Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (12. 1. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.48 qA
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.64 qA
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.69 qA
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.75 qA
5 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.93 qB
6 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.94 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.74
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.79 qA
3 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.79 qA
4 David MajerDavid Majer 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.98
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.01
6 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95 qB
2 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.96 qB
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.98
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.99
5 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.00
MS Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 08.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.92 qB
2 4 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.03
3 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.05
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.15
5 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.17
6 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.12
2 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.24
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.30
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.35
5 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.52
6 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.08
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.30
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.34
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.49
5 19 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.59
6 Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.51
2 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.54
3 1 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.67
4 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.76
5 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.83
6 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.52
2 18 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.59
MS Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.77
4 9 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.93
5 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.05
6 55 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.20
2 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.32
3 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.75
4 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.98
5 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.60
6 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.96 qB
MS Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.56
3 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.62
4 12 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.96
5 21 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.19
6 Pavel UrbanPavel Urban 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 12.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.36
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.47
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.58
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.79
5 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.84
Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.75
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.78
3 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.82
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.82
5 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.88
6 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 18 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.37
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.57
MS 23 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.69
MS 31 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.87
MS Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.90
MS Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.74
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.79
MS Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.82
MS Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.06
MS Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.39
MS Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.98 qA
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.24 qA
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.36 qA
4 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.43 qA
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.59
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.29 qA
2 17 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.49 qB
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.51 qB
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.52 qB
5 Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.55
6 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.58
Poznámky:
Farová 09,546
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.41 qA
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.53 qB
3 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.63
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.68
5 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.74
6 Antonie JansováAntonie Jansová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.52 qB
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.61
3 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.71
4 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.78
5 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.79
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.55 qB
2 19 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.71
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.80
4 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.03
5 28 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.09
6 32 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.80
Poznámky:
Preti 09,544
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.68
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.76
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.81
4 20 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.86
5 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.90
6 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.57
2 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.84
3 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.01
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.16
5 34 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.26
Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.14
2 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.16
3 40 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.19
4 Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.23
5 27 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.31
6 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.92
2 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.03
3 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.15
4 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.17
5 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.18
6 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.03
2 23 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.30
3 36 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.40
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.41
5 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.42
6 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.39
2 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.40
3 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.42
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.51
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.60
6 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.17
2 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.83
3 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.02
4 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10.04
5 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.06
6 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.32
2 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.43
3 25 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.51
4 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.51
5 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.54
Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.87
2 12 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.93
3 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.03
4 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.20
5 Klára PohunkováKlára Pohunková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.66
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.07
2 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.14
3 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.41
4 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.54
5 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.72
