | Aneta EllederováAneta Ellederová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 25.88 | ||
37 | Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 26.24 | |||
38 | 35 | Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 26.33 | ||
39 | Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 26.53 | |||
40 | Natálie MíchalováNatálie Míchalová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 27.21 | |||
41 | 29 | Andrea NohejlováAndrea Nohejlová | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4 | 27.95 | ||
20 | Adéla BardováAdéla Bardová | 07 | TJ Sokol Milevsko | 4 | DQ | |||
5 | Linda NovákováLinda Nováková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DQ | |||
Klaudie RainkeKlaudie Rainke | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | DQ |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SkučekJakub Skuček | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 41.14 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch MaloňVojtěch Maloň | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 42.48 | ||||||||||||||
3 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 46.82 | ||||||||||||||
Matěj RainkeMatěj Rainke | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:P 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KořánekŠimon Kořánek | 06 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 44.47 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 44.64 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 48.45 | ||||||||||||||
4 | Filip HolýFilip Holý | 05 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 48.66 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 38.65 | ||||||||||||||
MS | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 39.79 | ||||||||||||||
MS | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 40.20 | ||||||||||||||
MS | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 44.06 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 41.78 | ||||||||||||||
MS | Marek RuttnerMarek Ruttner | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 42.76 | ||||||||||||||
MS | Kryštof BendičákKryštof Bendičák | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 43.41 | ||||||||||||||
MS | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 44.93 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Michal NořinskýMichal Nořinský | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 42.17 | ||||||||||||||
MS | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 43.78 | ||||||||||||||
MS | Jáchym RysJáchym Rys | 05 | AC Praha 1890 | 4 | 44.78 | ||||||||||||||
4 | Matyáš RašmanMatyáš Rašman | 06 | Atletika Prachatice | 1 | 45.95 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 38.65 | |||
2 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 39.79 | |||
3 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 40.20 | |||
4 | Jakub SkučekJakub Skuček | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 41.14 | |||
5 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 41.78 | |||
6 | Michal NořinskýMichal Nořinský | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 42.17 | |||
7 | Vojtěch MaloňVojtěch Maloň | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 42.48 | |||
8 | Marek RuttnerMarek Ruttner | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 42.76 | |||
9 | Kryštof BendičákKryštof Bendičák | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 43.41 | |||
10 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 43.78 | |||
11 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 44.06 | |||
12 | Šimon KořánekŠimon Kořánek | 06 | TJ Sokol Milevsko | 2 | 44.47 | |||
13 | Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 44.64 | |||
14 | Jáchym RysJáchym Rys | 05 | AC Praha 1890 | 4 | 44.78 | |||
15 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 44.93 | |||
16 | Matyáš RašmanMatyáš Rašman | 06 | Atletika Prachatice | 1 | 45.95 | |||
17 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 46.82 | |||
18 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 48.45 | |||
19 | Filip HolýFilip Holý | 05 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 48.66 | |||
Matěj RainkeMatěj Rainke | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DQ |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BoháčováTereza Boháčová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 46.42 | ||||||||||||||
2 | 23 | Natálie SlavíkováNatálie Slavíková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 46.46 | |||||||||||||
3 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 47.41 | ||||||||||||||
4 | 32 | Ema MlsováEma Mlsová | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 4 | 49.35 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 3 | 42.85 | ||||||||||||||
MS | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 2 | 44.61 | ||||||||||||||
3 | Tereza HurtováTereza Hurtová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 46.56 | ||||||||||||||
4 | Aneta SkalákováAneta Skaláková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 47.87 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 46.94 | ||||||||||||||
2 | Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 48.16 | ||||||||||||||
3 | 21 | Tereza DočkalováTereza Dočkalová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 4 | 52.94 | |||||||||||||
4 | Ilona HochováIlona Hochová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 58.30 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 43.73 | ||||||||||||||
MS | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 44.25 | ||||||||||||||
3 | Hana VolfováHana Volfová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 50.51 | ||||||||||||||
4 | Veronika HejdováVeronika Hejdová | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 54.77 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 45.51 | ||||||||||||||
MS | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 4 | 45.72 | ||||||||||||||
MS | 55 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 45.96 | |||||||||||||
4 | Eliška SklářováEliška Sklářová | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 50.77 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 46.01 | ||||||||||||||
MS | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 47.25 | ||||||||||||||
MS | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 47.35 | ||||||||||||||
Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 49.10 | ||||||||||||||
MS | Simona VálováSimona Válová | 05 | AC Praha 1890 | 4 | 50.87 | ||||||||||||||
3 | Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová | 06 | Atletika Prachatice | 2 | 54.68 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 3 | 42.85 | |||
2 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 43.73 | |||
3 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 44.25 | |||
4 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 2 | 44.61 | |||
5 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 45.51 | |||
6 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 4 | 45.72 | |||
7 | 55 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 45.96 | ||
8 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 46.01 | |||
9 | Tereza BoháčováTereza Boháčová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 46.42 | |||
10 | 23 | Natálie SlavíkováNatálie Slavíková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 46.46 | ||
11 | Tereza HurtováTereza Hurtová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 46.56 | |||
12 | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 46.94 | |||
13 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 47.25 | |||
14 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 47.35 | |||
15 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 47.41 | |||
16 | Aneta SkalákováAneta Skaláková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 47.87 | |||
17 | Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 48.16 | |||
18 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 49.10 | |||
19 | 32 | Ema MlsováEma Mlsová | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 4 | 49.35 | ||
20 | Hana VolfováHana Volfová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 50.51 | |||
21 | Eliška SklářováEliška Sklářová | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 50.77 | |||
22 | Simona VálováSimona Válová | 05 | AC Praha 1890 | 4 | 50.87 | |||
23 | 21 | Tereza DočkalováTereza Dočkalová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 4 | 52.94 | ||
24 | Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová | 06 | Atletika Prachatice | 2 | 54.68 | |||
25 | Veronika HejdováVeronika Hejdová | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 54.77 | |||
26 | Ilona HochováIlona Hochová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 1 | 58.30 | |||
Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DNS |
800 m - Žáci
(so, 18.1.2020 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 57 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 2:15.01 | |||||||||||||
2 | 64 | Ondřej NovýOndřej Nový | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 7 | 2:15.52 | |||||||||||||
MS | 58 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 2:19.50 | |||||||||||||
