Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (18. 1. 2020)

800 m - Žáci

(so, 18.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 57 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:15.01
2 64 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 2:15.52
MS 58 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:19.50
4 59 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:24.52
5 65 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:25.08
6 60 David PísekDavid Písek 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 2:37.01
7 63 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 2:51.21
8 62 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 3:18.34
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 73 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 7 2:24.20
MS 66 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:31.19
3 72 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 2:42.97
4 69 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:47.05
5 71 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 2:48.78
MS 70 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:50.98
7 74 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 2:59.45
68 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 80 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:53.95
2 78 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 2:57.57
3 77 Robin JanovskýRobin Janovský 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:57.68
4 82 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 3:04.43
5 81 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 3:04.88
6 75 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 3:05.85
7 76 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 3:08.19
79 Jan LemberkaJan Lemberka 08 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 83 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 2:41.73
MS 87 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 2:46.69
3 91 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:51.87
MS 88 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:54.77
5 90 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:56.12
6 86 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:59.55
7 89 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 3:04.84
8 84 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 3:11.04
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 73 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 7 2:24.20
2 66 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:31.19
3 83 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 2:41.73
4 72 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 2:42.97
5 87 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 2:46.69
6 69 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:47.05
7 71 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 2:48.78
8 70 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:50.98
9 91 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:51.87
10 80 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:53.95
11 88 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:54.77
12 90 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:56.12
13 78 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 2:57.57
14 77 Robin JanovskýRobin Janovský 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:57.68
15 74 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 2:59.45
16 86 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:59.55
17 82 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 3:04.43
18 89 Tobias SoučekTobias Souček 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 3:04.84
19 81 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 3:04.88
20 75 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 3:05.85
21 76 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 3:08.19
22 84 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 3:11.04
68 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS
79 Jan LemberkaJan Lemberka 08 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 39 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:26.27
2 40 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:32.15
3 49 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 2:34.28
4 47 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:40.50
5 48 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:41.69
6 44 Iva ZábranskáIva Zábranská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:50.66
7 46 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 2:58.63
8 41 Lucie KřížováLucie Křížová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:04.65
9 42 Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:10.31
10 43 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 3:10.35
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 50 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:26.20
MS 51 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:33.58
MS 55 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:39.83
MS 52 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:47.43
MS 54 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:48.07
MS 56 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 2:50.57
53 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:26.20
2 39 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:26.27
3 40 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:32.15
4 51 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:33.58
5 49 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 2:34.28
6 55 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:39.83
7 47 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:40.50
8 48 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:41.69
9 52 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:47.43
10 54 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:48.07
11 56 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 2:50.57
12 44 Iva ZábranskáIva Zábranská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:50.66
13 46 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 2:58.63
14 41 Lucie KřížováLucie Křížová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:04.65
15 42 Ema RosenkrancováEma Rosenkrancová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:10.31
16 43 Klára SchlauchováKlára Schlauchová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 3:10.35
53 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNF

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:24.81
2 2 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:42.04
3 12 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 2:42.84
4 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 2:44.79
MS 11 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:47.94
6 7 Beata JindrováBeata Jindrová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:49.27
7 8 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 2:50.56
8 9 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 2:59.11
9 4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:04.31
10 6 Natálie JaklováNatálie Jaklová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 3:10.73
11 5 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 3:13.30
MS 13 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:22.66
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 14 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:39.18
MS 15 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 2:44.62
MS 17 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:47.04
MS 26 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:54.77
5 24 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:56.82
6 20 Adéla BardováAdéla Bardová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 2:59.62
MS 18 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:59.95
MS 19 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:04.42
9 25 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 12 3:06.10
10 23 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 3:11.70
11 22 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 3:12.60
16 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 DNS
21 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 32 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:43.01
2 37 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:49.84
3 33 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:57.35
4 27 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:57.66
5 36 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:58.09
6 38 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 3:08.38
7 31 Adéla RolinkováAdéla Rolinková 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 3:08.60
8 35 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9 3:09.76
9 34 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:13.14
10 29 Andrea NohejlováAndrea Nohejlová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 3:22.01
11 30 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 3:24.15
12 28 Anna MikšováAnna Mikšová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 3:25.22
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:24.81
2 14 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:39.18
3 2 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:42.04
4 12 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 2:42.84
5 32 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:43.01
6 15 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 2:44.62
7 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 2:44.79
8 17 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:47.04
9 11 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:47.94
10 7 Beata JindrováBeata Jindrová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:49.27
11 37 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:49.84
12 8 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 2:50.56
13 26 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:54.77
14 24 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:56.82
15 33 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:57.35
16 27 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:57.66
17 36 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:58.09
18 9 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 2:59.11
19 20 Adéla BardováAdéla Bardová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 2:59.62
20 18 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:59.95
21 4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:04.31
22 19 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:04.42
23 25 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 12 3:06.10
24 38 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 3:08.38
25 31 Adéla RolinkováAdéla Rolinková 07 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 3:08.60
26 35 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9 3:09.76
27 6 Natálie JaklováNatálie Jaklová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 3:10.73
28 23 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 3:11.70
29 22 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 3:12.60
30 34 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:13.14
31 5 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 3:13.30
32 29 Andrea NohejlováAndrea Nohejlová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 3:22.01
33 13 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:22.66
34 30 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 3:24.15
35 28 Anna MikšováAnna Mikšová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 3:25.22
16 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 DNS
21 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 DNS