6 26 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (ne, 12.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.19
2 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.62
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.98
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 12.1.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.96
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.20
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.21
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.35
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.37
6 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.43
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.1.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.39
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.44
3 17 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.49
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.55
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.60
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.71
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 17.17
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.51
3 10 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 18.17
MS 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.88
MS Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.49
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.54
MS Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 20.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.15
2 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.83
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.91
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 19.25
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 19.12
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.52
3 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.93
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.80
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.13
2 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.84
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85
4 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.80
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.38
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.78
3 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 21.20
Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.36
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 19.62
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.18
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 20.66
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.30
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.08
MS Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.63
4 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.90
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19.01
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.81
3 1 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.17
4 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.72
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.89
2 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.56
3 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.93
4 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.13
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.90
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 19.53
3 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.01
4 14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.75
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 19.63
2 4 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.82
3 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.96
4 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 19.93
2 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.60
3 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.15
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.69
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.55
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.99
4 16 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.30
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.28
2 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 19.89
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.11
4 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.25
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.45
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.64
3 20 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20.38
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.88
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.23
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.12
MS 18 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.71
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.86
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.20
2 14 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.29
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.44
4 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.38
2 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.71
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.02
4 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.33
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.85
2 26 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.57
MS Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.36
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.87
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.19
2 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 21.62
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.98
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.49
MS Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.63
3 27 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 22.75
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.63
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.73
2 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.69
MS Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.86
MS Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 23.70
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.87
2 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.95
3 37 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.13
4 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.22
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.81
2 26 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.78
3 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.47
4 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 25.10
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.79
2 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.64
3 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.64
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.65
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.88
3 23 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.79
4 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.84
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.05
2 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.37
3 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.10
4 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.08
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.03
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.16
3 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.48
4 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.97
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.25
2 30 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.86
3 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.26
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.55
2 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.03
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.55
4 39 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.46
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.44
2 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.17
3 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.40
4 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 23.43
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.27
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.62
3 21 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.17
4 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.88
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.26
2 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.53
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.40
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 38.86
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 39.69
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 40.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 40.45
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 40.67
MS Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 41.68
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.84
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 43.93
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 42.76
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 42.88
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 43.92
Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 45.49
2 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 46.36