4 | 59 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:24.52 | |||||||||||||
5 | 65 | Jakub StrnadJakub Strnad | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | 2:25.08 | |||||||||||||
6 | 60 | David PísekDavid Písek | 05 | TJ ČZ Strakonice | 4 | 2:37.01 | |||||||||||||
7 | 63 | František NovotnýFrantišek Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 6 | 2:51.21 | |||||||||||||
8 | 62 | Jiří DohnalJiří Dohnal | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 3:18.34 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 73 | Ondřej KozojedOndřej Kozojed | 07 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 7 | 2:24.20 | |||||||||||||
MS | 66 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:31.19 | |||||||||||||
3 | 72 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 2:42.97 | |||||||||||||
4 | 69 | Adam FišerAdam Fišer | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:47.05 | |||||||||||||
5 | 71 | Radim ČančuraRadim Čančura | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 5 | 2:48.78 | |||||||||||||
MS | 70 | Lukáš BubníkLukáš Bubník | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 2:50.98 | |||||||||||||
7 | 74 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 8 | 2:59.45 | |||||||||||||
68 | Radek LužnýRadek Lužný | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 2:53.95 | |||||||||||||
2 | 78 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice | 4 | 2:57.57 | |||||||||||||
3 | 77 | Robin JanovskýRobin Janovský | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:57.68 | |||||||||||||
4 | 82 | Marek MíkaMarek Míka | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | 3:04.43 | |||||||||||||
5 | 81 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 7 | 3:04.88 | |||||||||||||
6 | 75 | Matěj FučíkMatěj Fučík | 07 | Atletika Prachatice | 1 | 3:05.85 | |||||||||||||
7 | 76 | Jan HojdarJan Hojdar | 09 | Atletika Prachatice | 2 | 3:08.19 | |||||||||||||
79 | Jan LemberkaJan Lemberka | 08 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 2:41.73 | |||||||||||||
MS | 87 | Jan SigmundJan Sigmund | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 2:46.69 | |||||||||||||
3 | 91 | Jan ŠustrJan Šustr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 2:51.87 | |||||||||||||
MS | 88 | Matěj SigmundMatěj Sigmund | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 2:54.77 | |||||||||||||
5 | 90 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 2:56.12 | |||||||||||||
6 | 86 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 09 | Atletika Prachatice | 3 | 2:59.55 | |||||||||||||
7 | 89 | Tobias SoučekTobias Souček | 09 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 3:04.84 | |||||||||||||
8 | 84 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 3:11.04 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 73 | Ondřej KozojedOndřej Kozojed | 07 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 7 | 2:24.20 | ||
2 | 66 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:31.19 | ||
3 | 83 | Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 2:41.73 | ||
4 | 72 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 2:42.97 | ||
5 | 87 | Jan SigmundJan Sigmund | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 2:46.69 | ||
6 | 69 | Adam FišerAdam Fišer | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:47.05 | ||
7 | 71 | Radim ČančuraRadim Čančura | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 5 | 2:48.78 | ||
8 | 70 | Lukáš BubníkLukáš Bubník | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 2:50.98 | ||
9 | 91 | Jan ŠustrJan Šustr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 2:51.87 | ||
10 | 80 | Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 2:53.95 | ||
11 | 88 | Matěj SigmundMatěj Sigmund | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 2:54.77 | ||
12 | 90 | Jan SujaJan Suja | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 2:56.12 | ||
13 | 78 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice | 4 | 2:57.57 | ||
14 | 77 | Robin JanovskýRobin Janovský | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:57.68 | ||
15 | 74 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 8 | 2:59.45 | ||
16 | 86 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 09 | Atletika Prachatice | 3 | 2:59.55 | ||
17 | 82 | Marek MíkaMarek Míka | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | 3:04.43 | ||
18 | 89 | Tobias SoučekTobias Souček | 09 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 3:04.84 | ||
19 | 81 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 7 | 3:04.88 | ||
20 | 75 | Matěj FučíkMatěj Fučík | 07 | Atletika Prachatice | 1 | 3:05.85 | ||
21 | 76 | Jan HojdarJan Hojdar | 09 | Atletika Prachatice | 2 | 3:08.19 | ||
22 | 84 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 3:11.04 | ||
68 | Radek LužnýRadek Lužný | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | DNS | |||
79 | Jan LemberkaJan Lemberka | 08 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 5 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:26.27 | |||||||||||||
2 | 40 | Bára KurzováBára Kurzová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 2:32.15 | |||||||||||||
3 | 49 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 10 | 2:34.28 | |||||||||||||
4 | 47 | Klára HubenkováKlára Hubenková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 2:40.50 | |||||||||||||
5 | 48 | Šárka KrchováŠárka Krchová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 9 | 2:41.69 | |||||||||||||
6 | 44 | Iva ZábranskáIva Zábranská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:50.66 | |||||||||||||
7 | 46 | Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská | 06 | Atletika Prachatice | 7 | 2:58.63 | |||||||||||||
8 | 41 | Lucie KřížováLucie Křížová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 3:04.65 | |||||||||||||
9 | 42 | Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 3:10.31 | |||||||||||||
10 | 43 | Klára SchlauchováKlára Schlauchová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 3:10.35 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 50 | Nela ProcházkováNela Procházková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:26.20 | |||||||||||||
MS | 51 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 2 | 2:33.58 | |||||||||||||
MS | 55 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:39.83 | |||||||||||||
MS | 52 | Amálie FučíkováAmálie Fučíková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 2:47.43 | |||||||||||||
MS | 54 | Ema DvořákováEma Dvořáková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 2:48.07 | |||||||||||||
MS | 56 | Klára StezkováKlára Stezková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 7 | 2:50.57 | |||||||||||||
53 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Nela ProcházkováNela Procházková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:26.20 | ||
2 | 39 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:26.27 | ||
3 | 40 | Bára KurzováBára Kurzová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 2:32.15 | ||
4 | 51 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 2 | 2:33.58 | ||
5 | 49 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 10 | 2:34.28 | ||
6 | 55 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:39.83 | ||
7 | 47 | Klára HubenkováKlára Hubenková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 2:40.50 | ||
8 | 48 | Šárka KrchováŠárka Krchová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 9 | 2:41.69 | ||
9 | 52 | Amálie FučíkováAmálie Fučíková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 2:47.43 | ||
10 | 54 | Ema DvořákováEma Dvořáková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 2:48.07 | ||
11 | 56 | Klára StezkováKlára Stezková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 7 | 2:50.57 | ||
12 | 44 | Iva ZábranskáIva Zábranská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:50.66 | ||
13 | 46 | Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská | 06 | Atletika Prachatice | 7 | 2:58.63 | ||
14 | 41 | Lucie KřížováLucie Křížová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 3:04.65 | ||
15 | 42 | Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 3:10.31 | ||
16 | 43 | Klára SchlauchováKlára Schlauchová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 3:10.35 | ||
53 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | DNF |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:24.81 | |||||||||||||
2 | 2 | Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:42.04 | |||||||||||||
3 | 12 | Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 11 | 2:42.84 | |||||||||||||
4 | 3 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 3 | 2:44.79 | |||||||||||||
MS | 11 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10 | 2:47.94 | |||||||||||||
6 | 7 | Beata JindrováBeata Jindrová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 2:49.27 | |||||||||||||
7 | 8 | Eliška KubincováEliška Kubincová | 08 | Atletika Prachatice | 8 | 2:50.56 | |||||||||||||
8 | 9 | Barbora KubováBarbora Kubová | 07 | Atletika Prachatice | 9 | 2:59.11 | |||||||||||||
