výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (12. 1. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.48 qA
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.64 qA
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.69 qA
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.75 qA
5 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.93 qB
6 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.94 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.74
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.79 qA
3 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.79 qA
4 David MajerDavid Majer 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.98
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.01
6 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95 qB
2 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.96 qB
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.98
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.99
5 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.00
MS Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 08.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.92 qB
2 4 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.03
3 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.05
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.15
5 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.17
6 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.12
2 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.24
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.30
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.35
5 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.52
6 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.08
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.30
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.34
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.49
5 19 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.59
6 Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.51
2 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.54
3 1 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.67
4 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.76
5 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.83
6 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.52
2 18 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.59
MS Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.77
4 9 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.93
5 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.05
6 55 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.20
2 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.32
3 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.75
4 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.98
5 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.60
6 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.96 qB
MS Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.56
3 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.62
4 12 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.96
5 21 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.19
6 Pavel UrbanPavel Urban 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.46
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.48 qA
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.64 qA
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.69 qA
4 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.74
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.75 qA
6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.79 qA
6 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.79 qA
8 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.92 qB
9 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.93 qB
10 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.94 qB
11 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95 qB
12 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.96 qB
12 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.96 qB
14 David MajerDavid Majer 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.98
14 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.98
16 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.99
17 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.00
18 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.01
19 4 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.03
20 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.05
20 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.05
22 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.08
23 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.12
24 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.15
25 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 08.17
25 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.17
27 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.20
28 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.24
29 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.29
30 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.30
30 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.30
32 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.32
33 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.34
34 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.35
35 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.49
36 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.51
37 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.52
37 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.52
39 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.54
40 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.56
40 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.56
42 19 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.59
42 18 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.59
44 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.62
45 Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.64
46 1 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.67
47 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.75
48 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.76
49 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.77
50 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.83
51 9 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.93
52 12 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.96
53 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.98
54 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.05
55 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.09
56 55 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.13
57 21 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.19
58 Pavel UrbanPavel Urban 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.46
59 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.60
60 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.89

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 12.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.36
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.47
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.58
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.79
5 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.84
Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.75
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.78
3 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.82
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.82
5 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.88
6 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 18 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.37
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.57
MS 23 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.69
MS 31 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.87
MS Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.90
MS Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.74
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.79
MS Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.82
MS Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.06
MS Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.39
MS Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.52
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.37
2 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.57
3 23 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.69
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.74
5 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.79
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.82
7 31 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.87
8 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.90
9 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.96
10 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.06
11 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.39
12 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.52

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.98 qA
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.24 qA
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.36 qA
4 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.43 qA
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.59
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.29 qA
2 17 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.49 qB
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.51 qB
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.52 qB
5 Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.55
6 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.58
Poznámky:
Farová 09,546
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.41 qA
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.53 qB
3 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.63
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.68
5 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.74
6 Antonie JansováAntonie Jansová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.52 qB
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.61
3 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.71
4 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.78
5 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.79
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.55 qB
2 19 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.71
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.80
4 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.03
5 28 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.09
6 32 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.80
Poznámky:
Preti 09,544
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.68
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.76
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.81
4 20 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.86
5 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.90
6 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.57
2 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.84
3 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.01
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.16
5 34 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.26
Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.14
2 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.16
3 40 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.19
4 Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.23
5 27 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.31
6 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.92
2 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.03
3 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.15
4 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.17
5 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.18
6 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.03
2 23 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.30
3 36 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.40
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.41
5 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.42
6 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.39
2 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.40
3 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.42
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.51
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.60
6 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.17
2 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.83
3 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.02
4 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.04
5 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.06
6 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.32
2 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.43
3 25 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.51
4 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.51
5 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.54
Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.87
2 12 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.93
3 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.03
4 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.20
5 Klára PohunkováKlára Pohunková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.66
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.07
2 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.14
3 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.41
4 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.54
5 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.72
6 26 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.19
2 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.62
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.98
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.98 qA
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.24 qA
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.29 qA
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.36 qA
5 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.41 qA
6 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.43 qA
7 17 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.49 qB
8 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.51 qB
9 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.52 qB
9 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.52 qB
11 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.53 qB
12 Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.55
12 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.55 qB
14 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.57
15 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.58
16 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.59
17 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.61
18 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.63
19 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.68
19 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.68
21 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.71
21 19 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.71
23 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.74
24 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.76
25 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.78
26 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.79
27 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.80
28 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.81
29 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.84
30 20 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.86
31 43 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.87
32 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.90
33 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.91
34 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.92
34 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.92
36 12 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.93
37 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.01
38 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.03
38 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.03
38 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.03
38 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.03
42 Antonie JansováAntonie Jansová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.06
43 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.07
44 28 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.09
45 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.14
45 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.14
47 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.15