Tomáš MachTomáš Mach 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 44.35
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 46.98
3 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.50
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 42.87
2 17 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 44.09
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 44.54
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 45.93
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 44.18
2 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.76
3 15 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.88
MS Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 47.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 45.16
MS Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 46.20
3 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 46.74
4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 47.56
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 47.08
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 48.66
3 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.29
4 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.74
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 46.88
2 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 46.98
MS Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 47.33
MS Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 49.31
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 48.66
2 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 49.03
3 21 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 50.56
4 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 56.14
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 48.65
2 25 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 50.85
MS Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 52.50
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 50.25
2 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 51.10
3 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 53.26
Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 47.31
MS Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 49.78
MS Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.77
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:07.15
2 2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:09.19
MS 3 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 2:15.70
4 4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:16.18
5 6 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:26.25
6 7 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:27.97
7 10 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 2:28.91
8 8 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 2:29.98
9 9 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:33.55
10 5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:46.33
11 11 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:57.85
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:22.90
2 19 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 2:23.52
3 20 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:23.57
4 15 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:27.99
5 16 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:35.23
6 18 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:35.39
7 14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:40.73
8 12 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:44.71
9 11 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:48.37
10 21 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 2:48.48
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 22 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:29.29
2 26 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:32.05
MS 24 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:33.21
MS 23 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:35.19
5 40 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:38.38
6 25 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:40.07
MS 27 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:40.32
MS 29 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:42.38
9 38 Hana MinaříkováHana Minaříková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 3:13.81
28 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 31 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:38.03
2 30 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:39.96
3 24 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:52.39
4 37 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:56.17
5 36 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:58.07
6 34 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:02.67
7 33 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:04.02
8 32 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:08.22
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:29.40
2 44 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 2:37.81
3 41 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:38.40
4 43 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:39.11
5 39 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:50.52
45 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 48 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 4:49.92
MS 57 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 4:54.73
3 52 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:58.95
4 46 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 5:10.02
5 9 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 5:10.79
6 55 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 5:15.55
7 54 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 5:21.78
8 50 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 5:22.13
9 49 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:24.09
10 56 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 5:27.37
11 51 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:39.81
MS 47 Jan PodrábskýJan Podrábský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 6:05.28
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 5:05.51
MS 59 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:09.69
3 63 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:18.84
4 64 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:52.35
5 65 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 5:53.00
6 67 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 5:55.14
7 62 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 6:18.00
66 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 DNF
60 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
32 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.24
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.02
3 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.49
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.85
5 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.40
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.45
3 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 12.02
51 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.78
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.12
3 5 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.81
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.93
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.39
MS Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.59
MS Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.74
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.90
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.94
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.18
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.22
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.24
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.31
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.91
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.60
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.60
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.72
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 10.75
4 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.81
MS Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 11.00
6 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.10
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.87
2 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 11.07
3 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.40
4 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.73
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.82
6 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 12.05
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.56
2 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.84
3 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.34
4 30 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 11.56
5 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.63
6 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.84
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.20
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.45
3 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.78
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.78