9 | 4 | Zuzana AdámkováZuzana Adámková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 3:04.31 | |||||||||||||
10 | 6 | Natálie JaklováNatálie Jaklová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 3:10.73 | |||||||||||||
11 | 5 | Linda NovákováLinda Nováková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 3:13.30 | |||||||||||||
MS | 13 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12 | 3:22.66 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 14 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 2:39.18 | |||||||||||||
MS | 15 | Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 2:44.62 | |||||||||||||
MS | 17 | Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 2:47.04 | |||||||||||||
MS | 26 | Adéla MatouškováAdéla Matoušková | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13 | 2:54.77 | |||||||||||||
5 | 24 | Ella KempferováElla Kempferová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 11 | 2:56.82 | |||||||||||||
6 | 20 | Adéla BardováAdéla Bardová | 07 | TJ Sokol Milevsko | 7 | 2:59.62 | |||||||||||||
MS | 18 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 2:59.95 | |||||||||||||
MS | 19 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 3:04.42 | |||||||||||||
9 | 25 | Kateřina KozákováKateřina Kozáková | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 12 | 3:06.10 | |||||||||||||
10 | 23 | Lucie JežkováLucie Ježková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 10 | 3:11.70 | |||||||||||||
11 | 22 | Aneta EllederováAneta Ellederová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 9 | 3:12.60 | |||||||||||||
16 | Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová | 07 | ASK Lovosice | 3 | DNS | ||||||||||||||
21 | Tereza ČápováTereza Čápová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Veronika ŘepováVeronika Řepová | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 2:43.01 | |||||||||||||
2 | 37 | Ema VondráškováEma Vondrášková | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11 | 2:49.84 | |||||||||||||
3 | 33 | Eliška SvatošováEliška Svatošová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 2:57.35 | |||||||||||||
4 | 27 | Beáta MaleninskáBeáta Maleninská | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:57.66 | |||||||||||||
5 | 36 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 10 | 2:58.09 | |||||||||||||
6 | 38 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 12 | 3:08.38 | |||||||||||||
7 | 31 | Adéla RolinkováAdéla Rolinková | 07 | Sport Klub Hojná Voda | 5 | 3:08.60 | |||||||||||||
8 | 35 | Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 9 | 3:09.76 | |||||||||||||
9 | 34 | Adéla ŠediváAdéla Šedivá | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 3:13.14 | |||||||||||||
10 | 29 | Andrea NohejlováAndrea Nohejlová | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 3 | 3:22.01 | |||||||||||||
11 | 30 | Eliška NováEliška Nová | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 3:24.15 | |||||||||||||
12 | 28 | Anna MikšováAnna Mikšová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 3:25.22 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:24.81 | ||
2 | 14 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 2:39.18 | ||
3 | 2 | Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:42.04 | ||
4 | 12 | Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 11 | 2:42.84 | ||
5 | 32 | Veronika ŘepováVeronika Řepová | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 2:43.01 | ||
6 | 15 | Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 2:44.62 | ||
7 | 3 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 3 | 2:44.79 | ||
8 | 17 | Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 2:47.04 | ||
9 | 11 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10 | 2:47.94 | ||
10 | 7 | Beata JindrováBeata Jindrová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 2:49.27 | ||
11 | 37 | Ema VondráškováEma Vondrášková | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11 | 2:49.84 | ||
12 | 8 | Eliška KubincováEliška Kubincová | 08 | Atletika Prachatice | 8 | 2:50.56 | ||
13 | 26 | Adéla MatouškováAdéla Matoušková | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13 | 2:54.77 | ||
14 | 24 | Ella KempferováElla Kempferová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 11 | 2:56.82 | ||
15 | 33 | Eliška SvatošováEliška Svatošová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 2:57.35 | ||
16 | 27 | Beáta MaleninskáBeáta Maleninská | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:57.66 | ||
17 | 36 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 10 | 2:58.09 | ||
18 | 9 | Barbora KubováBarbora Kubová | 07 | Atletika Prachatice | 9 | 2:59.11 | ||
19 | 20 | Adéla BardováAdéla Bardová | 07 | TJ Sokol Milevsko | 7 | 2:59.62 | ||
20 | 18 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 2:59.95 | ||
21 | 4 | Zuzana AdámkováZuzana Adámková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 3:04.31 | ||
22 | 19 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 3:04.42 | ||
23 | 25 | Kateřina KozákováKateřina Kozáková | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 12 | 3:06.10 | ||
24 | 38 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 12 | 3:08.38 | ||
25 | 31 | Adéla RolinkováAdéla Rolinková | 07 | Sport Klub Hojná Voda | 5 | 3:08.60 | ||
26 | 35 | Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 9 | 3:09.76 | ||
27 | 6 | Natálie JaklováNatálie Jaklová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 3:10.73 | ||
28 | 23 | Lucie JežkováLucie Ježková | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 10 | 3:11.70 | ||
29 | 22 | Aneta EllederováAneta Ellederová | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 9 | 3:12.60 | ||
30 | 34 | Adéla ŠediváAdéla Šedivá | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 3:13.14 | ||
31 | 5 | Linda NovákováLinda Nováková | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 3:13.30 | ||
32 | 29 | Andrea NohejlováAndrea Nohejlová | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 3 | 3:22.01 | ||
33 | 13 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12 | 3:22.66 | ||
34 | 30 | Eliška NováEliška Nová | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 3:24.15 | ||
35 | 28 | Anna MikšováAnna Mikšová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 3:25.22 | ||
16 | Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová | 07 | ASK Lovosice | 3 | DNS | |||
21 | Tereza ČápováTereza Čápová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | DNS |
1500 m - Žáci
(so, 18.1.2020 - 13:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 | Jakub HomolaJakub Homola | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 4:28.61 | |||||||||||||
MS | 96 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 4:39.86 | |||||||||||||
3 | 102 | Jan ŽirovnickýJan Žirovnický | 05 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 8 | 4:53.05 | |||||||||||||
4 | 93 | Adam KubátAdam Kubát | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 5:00.96 | |||||||||||||
5 | 100 | Daniel PanuškaDaniel Panuška | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 6:02.45 | |||||||||||||
MS | 94 | Jan GergelJan Gergel | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 2 | 6:05.82 | |||||||||||||
7 | 99 | Matěj NejedlýMatěj Nejedlý | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 6 | 6:06.57 | |||||||||||||
98 | Ondřej LemberkaOndřej Lemberka | 05 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žákyně
(so, 18.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 105 | Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková | 05 | TJ Dukla Praha | 2 | 5:08.28 | |||||||||||||
MS | 106 | Barbora JedličkováBarbora Jedličková | 06 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 5:16.57 | |||||||||||||
MS | 108 | Jana JohanováJana Johanová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 5:21.04 | |||||||||||||
MS | 104 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 5:25.26 | |||||||||||||
MS | 107 | Ema KučerováEma Kučerová | 07 | ASK Lovosice | 4 | 5:26.97 | |||||||||||||
MS | 109 | Sára LošťákováSára Lošťáková | 06 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 6 | 5:46.97 | |||||||||||||
7 | 111 | Markéta PilátováMarkéta Pilátová | 05 | Atletika Prachatice | 8 | 5:59.91 | |||||||||||||
8 | 110 | Kristýna MorongováKristýna Morongová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 6:05.84 | |||||||||||||
9 | 112 | Adéla RandákováAdéla Randáková | 05 | Atletika Prachatice | 9 | 6:44.77 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PoslušnýPavel Poslušný | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.36 | ||||||||||||||
2 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.49 | ||||||||||||||
3 | Jakub SkučekJakub Skuček | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.59 | ||||||||||||||
4 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 09.94 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Matyas KoszegiMatyas Koszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 09.25 | ||||||||||||||
MS | 57 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.30 | |||||||||||||
MS | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 09.55 | ||||||||||||||
