Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (12. 1. 2020)
60 m - Žáci (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.36
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.47
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
60 m - Žáci (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.75
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.78
3 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.82
60 m - Žákyně (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.96
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.20
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
60 m - Žákyně (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.39
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.44
3 17 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.49
1500 m - Žáci (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 48 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:49.92
3 52 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:58.95
1500 m - Žákyně (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:05.51
3 63 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:18.84
chůze dráha 3000 m - Muži (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 6 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:56.97
2 8 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 13:57.07
3 11 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15:15.55
chůze dráha 3000 m - Ženy (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 20 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15:38.86
2 14 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:13.84
3 18 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 16:14.91