5 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.89
6 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 11.92
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rosenberger, Boháč, Pernica, Synek Rosenberger, Boháč, Pernica, Synek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:39.72
2 Hudeček, Polák, Jícha, Míka Hudeček, Polák, Jícha, Míka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:44.72
3 Maršík, Sedláček, Černý, Větrovský Maršík, Sedláček, Černý, Větrovský SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 1:49.68
4 8 Koukal, Kratochvíl, Holý, Falta Koukal, Kratochvíl, Holý, Falta ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 1:55.55
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peroutka, Hořejš, Výborný, Novák Peroutka, Hořejš, Výborný, Novák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:46.29
2 Vejrosta, Malina, Havelka, Boháč Vejrosta, Malina, Havelka, Boháč AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:46.90
3 20 Vyleťal, Bok, Budín, Jordán Vyleťal, Bok, Budín, Jordán TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 1:48.73
4 Boháč, Kovář, Mandát, Šátek Boháč, Kovář, Mandát, Šátek T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 1:48.95
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čurda, Gross, Aulický, Klusoň Čurda, Gross, Aulický, Klusoň Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 1:46.91
2 Švach, Slavík, Otta, Nedvěd Švach, Slavík, Otta, Nedvěd TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:55.60
3 Chyba, Horáček, Málek, Petržálek Chyba, Horáček, Málek, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:59.38
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopelentová, Cardová, Pokorná, Sahulková Kopelentová, Cardová, Pokorná, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:52.39
2 Pavelková, Hassmannová, Lapáčková, Vávrová Pavelková, Hassmannová, Lapáčková, Vávrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:55.06
3 Dočekalová, Kovačičová, Kozlová, Stehnová Dočekalová, Kovačičová, Kozlová, Stehnová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:55.13
4 Dragounová, Chrastinová, Slámová, Vašková Dragounová, Chrastinová, Slámová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:01.91
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 23 Hynková, Ubryová, Peterková, Hejdová Hynková, Ubryová, Peterková, Hejdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:52.37
2 Mokrejšová, Mašková, Ottlová, Ludvíčková Mokrejšová, Mašková, Ottlová, Ludvíčková Atletika BenešovAtletika Benešov 2 1:53.06
3 Farová, Machová, Zbožínková, Hlavičková Farová, Machová, Zbožínková, Hlavičková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 1:54.29
4 Sátrová, Kucharčíková, Doubková, Horálková Sátrová, Kucharčíková, Doubková, Horálková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:01.15
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jelínková, Faltýnková, Vilímová, Brodská Jelínková, Faltýnková, Vilímová, Brodská Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 1:48.73
2 Pospíšilová, Machová, Kučerová, Kocourková Pospíšilová, Machová, Kučerová, Kocourková TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:00.08
3 Poláková, Bramborová, Lednická, Krátká Poláková, Bramborová, Lednická, Krátká TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:03.13
4 Čapková, Hazuková, Cedidlová, Illichová Čapková, Hazuková, Cedidlová, Illichová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:09.11
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Belzová, Kondrátová, Koděrová, Junášková Belzová, Kondrátová, Koděrová, Junášková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:00.77
2 Dalešická, Nováková, Snizek, Rajmová Dalešická, Nováková, Snizek, Rajmová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:02.95
3 Macáková, Dubská, Svatošová, Svatošová Macáková, Dubská, Svatošová, Svatošová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:03.07
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dundychová, Pohunková, Holubová, Kučerová Dundychová, Pohunková, Holubová, Kučerová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:03.55
2 Forejtová, Straková, Jansová, Brabcová Forejtová, Straková, Jansová, Brabcová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:04.23
3 Kohoutová, Marešová, Tulachová, Levčuk Kohoutová, Marešová, Tulachová, Levčuk TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 2:04.33
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mašková, Skalová, Hrůzová, Farářová Mašková, Skalová, Hrůzová, Farářová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:58.63
2 40 Kahounová, Zbránková, Pulkrabová, Kubová Kahounová, Zbránková, Pulkrabová, Kubová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:04.37
3 32 Placatková, Badinová, Klímová, Hovorková Placatková, Badinová, Klímová, Hovorková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:07.25
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.601.651.701.731.76
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 16 1.73 -----xxooooxxx
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 12 1.73 ---ooooxoxxoxxx
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 14 1.70 ---ooooxxoxxx
4 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 15 1.70 ---ooxoxxoxxoxxx
5 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 9 1.60 ---oooxxx
MS Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 11 1.60 ---xxoooxxx
7 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 13 1.55 --o-xoxxx
8 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 6 1.50 oooxoxxx
9 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 10 1.50 oooxxoxxx
10 8 Matěj NovákMatěj Novák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 8 1.45 oooxxx
11= David MachálekDavid Machálek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 2 1.45 ooxoxxx
11= Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 5 1.45 ooxoxxx
MS Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 7 1.45 oxoxoxxx
14 Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 1.35 xxoxxx
Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 NM xxx
Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.61
MS Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 25 1.58 ---o-o-o-oxxx
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 23 1.58 ---o-ooooxxoxxx
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 1.55 --oooooxxooxxx
4 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 26 1.52 ooxxoxxoxooxoxoxx
MS Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 22 1.49 -oooooxoxxx
6 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 24 1.49 ---ooxoxoxxx
7= Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 18 1.46 -oooooxxx
7= 31 Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 15 1.46 -oooooxxx
9 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 8 1.46 --oxoxooxxx
10 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 1.43 oooooxx
MS Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 17 1.43 oooxxooxxx
12 44 Nela TrešlováNela Trešlová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
05 16 1.43 oooxxoxoxx-
13 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 14 1.40 ooooxxx
14= Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 20 1.40 oooxxoxxx
14= Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 1.40 oooxxoxxx
16 Anna SvátkováAnna Svátková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 11 1.35 oxoxoxxx
17= 63 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4 1.30 ooxxx
17= Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 13 1.30 ooxxx
17= Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 1.30 ooxxx
20= Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 5 1.30 oxoxxx
20= Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 10 1.30 oxoxxx
Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 NM xxx
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 21 DNS
Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 12 DNS
Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 19 DNS
Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 6 DNS
Celkem 26 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.402.502.602.803.003.20
1 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 3.00 ----xoox
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 2.50 xo-xxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.40
MS Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 2.30 oooxxx
2 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 2.10 oxxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 28 5.53 x5.124.875.125.534.460.0
2 Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 29 5.53 x5.265.355.355.53x0.0
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 25 5.47 5.33xx5.335.43x5.47
MS Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 24 5.35 4.995.355.055.350.00.00.0
5 5 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 26 5.33 5.115.155.145.15x5.335.32
6 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 21 5.18 x5.184.985.185.01x4.94
7 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 23 5.09 x4.845.095.09x4.955.09
8 David MajerDavid Majer
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 20 5.07 5.014.805.075.074.904.644.52