MS | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 09.68 | ||||||||||||||
MS | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 2 | 09.72 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 09.64 | ||||||||||||||
MS | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 09.67 | ||||||||||||||
MS | Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 09.93 | ||||||||||||||
MS | 58 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.82 | |||||||||||||
MS | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 11.92 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyas KoszegiMatyas Koszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 09.25 | |||
2 | 57 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.30 | ||
3 | Pavel PoslušnýPavel Poslušný | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 09.36 | |||
4 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 09.49 | |||
5 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 09.55 | |||
6 | Jakub SkučekJakub Skuček | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 09.59 | |||
7 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 09.64 | |||
8 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 09.67 | |||
9 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 09.68 | |||
10 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 2 | 09.72 | |||
11 | Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 09.93 | |||
12 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 09.94 | |||
13 | 58 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.82 | ||
14 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 11.92 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 12.34 | ||||||||||||||
2 | 77 | Robin JanovskýRobin Janovský | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 12.40 | |||||||||||||
3 | Filip KomárekFilip Komárek | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 12.54 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KonfrštOndřej Konfršt | 09 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 12.74 | ||||||||||||||
5 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 1 | 14.02 | ||||||||||||||
Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | René SteinkeRené Steinke | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 11.27 | ||||||||||||||
2 | Rostislav PivecRostislav Pivec | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 11.70 | ||||||||||||||
3 | 91 | Jan ŠustrJan Šustr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 11.77 | |||||||||||||
4 | 81 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 3 | 14.28 | |||||||||||||
5 | David FerkoDavid Ferko | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 14.30 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | René SteinkeRené Steinke | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 11.27 | |||
2 | Rostislav PivecRostislav Pivec | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 11.70 | |||
3 | 91 | Jan ŠustrJan Šustr | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 11.77 | ||
4 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 12.34 | |||
5 | 77 | Robin JanovskýRobin Janovský | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 12.40 | ||
6 | Filip KomárekFilip Komárek | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 12.54 | |||
7 | Ondřej KonfrštOndřej Konfršt | 09 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 12.74 | |||
8 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 1 | 14.02 | |||
9 | 81 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 3 | 14.28 | ||
10 | David FerkoDavid Ferko | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 14.30 | |||
Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 10.57 | ||||||||||||||
2 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 10.78 | ||||||||||||||
3 | 21 | Tereza ČápováTereza Čápová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 11.78 | |||||||||||||
4 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice | 6 | 12.11 | ||||||||||||||
5 | 32 | Veronika ŘepováVeronika Řepová | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 12.86 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BlackáKateřina Blacká | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 13.05 | ||||||||||||||
2 | 27 | Beáta MaleninskáBeáta Maleninská | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 13.40 | |||||||||||||
3 | 6 | Natálie JaklováNatálie Jaklová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 17.04 | |||||||||||||
4 | 12 | Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 25.67 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 10.45 | ||||||||||||||
2 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 12.22 | ||||||||||||||
3 | 33 | Eliška SvatošováEliška Svatošová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 12.88 | |||||||||||||
4 | Tereza SellnerováTereza Sellnerová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 13.25 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Helena VaňkováHelena Vaňková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 10.94 | ||||||||||||||
MS | 11 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 11.86 | |||||||||||||
MS | 19 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 11.94 | |||||||||||||
MS | Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 11.78 | ||||||||||||||
MS | Karolína KošťákováKarolína Košťáková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 11.59 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kateřina ČápováKateřina Čápová | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 11.68 | ||||||||||||||
MS | 18 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 12.73 | |||||||||||||
MS | Karolína PončákováKarolína Pončáková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 13.77 | ||||||||||||||
MS | 13 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 15.60 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.1.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 11.50 | ||||||||||||||
MS | Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 11.80 | ||||||||||||||
MS | Jana PavlováJana Pavlová | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 13.17 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 10.45 | |||
2 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 10.57 | |||
3 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 10.78 | |||
4 | Helena VaňkováHelena Vaňková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 10.94 | |||
5 | Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 11.50 | |||
6 | Karolína KošťákováKarolína Košťáková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 11.59 | |||
7 | Kateřina ČápováKateřina Čápová | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 11.68 | |||
8 | 21 | Tereza ČápováTereza Čápová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 11.78 | ||
8 | Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 11.78 | |||
10 | Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 11.80 | |||
11 | 11 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 11.86 | ||
12 | 19 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 11.94 | ||
13 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice | 6 | 12.11 | |||
14 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 12.22 | |||
15 | 18 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 12.73 | ||
16 | 32 | Veronika ŘepováVeronika Řepová | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 12.86 | ||
17 | 33 | Eliška SvatošováEliška Svatošová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 12.88 | ||
18 | Kateřina BlackáKateřina Blacká | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 13.05 | |||
19 | Jana PavlováJana Pavlová | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 13.17 | |||
20 | Tereza SellnerováTereza Sellnerová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 13.25 | |||
21 | 27 | Beáta MaleninskáBeáta Maleninská | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 13.40 | ||
22 | Karolína PončákováKarolína Pončáková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 13.77 | |||
23 | 13 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 15.60 | ||
24 | 6 | Natálie JaklováNatálie Jaklová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 17.04 | ||
25 | 12 | Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 25.67 |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 10.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 5 | 10.28 | ||||||||||||||
3 | Barbora KubánkováBarbora Kubánková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 11.38 | ||||||||||||||
4 | Eliška PlachtováEliška Plachtová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 12.55 | ||||||||||||||
5 | Veronika BittováVeronika Bittová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 13.09 | ||||||||||||||
40 | Bára KurzováBára Kurzová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.93 | ||||||||||||||
MS | Barbora VomastkováBarbora Vomastková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 10.19 | ||||||||||||||
MS | Natálie FišerováNatálie Fišerová | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 10.22 | ||||||||||||||
MS | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 10.34 | ||||||||||||||