48 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.16
48 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.16
50 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.17
50 64 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.17
52 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.18
53 40 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.19
53 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.19
55 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.20
56 Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.23
57 34 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.26
58 23 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.30
59 27 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.31
60 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.32
61 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.39
62 36 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.40
62 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.40
64 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.41
64 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.41
66 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.42
66 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.42
68 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.43
69 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.51
69 25 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.51
69 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.51
72 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.54
72 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.54
74 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.56
75 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.57
76 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.60
76 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.60
78 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.62
79 Klára PohunkováKlára Pohunková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.66
80 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.69
81 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.72
81 26 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.72
83 32 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.80
84 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.83
84 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.83
86 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.98
87 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.02
88 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.04
89 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.06
90 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.08
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 DNS
Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 12.1.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.96
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.20
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.21
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.35
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.37
6 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.43
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.1.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.39
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.44
3 17 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.49
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.55
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.60
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.71
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 17.17
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.51
3 10 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 18.17
MS 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.88
MS Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.49
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.54
MS Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 20.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.15
2 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.83
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.91
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 19.25
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 19.12
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.52
3 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.93
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.80
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.13
2 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.84
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85
4 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.80
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.38
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.78
3 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 21.20
Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.36
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 19.62
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.18
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 20.66
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.30
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.08
MS Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.63
4 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.90
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19.01
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.81
3 1 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.17
4 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.72
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.89
2 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.56
3 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.93
4 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.13
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.90
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 19.53
3 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.01
4 14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.75
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 19.63
2 4 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.82
3 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.96
4 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 19.93
2 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.60
3 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.15
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.69
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.55
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.99
4 16 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.30
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.28
2 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 19.89
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.11
4 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.25
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.45
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.64
3 20 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20.38
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.88
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 17.17
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.51
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.88
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.15
5 10 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 18.17
6 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.31
7 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.49
8 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.54
9 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.83
10 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.90
11 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.91
12 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19.01
13 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 19.12
14 8 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.13
15 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 19.25
16 7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.28
17 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.36
18 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.38
19 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.45
20 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.52
21 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 19.53
22 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 19.62
23 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 19.63
24 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.64
25 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.69
26 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.78
27 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.81
28 4 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.82
29 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.84
30 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 19.89
31 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.93
31 13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 19.93
33 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 20.00
34 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.01
35 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.11
36 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.18
37 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.25
38 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.30
39 20 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20.38
40 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.60
41 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 20.66
42 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85
43 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.88
44 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.96
45 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.08
46 1 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.17
47 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 21.20
48 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.55
49 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.63
50 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.72
51 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.80
52 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.89
53 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.90
54 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.99
55 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.15
56 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.56
57 14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.75
58 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.80
59 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.93
60 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.13
61 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.20
62 16 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.30
Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.23
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.12
MS 18 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.71
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.86
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.20
2 14 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.29
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.44
4 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.38
2 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.71
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.02
4 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.33
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.85
2 26 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.57
MS Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.36
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.87
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.19
2 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 21.62
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.98
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.49
MS Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.63
3 27 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 22.75
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.63
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.73
2 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.69
MS Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.86
MS Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 23.70
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.87
2 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.95
3 37 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.13
4 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.22
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.81
2 26 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.78
3 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.47
4 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 25.10
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.79
2 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.64
3 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.64
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.65
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.88
3 23 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.79
4 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.84
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.05
2 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.37
3 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.10
4 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.08
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.03
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.16
3 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.48
4 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.97
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.25
2 30 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.86
3 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.26
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.55
2 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.03
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.55
4 39 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.46
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.44
2 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.17
3 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.40
4 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 23.43
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.27
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.62
3 21 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.17
4 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.88
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.26
2 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.53
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.40
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.23
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.12
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.20
4 14 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.29
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.38
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.44
7 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.57
8 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.65
9 18 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.71
9 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.71
11 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.85
12 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.86
13 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.88
14 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.02
15 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.03
16 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.05
17 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.16
18 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.19
19 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.26
20 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.44
21 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.48
22 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.49
23 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.53
24 41 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.55
25 26 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.57
26 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 21.62
27 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.73
28 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.79
29 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.87
30 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.97
31 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.98
32 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.00
33 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.03