MS | Nela ŠloufováNela Šloufová | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 10.46 | ||||||||||||||
MS | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 10.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.13 | ||||||||||||||
MS | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 5 | 10.15 | ||||||||||||||
MS | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 10.21 | ||||||||||||||
MS | Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 11.44 | ||||||||||||||
MS | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 11.69 | ||||||||||||||
MS | Vilma KřížováVilma Křížová | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 12.58 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana HolušováAdriana Holušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 10.15 | ||||||||||||||
2 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 10.17 | ||||||||||||||
3 | 30 | Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 11.77 | |||||||||||||
4 | Kateřina KubičkováKateřina Kubičková | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 11.88 | ||||||||||||||
5 | Ella HřebejkováElla Hřebejková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 11.91 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Eliška DobešováEliška Dobešová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 10.27 | ||||||||||||||
MS | Barbora ŠkardováBarbora Škardová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 10.91 | ||||||||||||||
MS | Barbora BalášováBarbora Balášová | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 13.03 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.93 | |||
2 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 10.00 | |||
3 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.13 | |||
4 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 5 | 10.15 | |||
4 | Adriana HolušováAdriana Holušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 10.15 | |||
6 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 10.17 | |||
7 | Barbora VomastkováBarbora Vomastková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 10.19 | |||
8 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 10.21 | |||
9 | Natálie FišerováNatálie Fišerová | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 10.22 | |||
10 | Eliška DobešováEliška Dobešová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 10.27 | |||
11 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 5 | 10.28 | |||
12 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 10.34 | |||
13 | Nela ŠloufováNela Šloufová | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 10.46 | |||
13 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 10.46 | |||
15 | Barbora ŠkardováBarbora Škardová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 10.91 | |||
16 | Barbora KubánkováBarbora Kubánková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 11.38 | |||
17 | Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 11.44 | |||
18 | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 11.69 | |||
19 | 30 | Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 11.77 | ||
20 | Kateřina KubičkováKateřina Kubičková | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 11.88 | |||
21 | Ella HřebejkováElla Hřebejková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 11.91 | |||
22 | Eliška PlachtováEliška Plachtová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 12.55 | |||
23 | Vilma KřížováVilma Křížová | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 12.58 | |||
24 | Barbora BalášováBarbora Balášová | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | 13.03 | |||
25 | Veronika BittováVeronika Bittová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 13.09 | |||
40 | Bára KurzováBára Kurzová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | DNS |
4 x 200 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poslušný, Urbánek, Strnad, Šívr Poslušný, Urbánek, Strnad, Šívr | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 1:48.03 | |||||||||||||||
2 | 59 | Janda, Maloň, Štika, Johaník Janda, Maloň, Štika, Johaník | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 1:49.04 | ||||||||||||||
3 | Čermák, Čoka, Nový, Hlaváč Čermák, Čoka, Nový, Hlaváč | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 1 | 1:52.96 | |||||||||||||||
4 | 84 | Petr, Petr, Novotný, Novotný Petr, Petr, Novotný, Novotný | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 2:13.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pfeferle, Nejedlý, Dohnal, Kupčík Pfeferle, Nejedlý, Dohnal, Kupčík | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | 2:05.01 | |||||||||||||||
2 | Robausch, Malinský, Rainke, Šíma Robausch, Malinský, Rainke, Šíma | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 2:06.44 | |||||||||||||||
3 | Czepiec, Nový, Veselý, Nevěřil Czepiec, Nový, Veselý, Nevěřil | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 2:12.46 | |||||||||||||||
4 | Rašman, Kuba, Sedlák, Hojdar Rašman, Kuba, Sedlák, Hojdar | Atletika Prachatice | 3 | 2:28.90 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poslušný, Urbánek, Strnad, Šívr Poslušný, Urbánek, Strnad, Šívr | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 1:48.03 | ||||
2 | 59 | Janda, Maloň, Štika, Johaník Janda, Maloň, Štika, Johaník | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 1:49.04 | |||
3 | Čermák, Čoka, Nový, Hlaváč Čermák, Čoka, Nový, Hlaváč | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 1 | 1:52.96 | ||||
4 | Pfeferle, Nejedlý, Dohnal, Kupčík Pfeferle, Nejedlý, Dohnal, Kupčík | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | 2:05.01 | ||||
5 | Robausch, Malinský, Rainke, Šíma Robausch, Malinský, Rainke, Šíma | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 2:06.44 | ||||
6 | Czepiec, Nový, Veselý, Nevěřil Czepiec, Nový, Veselý, Nevěřil | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 2:12.46 | ||||
7 | 84 | Petr, Petr, Novotný, Novotný Petr, Petr, Novotný, Novotný | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 4 | 2:13.53 | |||
8 | Rašman, Kuba, Sedlák, Hojdar Rašman, Kuba, Sedlák, Hojdar | Atletika Prachatice | 3 | 2:28.90 |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marušová, Manuel, Turková, Slavíková Marušová, Manuel, Turková, Slavíková | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 1:52.69 | |||||||||||||||
2 | Fidlerová, Pilátová, Randáková, Roučková Fidlerová, Pilátová, Randáková, Roučková | Atletika Prachatice | 2 | 1:59.94 | |||||||||||||||
3 | Kubičková, Řepová, Řádová, Dočkalová Kubičková, Řepová, Řádová, Dočkalová | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 2:04.63 | |||||||||||||||
4 | Molíková, Nováková, Vondrová, Morongová Molíková, Nováková, Vondrová, Morongová | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:08.84 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 104 | Hynková, Ubryová, Mašková, Hejdová Hynková, Ubryová, Mašková, Hejdová | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 1:52.58 | ||||||||||||||
2 | Cvrková, Kozáková, Konfrštová, Chválová Cvrková, Kozáková, Konfrštová, Chválová | Atletika Písek, z.s. | 2 | 1:58.08 | |||||||||||||||
3 | Nagyová, Hejdová, Fíziková, Stejskalová Nagyová, Hejdová, Fíziková, Stejskalová | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 2:11.45 | |||||||||||||||
23 | Ježková, Rainke, Šedivá, Jaklová Ježková, Rainke, Šedivá, Jaklová | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:P 163.5 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | Kurzová, Leitgebová, Přibylová, Vaňková Kurzová, Leitgebová, Přibylová, Vaňková | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 1:59.55 | ||||||||||||||
2 | 33 | Svatošová, Blacká, Manuel, Maleninská Svatošová, Blacká, Manuel, Maleninská | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:09.27 | ||||||||||||||
3 | 30 | Nová, Sklářová, Toušková, Šlajsová Nová, Sklářová, Toušková, Šlajsová | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 2:10.37 | ||||||||||||||
36 | Šumerajová, Řezáčová, Šůnová, Zímová Šumerajová, Řezáčová, Šůnová, Zímová | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:P 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holušová, Fišerová, Kofroňová, Pospíchalová Holušová, Fišerová, Kofroňová, Pospíchalová | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:00.94 | |||||||||||||||
2 | Jedličková, Štěpánová, Kubincová, Kubová Jedličková, Štěpánová, Kubincová, Kubová | Atletika Prachatice | 4 | 2:07.79 | |||||||||||||||
3 | Kučerová, Šabatková, Rolinková, Šulistová Kučerová, Šabatková, Rolinková, Šulistová | Sport Klub Hojná Voda | 2 | 2:08.90 | |||||||||||||||
Hochová, Hochová, Kozáková, Mlsová Hochová, Hochová, Kozáková, Mlsová | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:P 163.5 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 104 | Hynková, Ubryová, Mašková, Hejdová Hynková, Ubryová, Mašková, Hejdová | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 1:52.58 | |||
2 | Marušová, Manuel, Turková, Slavíková Marušová, Manuel, Turková, Slavíková | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 1:52.69 | ||||
3 | Cvrková, Kozáková, Konfrštová, Chválová Cvrková, Kozáková, Konfrštová, Chválová | Atletika Písek, z.s. | 2 | 1:58.08 | ||||
4 | 40 | Kurzová, Leitgebová, Přibylová, Vaňková Kurzová, Leitgebová, Přibylová, Vaňková | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 1:59.55 | |||
5 | Fidlerová, Pilátová, Randáková, Roučková Fidlerová, Pilátová, Randáková, Roučková | Atletika Prachatice | 2 | 1:59.94 | ||||
6 | Holušová, Fišerová, Kofroňová, Pospíchalová Holušová, Fišerová, Kofroňová, Pospíchalová | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:00.94 | ||||
7 | Kubičková, Řepová, Řádová, Dočkalová Kubičková, Řepová, Řádová, Dočkalová | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | 2:04.63 | ||||
8 | Jedličková, Štěpánová, Kubincová, Kubová Jedličková, Štěpánová, Kubincová, Kubová | Atletika Prachatice | 4 | 2:07.79 | ||||
9 | Molíková, Nováková, Vondrová, Morongová Molíková, Nováková, Vondrová, Morongová | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:08.84 | ||||
10 | Kučerová, Šabatková, Rolinková, Šulistová Kučerová, Šabatková, Rolinková, Šulistová | Sport Klub Hojná Voda | 2 | 2:08.90 | ||||
11 | 33 | Svatošová, Blacká, Manuel, Maleninská Svatošová, Blacká, Manuel, Maleninská | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:09.27 | |||
12 | 30 | Nová, Sklářová, Toušková, Šlajsová Nová, Sklářová, Toušková, Šlajsová | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 2:10.37 | |||
13 | Nagyová, Hejdová, Fíziková, Stejskalová Nagyová, Hejdová, Fíziková, Stejskalová | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 2:11.45 | ||||
23 | Ježková, Rainke, Šedivá, Jaklová Ježková, Rainke, Šedivá, Jaklová | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | DQ | ||||
36 | Šumerajová, Řezáčová, Šůnová, Zímová Šumerajová, Řezáčová, Šůnová, Zímová | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | DQ | ||||
Hochová, Hochová, Kozáková, Mlsová Hochová, Hochová, Kozáková, Mlsová | TJ BLATNÁ z.s. | 3 | DQ |
skok vysoký - Žáci
(so, 18.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,55 1,59 1,63 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 12 | 1.79 | --o-o-oooxooxoxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 13 | 1.79 | -----oooooooxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 1 | 1.76 | ---oooooooxoxxoxxx | ||||||||||||||
4 | 38 |
Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 11 | 1.67 | ---ooxoxoxxooxx | |||||||||||||
5 |
Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 8 | 1.63 | --ooooxxooxxx | ||||||||||||||
6 |
Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
05 | 9 | 1.59 | ---ooxxooxxx | ||||||||||||||
7 |
Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
05 | 10 | 1.55 | -xoooxxooxxx | ||||||||||||||
8 |
Pavel PrančlPavel Prančl
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 2 | 1.55 | ooooxoxoxxx | ||||||||||||||
9= |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
06 | 6 | 1.51 | -ooooxxx | ||||||||||||||
9= |
Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
05 | 7 | 1.51 | oooooxxx | ||||||||||||||
MS |
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 3 | 1.51 | oooxoxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 4 | 1.46 | o-ooxxx | ||||||||||||||
MS |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 5 | 1.46 | ooxooxxx | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(so, 18.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,55 1,59 1,63 1,67 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
07 | 11 | 1.59 | --ooooxooxoxxoxxx | ||||||||||||||
2= |
René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 6 | 1.46 | ooooooxxoxxx | ||||||||||||||
2= |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 10 | 1.46 | ooooooxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 9 | 1.36 | ooxoxxoxoxxx | ||||||||||||||
5 | 39 |
Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 8 | 1.31 | ooooxxx | |||||||||||||
6 |
Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s. |
09 | 3 | 1.26 | oxoxxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Libor PechLibor Pech
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
08 | 5 | 1.16 | oxxx | ||||||||||||||
8 |
David FerkoDavid Ferko
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 7 | 1.16 | xxoxxx | ||||||||||||||
Daniel MachDaniel Mach
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Karel KaplánekKarel Kaplánek
TJ BLATNÁ z.s. |
08 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
08 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,26 1,31 1,36 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 16 | 1.50 | oooooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 18 | 1.47 | --ooooxxx | ||||||||||||||
MS |
Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK Most |
05 | 19 | 1.47 | -----xoxxx | ||||||||||||||
4 | 25 |
Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 4 | 1.47 | -ooooxxoxxx | |||||||||||||
5 |
Denisa ChodorováDenisa Chodorová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 14 | 1.44 | oooooxxx | ||||||||||||||
MS |
Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
05 | 17 | 1.44 | oooxooxxx | ||||||||||||||
7 |
Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 13 | 1.41 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 7 | 1.41 | ooxoxxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Eva MaršálkováEva Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 9 | 1.36 | oooxx | ||||||||||||||
10 |
Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 15 | 1.31 | ooxxx | ||||||||||||||
11 |
Denisa MikešováDenisa Mikešová
Atletika Prachatice |
05 | 6 | 1.31 | xooxxx | ||||||||||||||
12 |
Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 10 | 1.31 | oxoxxx | ||||||||||||||
13= |
Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 8 | 1.31 | oxxoxxx | ||||||||||||||
13= |
Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
05 | 3 | 1.31 | oxxoxxx | ||||||||||||||
15 |
Evelína MatějovskáEvelína Matějovská
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 5 | 1.31 | xoxxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 12 | 1.26 | oxxx | ||||||||||||||
17 |
Iveta HochováIveta Hochová
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 2 | 0.00 | xxx | ||||||||||||||
Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,11 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,44 1,47 1,50 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 |
Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 8 | 1.41 | oooooxoxoxxx | |||||||||||||
MS |
Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 6 | 1.36 | ooooxxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 9 | 1.36 | oooooxxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 7 | 1.26 | ooooxxx | ||||||||||||||
5 |
Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 3 | 1.16 | oxoxxx | ||||||||||||||
6= | 23 |
Lucie JežkováLucie Ježková
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 1 | 1.11 | oxxx | |||||||||||||
6= | 28 |
Daniela ZímováDaniela Zímová
TJ VS Tábor, z. s. |
08 | 5 | 1.11 | oxxx | |||||||||||||
Vanessa PlzákováVanessa Plzáková
TJ VS Tábor, z. s. |
08 | 4 | NM | xxx | |||||||||||||||
Klára KaplánkováKlára Kaplánková
TJ BLATNÁ z.s. |
08 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 18.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
05 | 15 | 5.93 | 5.93 | 5.31 | 5.65 | 5.93 | 5.59 | 5.47 | - | ||||||||
MS |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 16 | 5.89 | x | x | 5.89 | 5.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 3 | 5.47 | 4.96 | 5.47 | 5.33 | 5.47 | 5.46 | 5.46 | 5.39 | ||||||||
MS |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 14 | 5.34 | x | 4.91 | 5.34 | 5.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
05 | 6 | 5.18 | 4.91 | 4.88 | 5.16 | 5.16 | 5.03 | 5.18 | 5.18 | ||||||||
6 | 37 |
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
05 | 1 | 5.04 | 0.43 | 0.45 | 0.49 | 0.49 | 0.43 | 0.47 | 5.04 | |||||||
7 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
06 | 10 | 4.91 | x | 4.91 | 4.79 | 4.91 | 4.83 | x | - | ||||||||
8 | 33 |
Matěj KupčíkMatěj Kupčík
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
05 | 11 | 4.73 | 4.49 | 4.64 | x | 4.64 | 4.73 | 4.72 | 4.66 | |||||||
9 |
Ondřej KroupaOndřej Kroupa
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 7 | 4.73 | 4.73 | x | 4.71 | 4.73 | 3.64 | 4.50 | 4.62 | ||||||||
MS |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 12 | 4.66 | 4.64 | 4.66 | x | 4.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
05 | 13 | 4.62 | 4.23 | 4.59 | 4.62 | 4.62 | 4.44 | 4.34 | 4.48 | ||||||||
12 | 40 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 5 | 4.38 | 4.31 | 4.38 | 4.27 | 4.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 63 |
František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 4 | 4.29 | 3.82 | 4.07 | 4.29 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 |
Matěj RainkeMatěj Rainke
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 9 | 4.06 | 4.06 | 3.90 | 3.92 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 22 | 5.01 | 4.84 | 4.88 | x | 4.88 | 4.90 | 4.87 | 5.01 | ||||||||
MS |
Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 |
07 | 23 | 4.96 | 4.96 | 4.90 | x | 4.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 21 | 4.68 | 4.57 | 4.67 | 4.21 | 4.67 | 4.68 | 4.61 | x | ||||||||