34 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.17
35 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.25
36 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.27
37 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.36
38 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.37
39 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.40
40 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.55
41 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.62
42 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.63
43 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.64
44 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.69
45 27 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 22.75
46 23 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.79
47 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.81
48 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.86
49 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.87
50 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.95
51 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.10
52 37 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.13
53 21 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.17
54 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.33
55 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.40
56 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 23.43
57 39 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.46
58 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.63
59 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.64
60 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 23.70
61 26 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.78
62 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.84
63 30 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.86
64 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.88
65 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.20
66 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.22
67 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.26
68 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.47
69 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.08
70 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 25.10
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 38.86
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 39.69
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 40.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 40.45
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 40.67
MS Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 41.68
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.84
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 43.93
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 42.76
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 42.88
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 43.92
Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 45.49
2 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 46.36
Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 44.35
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 46.98
3 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.50
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 38.86
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 39.69
3 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 40.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 40.45
5 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 40.67
6 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 41.68
7 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 42.76
8 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.84
9 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 42.88
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 43.92
11 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 43.93
12 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 44.35
13 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 45.49
14 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 46.36
15 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 46.98
16 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.50
Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ
Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 DQ

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 42.87
2 17 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 44.09
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 44.54
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 45.93
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 44.18
2 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.76
3 15 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.88
MS Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 47.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 45.16
MS Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 46.20
3 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 46.74
4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 47.56
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 47.08
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 48.66
3 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.29
4 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.74
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 46.88
2 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 46.98
MS Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 47.33
MS Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 49.31
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 48.66
2 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 49.03
3 21 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 50.56
4 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 56.14
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 48.65
2 25 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 50.85
MS Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 52.50
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 50.25
2 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 51.10
3 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 53.26
Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 47.31
MS Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 49.78
MS Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.77
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 42.87
2 17 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 44.09
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 44.18
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 44.54
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 45.16
6 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.76
7 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 45.93
8 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 46.20
9 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 46.74
10 15 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.88
10 12 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 46.88
12 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 46.98
13 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 47.04
14 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 47.08
15 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 47.31
16 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 47.33
17 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 47.56
18 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 48.65
19 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 48.66
19 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 48.66
21 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 49.03
22 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 49.31
23 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 49.78
24 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 50.25
25 21 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 50.56
26 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.77
27 25 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 50.85
28 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 51.10
29 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.29
30 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 52.50
31 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 53.26
32 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.74
33 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 56.14
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DQ
Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:07.15
2 2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:09.19
MS 3 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 2:15.70
4 4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:16.18
5 6 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:26.25
6 7 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:27.97
7 10 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 2:28.91
8 8 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 2:29.98
9 9 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:33.55
10 5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:46.33
11 11 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:57.85
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:22.90
2 19 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 2:23.52
3 20 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:23.57
4 15 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:27.99
5 16 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:35.23
6 18 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:35.39
7 14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:40.73
8 12 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:44.71
9 11 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:48.37
10 21 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 2:48.48
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:07.15
2 2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:09.19
3 3 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 2:15.70
4 4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:16.18
5 13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:22.90
6 19 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 2:23.52
7 20 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:23.57
8 6 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:26.25
9 7 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:27.97
10 15 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:27.99
11 10 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 2:28.91
12 8 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 2:29.98
13 9 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:33.55
14 16 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:35.23
15 18 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:35.39
16 14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:40.73
17 12 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:44.71
18 5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:46.33
19 11 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:48.37
20 21 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 2:48.48
21 11 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:57.85

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 22 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:29.29
2 26 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:32.05
MS 24 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:33.21
MS 23 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:35.19
5 40 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:38.38
6 25 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:40.07
MS 27 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:40.32
MS 29 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:42.38
9 38 Hana MinaříkováHana Minaříková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 3:13.81
28 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 31 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:38.03
2 30 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:39.96
3 24 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:52.39
4 37 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:56.17
5 36 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:58.07
6 34 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:02.67
7 33 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:04.02
8 32 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:08.22
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:29.40
2 44 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 2:37.81
3 41 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:38.40
4 43 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:39.11
5 39 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:50.52
45 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 22 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:29.29
2 29 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:29.40
3 26 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:32.05
4 24 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:33.21
5 23 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:35.19
6 44 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 2:37.81
7 31 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:38.03
8 40 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:38.38
9 41 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:38.40
10 43 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:39.11
11 30 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:39.96
12 25 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:40.07
13 27 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:40.32
14 29 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:42.38
15 39 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:50.52
16 24 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:52.39
17 37 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:56.17
18 36 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:58.07
19 34 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:02.67
20 33 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:04.02
21 32 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:08.22
22 38 Hana MinaříkováHana Minaříková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 3:13.81
28 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 DNF
45 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 48 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 4:49.92
MS 57 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 4:54.73
3 52 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:58.95
4 46 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 5:10.02
5 9 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 5:10.79
6 55 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 5:15.55
7 54 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 5:21.78
8 50 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 5:22.13
9 49 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:24.09
10 56 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 5:27.37
11 51 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:39.81
MS 47 Jan PodrábskýJan Podrábský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 6:05.28
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 5:05.51
MS 59 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:09.69
3 63 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:18.84
4 64 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:52.35
5 65 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 5:53.00
6 67 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 5:55.14
7 62 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 6:18.00
66 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 DNF
60 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
32 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.24
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.02
3 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.49
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.85
5 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.40
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.45
3 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 12.02
51 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.78
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.12
3 5 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.81
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.93
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.24
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.40
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.78
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.02
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5