MS |
Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 19 | 4.61 | 4.58 | 4.50 | 4.61 | 4.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s. |
08 | 18 | 4.51 | 4.32 | 4.51 | 4.44 | 4.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 12 | 4.41 | 4.31 | 4.16 | 4.20 | 4.31 | 4.16 | 4.41 | 4.33 | ||||||||
7 |
Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 11 | 4.32 | 4.32 | 4.22 | 4.17 | 4.32 | 4.01 | x | 3.91 | ||||||||
8 |
Martin ObornýMartin Oborný
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
07 | 10 | 4.32 | 4.22 | x | 3.96 | 4.22 | x | 4.32 | x | ||||||||
9 |
Daniel HeroutDaniel Herout
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 5 | 4.16 | 4.16 | 3.79 | 3.51 | 4.16 | 4.12 | 3.80 | 4.15 | ||||||||
10 |
Martin DušekMartin Dušek
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 2 | 4.14 | 3.61 | x | 4.05 | 4.05 | x | x | 4.14 | ||||||||
11 |
Tobias DvořákTobias Dvořák
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 17 | 4.06 | 4.01 | 4.06 | 4.00 | 4.06 | 3.89 | 4.02 | 3.93 | ||||||||
12 |
Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 15 | 4.03 | 3.69 | 4.03 | x | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Matěj KurzMatěj Kurz
TJ Nová Včelnice, z.s. |
08 | 8 | 4.01 | 4.01 | 3.92 | 3.96 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 | 69 |
Adam FišerAdam Fišer
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 16 | 3.98 | 3.44 | 3.98 | 3.84 | 3.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS |
Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 4 | 3.95 | 3.55 | 3.95 | 3.51 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
07 | 1 | 3.88 | 3.87 | 3.58 | 3.88 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Martin FriebelMartin Friebel
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 20 | 3.88 | 3.84 | x | 3.88 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Filip KupkaFilip Kupka
TJ Nová Včelnice, z.s. |
08 | 7 | 3.87 | 3.66 | 3.64 | 3.87 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika Prachatice |
08 | 3 | 3.85 | x | x | 3.85 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 | 78 |
Filip KrejčíFilip Krejčí
Atletika Prachatice |
08 | 6 | 3.84 | 3.36 | 3.84 | x | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
21 |
Matouš VeselýMatouš Veselý
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
09 | 13 | 3.46 | x | 3.39 | 3.46 | 3.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 14 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Adam Justin O´BrienAdam Justin O´Brien
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 9 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK Most |
06 | 26 | 5.05 | 4.88 | 4.80 | 5.05 | 5.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 24 | 5.04 | 4.81 | 4.83 | 4.81 | 4.83 | 5.04 | 4.93 | x | ||||||||
3 |
Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika Prachatice |
05 | 21 | 5.00 | x | 3.75 | 4.75 | 4.75 | 5.00 | x | x | ||||||||
4 | 40 |
Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 23 | 4.92 | 4.92 | x | 4.73 | 4.92 | 4.86 | x | 4.92 | |||||||
5 |
Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ Strakonice |
06 | 25 | 4.80 | 4.72 | 4.74 | 4.32 | 4.74 | 4.51 | 4.80 | x | ||||||||
6 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
05 | 20 | 4.79 | 4.52 | 4.63 | 4.67 | 4.67 | 4.62 | 4.50 | 4.79 | ||||||||
MS |
Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 22 | 4.69 | 4.53 | 4.48 | 4.69 | 4.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 5 | 4.57 | 4.56 | 4.46 | 4.27 | 4.56 | 4.46 | 4.25 | 4.57 | ||||||||
9 |
Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 1 | 4.50 | x | 4.42 | 4.30 | 4.42 | x | 4.40 | 4.50 | ||||||||
10 |
Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 8 | 4.39 | 4.39 | 4.28 | 4.18 | 4.39 | 4.03 | 4.22 | x | ||||||||
11 |
Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 19 | 4.33 | 4.33 | 3.95 | 4.20 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 26 |
Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
06 | 16 | 4.29 | 4.18 | 4.29 | 4.26 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 |
Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 6 | 4.27 | x | 3.99 | 4.27 | 4.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Eva MaršálkováEva Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 14 | 4.20 | 4.16 | 4.20 | 4.03 | 4.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Nikol KreizlováNikol Kreizlová
TJ ČZ Strakonice |
06 | 18 | 4.15 | x | 4.15 | 3.74 | 4.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Eliška KodadováEliška Kodadová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3 | 4.14 | 3.85 | 4.14 | x | 4.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Lucie JandováLucie Jandová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 17 | 4.11 | 4.11 | 3.86 | 4.05 | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Ella HřebejkováElla Hřebejková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 12 | 4.02 | 4.02 | 3.80 | x | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Eliška SklářováEliška Sklářová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 9 | 3.97 | 3.92 | 3.86 | 3.97 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Eliška PlachtováEliška Plachtová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 11 | 3.91 | x | x | 3.91 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 | 30 |
Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 7 | 3.90 | x | x | 3.90 | 3.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
22 |
Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s. |
06 | 4 | 3.85 | 3.85 | 3.81 | 3.80 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
06 | 15 | 3.83 | 3.83 | 3.63 | 3.79 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Veronika BittováVeronika Bittová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 10 | 3.82 | 3.71 | 3.61 | 3.82 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
06 | 2 | 3.50 | x | x | 3.50 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 13 | 3.01 | x | x | 3.01 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 18.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 23 | 4.65 | 4.51 | 4.40 | 4.39 | 4.51 | x | 4.65 | x | ||||||||
MS | 14 |
Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s. |
08 | 22 | 4.34 | 4.21 | 4.20 | 4.34 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
3 |
Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s. |
08 | 6 | 4.25 | 4.25 | x | 4.18 | 4.25 | 3.95 | 3.92 | 4.08 | ||||||||
4 |
Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika Prachatice |
07 | 10 | 4.22 | 4.08 | 3.72 | 3.77 | 4.08 | 3.85 | 4.22 | 3.82 | ||||||||
5 |
Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
07 | 13 | 4.19 | 4.08 | 4.12 | 4.19 | 4.19 | x | x | 3.96 | ||||||||
6 |
Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 16 | 4.15 | 3.68 | 4.10 | 4.15 | 4.15 | 3.97 | x | 4.03 | ||||||||
MS |
Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 8 | 4.13 | 3.74 | 3.81 | 4.13 | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Magdaléna StrakováMagdaléna Straková
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 17 | 4.06 | 3.67 | 3.93 | 4.06 | 4.06 | 3.80 | 3.92 | 4.03 | ||||||||
9 |
Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 12 | 4.06 | 3.73 | 4.02 | 3.85 | 4.02 | 3.73 | 3.93 | 4.06 | ||||||||
MS |
Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AKM Viktoria Plzeň |
08 | 19 | 4.04 | x | 4.04 | 3.60 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
AKM Viktoria Plzeň |
07 | 21 | 4.00 | 3.77 | 3.88 | 4.00 | 4.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Dorothea PincováDorothea Pincová
TJ VS Tábor, z. s. |
08 | 7 | 3.90 | x | x | 3.90 | 3.90 | x | x | x | ||||||||
13 |
Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 4 | 3.77 | x | 3.77 | x | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Kateřina BlackáKateřina Blacká
TJ VS Tábor, z. s. |
08 | 2 | 3.72 | 3.53 | 3.72 | x | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 | 37 |
Ema VondráškováEma Vondrášková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
07 | 14 | 3.71 | 3.71 | x | x | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 |
Tereza SellnerováTereza Sellnerová
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 18 | 3.68 | 3.46 | 3.68 | 3.52 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Karolína StrakováKarolína Straková
Atletika Písek, z.s. |
08 | 9 | 3.64 | 3.64 | 3.15 | 3.37 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Michaela BěhounováMichaela Běhounová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1 | 3.50 | x | 3.35 | 3.50 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Natálie KovářováNatálie Kovářová
SKOK J. Hradec, z.s. |
09 | 5 | 3.49 | 3.49 | 3.37 | 3.28 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Klaudie RainkeKlaudie Rainke
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 15 | 3.41 | 3.16 | 3.41 | x | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
1 |
Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 20 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 11 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Matylda HemberováMatylda Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 3 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(so, 18.1.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 5 | 10.31 | 08.93 | 10.31 | 09.00 | 10.31 | 09.00 | 09.09 | 09.54 | ||||||||
MS |
Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 13 | 09.98 | 09.98 | 08.14 | 09.04 | 09.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
07 | 2 | 09.65 | 08.82 | 09.06 | 09.65 | 09.65 | 08.51 | 09.05 | 08.68 | ||||||||
MS |
Emma ČernáEmma Černá
ASK Lovosice |
07 | 12 | 08.95 | 08.95 | 08.79 | 07.85 | 08.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 11 | 08.30 | 08.07 | 08.30 | 08.09 | 08.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 8 | 07.97 | 07.30 | 07.97 | 07.20 | 07.97 | 07.70 | 07.45 | 07.66 | ||||||||
7 |
Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ Strakonice |
07 | 3 | 07.36 | 05.44 | 06.77 | 07.36 | 07.36 | 07.25 | 06.50 | 07.07 | ||||||||
8 |
Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
07 | 1 | 07.32 | 06.95 | 07.10 | 06.79 | 07.10 | 06.96 | 07.30 | 07.32 | ||||||||
9 |
Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
07 | 7 | 07.04 | 06.68 | 06.48 | 06.55 | 06.68 | 06.29 | 06.84 | 07.04 | ||||||||
10 |
Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 4 | 06.84 | 06.40 | 06.63 | 06.67 | 06.67 | 06.15 | 06.41 | 06.84 | ||||||||
MS |
Michaela HájkováMichaela Hájková
AKM Viktoria Plzeň |
07 | 9 | 06.74 | 06.20 | 06.20 | 06.74 | 06.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 38 |
Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
08 | 10 | 06.55 | x | 06.03 | 06.55 | 06.55 | 06.24 | 05.83 | x | |||||||
13 |
Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 6 | 04.99 | 04.05 | 04.58 | 04.99 | 04.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(so, 18.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 3 | 12.02 | 11.35 | 11.10 | 12.02 | 12.02 | 11.51 | x | 11.59 | ||||||||
2 |
Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 9 | 09.07 | 08.28 | 08.48 | 08.87 | 08.87 | 09.05 | 09.07 | 08.91 | ||||||||
3 |
Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika Prachatice |
08 | 1 | 07.82 | 07.03 | 06.12 | 07.00 | 07.03 | 07.72 | 07.82 | 07.48 | ||||||||
4 |
Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
07 | 10 | 07.39 | 07.09 | 07.13 | 06.99 | 07.13 | 07.06 | 07.31 | 07.39 | ||||||||
MS |
Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 12 | 07.11 | 07.11 | 07.03 | 06.35 | 07.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Karel PincKarel Pinc
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
08 | 7 | 07.10 | 06.53 | 07.10 | 05.58 | 07.10 | x | 06.06 | 06.19 | ||||||||
7 |
Jan SlavíkJan Slavík
TJ BLATNÁ z.s. |
08 | 8 | 06.49 | 05.38 | 05.60 | 06.49 | 06.49 | 05.82 | 05.68 | 05.98 | ||||||||
8 |
Jakub MarkvartJakub Markvart
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
09 | 5 | 06.42 | 06.08 | 05.56 | 06.12 | 06.12 | 05.82 | 06.42 | 05.90 | ||||||||
9 |
Tomáš ZelingerTomáš Zelinger
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 11 | 06.29 | 05.50 | 05.87 | 06.24 | 06.24 | 06.29 | 06.00 | 05.31 | ||||||||
10 |
Adam Justin O´BrienAdam Justin O´Brien
SKOK J. Hradec, z.s. |
08 | 6 | 05.17 | 04.92 | 04.85 | 05.17 | 05.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Daniel MachDaniel Mach
T. J. Sokol České Budějovice |
08 | 4 | 04.72 | 03.70 | 04.06 | 04.72 | 04.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
08 | 2 | 04.48 | 04.48 | 04.26 | x | 04.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 18.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 26 | 12.22 | 11.34 | 11.16 | 11.58 | 11.58 | 11.35 | 11.12 | 12.22 | ||||||||
2 |
Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s. |
06 | 6 | 09.79 | 09.56 | 09.11 | 09.79 | 09.79 | 09.35 | 08.23 | 09.25 | ||||||||
MS |
Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
06 | 23 | 09.65 | 09.65 | 09.34 | 08.72 | 09.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 17 | 09.41 | 08.84 | 08.74 | 08.49 | 08.84 | 08.97 | 08.80 | 09.41 | ||||||||
MS |
Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
06 | 22 | 09.36 | 08.88 | 09.16 | 09.36 | 09.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
05 | 10 | 09.09 | 08.64 | 09.09 | 08.31 | 09.09 | 08.31 | 08.23 | 08.83 | ||||||||
MS |
Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla Praha |
06 | 25 | 09.00 | 08.94 | 09.00 | 08.57 | 09.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s. |
06 | 2 | 08.99 | 08.59 | 08.99 | 07.78 | 08.99 | 08.98 | 07.68 | 08.69 | ||||||||
9 |
Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika Prachatice |
06 | 16 | 08.87 | 08.87 | 06.37 | 07.15 | 08.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 13 | 08.76 | x | 08.50 | 08.76 | 08.76 | 08.53 | 08.61 | 08.50 | ||||||||
11 |
Denisa MikešováDenisa Mikešová
Atletika Prachatice |
05 | 8 | 08.45 | 08.18 | 08.45 | 08.14 | 08.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 32 |
Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 9 | 08.42 | 07.91 | 08.42 | 07.94 | 08.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 7 | 08.13 | 07.28 | 07.68 | 08.13 | 08.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 21 | 07.92 | 07.68 | 07.88 | 07.92 | 07.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
05 | 20 | 07.85 | 06.75 | 07.69 | 07.85 | 07.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
06 | 15 | 07.64 | 07.53 | 07.52 | 07.64 | 07.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 | 46 |
Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika Prachatice |
06 | 1 | 07.53 | 06.83 | 07.53 | 07.04 | 07.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
18 |
Eliška SklářováEliška Sklářová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 14 | 06.72 | 06.03 | 06.45 | 06.72 | 06.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s. |
06 | 3 | 06.70 | 06.70 | 06.46 | 06.34 | 06.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Anna ZemanováAnna Zemanová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 19 | 06.44 | 06.44 | x | 06.32 | 06.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 4 | 06.38 | 06.38 | 06.10 | 05.86 | 06.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 | 41 |
Lucie KřížováLucie Křížová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 5 | 05.53 | x | x | 05.53 | 05.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
23 |
Ema PřevrátilováEma Převrátilová
TJ BLATNÁ z.s. |
06 | 12 | 05.22 | 04.56 | 05.22 | 05.00 | 05.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Eliška VohryzkováEliška Vohryzková
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 18 | 04.73 | 04.73 | 04.42 | 03.89 | 04.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 11 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 24 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 18.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 16 | 13.86 | 13.45 | 12.86 | 12.38 | 13.45 | 13.69 | x | 13.86 | ||||||||
2 |
Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
05 | 1 | 11.80 | 10.72 | 11.41 | 11.80 | 11.80 | 11.16 | 11.55 | 11.48 | ||||||||
3 |
Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
05 | 15 | 11.63 | 09.96 | 09.81 | 10.88 | 10.88 | 11.63 | 10.63 | x | ||||||||
4 |
Jiří SamecJiří Samec
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 9 | 10.58 | 09.70 | 09.81 | 09.95 | 09.95 | 10.03 | 10.58 | 10.38 | ||||||||
5 |
Kevin TokárKevin Tokár
TJ Chyšky,z.s. |
06 | 12 | 10.14 | 09.64 | 08.76 | 10.14 | 10.14 | 09.98 | 10.04 | 09.79 | ||||||||
6 |
Pavel PrančlPavel Prančl
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 8 | 09.52 | 08.29 | 08.05 | 09.07 | 09.07 | 08.01 | 09.52 | 09.42 | ||||||||
7 |
Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
05 | 7 | 09.07 | 09.07 | 08.76 | 08.60 | 09.07 | 08.83 | 08.57 | 08.66 | ||||||||
MS |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 14 | 08.42 | 07.71 | 07.85 | 08.42 | 08.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 | 36 |
Jakub ŠímaJakub Šíma
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 13 | 07.94 | 06.67 | 07.94 | 07.68 | 07.94 | 07.68 | 07.93 | 07.13 | |||||||
MS |
Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s. |
05 | 10 | 07.69 | 07.69 | 07.15 | 06.42 | 07.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 | 62 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
06 | 2 | 07.59 | 07.59 | 07.48 | 07.49 | 07.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 |
Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s. |
05 | 3 | 07.01 | 07.01 | 06.61 | - | 07.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 4 | 06.10 | 05.25 | 05.66 | 06.10 | 06.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 | 99 |
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
05 | 5 | 05.81 | 05.74 | 05.78 | 05.81 | 05.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 40 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 6 | 05.79 | 05.79 | 05.27 | 05.69 | 05.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS |
Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 11 | 05.72 | 05.55 | 05.53 | 05.72 | 05.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 16 závodníků |