9 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 5.05 4.984.965.055.055.02xx
10 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 22 5.04 4.735.044.605.040.00.00.0
11 7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4 4.98 4.754.984.944.980.00.00.0
12 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 19 4.87 4.704.874.794.870.00.00.0
13 Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 14 4.84 4.844.45x4.840.00.00.0
14 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 10 4.77 4.404.644.774.770.00.00.0
15 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 18 4.76 4.734.764.694.760.00.00.0
16 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 16 4.73 4.714.734.634.730.00.00.0
17 Filip DoksanskýFilip Doksanský
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 1 4.55 x4.414.554.550.00.00.0
18 Tomáš MachTomáš Mach
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 13 4.53 4.464.534.404.530.00.00.0
19 Radim AulickýRadim Aulický
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 12 4.52 4.524.444.324.520.00.00.0
20 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 6 4.45 4.454.34x4.450.00.00.0
21 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 4.25 x4.204.254.250.00.00.0
22 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 11 4.21 4.134.104.214.210.00.00.0
23 56 Jan VeselýJan Veselý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 8 4.21 4.084.214.094.210.00.00.0
24 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 9 4.06 4.063.983.964.060.00.00.0
25 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 15 4.06 4.060.00.04.060.00.00.0
26 Šimon SojkaŠimon Sojka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3 3.92 3.923.903.823.920.00.00.0
MS 57 Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 17 3.75 3.733.733.753.750.00.00.0
28 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 5 3.57 3.47x3.573.570.00.00.0
Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 27 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 34 5.13 x4.904.944.945.13xx
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 25 4.92 4.924.68x4.92--4.66
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 33 4.86 4.794.734.744.794.684.824.86
4 22 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 32 4.84 4.663.444.094.664.844.734.71
5 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 24 4.81 4.78x4.644.784.72x4.81
6 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 4.77 4.714.544.714.714.624.774.48
7 16 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 28 4.74 4.684.644.674.684.744.744.63
8 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 10 4.73 4.554.634.734.734.524.67x
9 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 23 4.60 4.604.554.334.600.00.00.0
10 Jolana FarováJolana Farová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 18 4.57 4.574.484.094.570.00.00.0
11 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 26 4.57 4.574.364.414.570.00.00.0
12 15 Tereza StehnováTereza Stehnová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 17 4.52 x4.434.524.520.00.00.0
13 Sophie SipeticováSophie Sipeticová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 29 4.45 xx4.454.450.00.00.0
14 14 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 27 4.44 4.38x4.444.440.00.00.0
15 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 8 4.43 4.334.214.434.430.00.00.0
16 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 20 4.43 4.064.124.434.430.00.00.0
17 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 16 4.41 x4.394.414.410.00.00.0
18 Zora ŠkopkováZora Škopková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 22 4.39 x4.39x4.390.00.00.0
19 19 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 13 4.37 4.374.334.264.370.00.00.0
20 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 30 4.37 4.374.33x4.370.00.00.0
21 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3 4.30 x4.30x4.300.00.00.0
22 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 21 4.22 4.194.22-4.220.00.00.0
23 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.22 4.22x4.134.220.00.00.0
24 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 12 4.18 4.164.18x4.180.00.00.0
25 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 11 4.17 x3.904.174.170.00.00.0
26 Klára TulachováKlára Tulachová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 7 4.13 3.904.134.094.130.00.00.0
27 Anna FilipováAnna Filipová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 4.12 4.023.734.124.120.00.00.0
28 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 9 4.12 x3.944.124.120.00.00.0
29 Natálie MatesováNatálie Matesová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 19 4.11 4.11x3.694.110.00.00.0
30 20 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 14 4.03 3.924.03x4.030.00.00.0
31 Antonie JansováAntonie Jansová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 31 4.03 3.883.774.034.030.00.00.0
32 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 15 4.02 3.773.994.024.020.00.00.0
33 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 5 3.72 3.653.72x3.720.00.00.0
34 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 6 3.70 3.243.623.703.700.00.00.0
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 29 11.09 11.0910.5810.3411.0910.6210.33x
2 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 30 11.08 09.9910.5610.6410.6411.0810.7610.59
3 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 25 10.04 10.04x09.3110.0409.72x09.78
4 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 15 09.47 09.4708.8709.2709.4709.3208.8809.02
5 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 14 09.36 x09.3608.6909.3606.8408.5509.26
MS Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 27 09.22 x09.2209.0609.220.00.00.0
MS Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 6 09.14 08.2509.1409.1209.140.00.00.0
8 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 26 09.08 08.9608.7208.8908.9608.74x09.08
9 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3 08.88 08.8806.78x08.8807.83x06.82
10 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 24 08.33 08.3308.1908.3108.330.00.00.0
11 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 12 08.30 08.0108.2007.8208.2008.3007.92x
12 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 22 08.30 08.00x08.3008.300.00.00.0
13 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 7 08.18 07.2208.1807.7708.180.00.00.0
14 65 Lucie LetováLucie Letová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 10 08.18 08.1807.6506.8808.180.00.00.0
MS 17 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 21 08.15 08.1008.1507.8308.150.00.00.0
16 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 19 08.05 07.0208.0507.2708.050.00.00.0
MS Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4 07.76 07.6505.8007.7607.760.00.00.0
18 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 18 07.68 07.5707.1707.6807.680.00.00.0
19 28 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 20 07.53 07.5307.5107.5207.530.00.00.0
20 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 23 07.46 07.2607.1607.4607.460.00.00.0
21 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 07.33 07.3306.9506.8907.330.00.00.0
22 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 2 07.29 07.2906.9706.7207.290.00.00.0
23 Anna FilipováAnna Filipová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 17 07.20 07.2006.9807.0007.200.00.00.0
MS Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 11 07.15 06.8006.9507.1507.150.00.00.0
25 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 06.64 06.3906.3506.6406.640.00.00.0
26 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 8 06.61 05.9706.5106.6106.610.00.00.0
27 Michaela ČapkováMichaela Čapková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 16 06.54 06.5406.0506.4706.540.00.00.0
28 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 9 06.13 05.9006.0306.1306.130.00.00.0
29 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 13 05.50 04.1105.2905.5005.500.00.00.0
Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 28 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 22 12.99 12.99x11.8012.990.00.00.0
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 25 12.94 12.7612.73-12.7612.5612.0812.94
3 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 24 12.80 x12.8011.3612.8012.6312.7212.38
4 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 19 12.34 11.5611.5511.1711.5611.5511.6412.34
5 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 23 11.52 09.1309.2210.6010.6011.3211.5210.96
6 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 21 11.31 10.0911.1111.2611.2611.31xx
7 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 10.99 10.8908.68x10.8909.2510.5910.99
8 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 18 10.48 10.3210.4810.3810.4809.7809.90x
9 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 16 10.46 09.2310.4609.9010.4610.2210.4509.69
10 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 17 10.40 10.4010.2109.6210.400.00.00.0
11 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 14 10.11 10.1108.9609.6110.110.00.00.0
12 10 David KlusoňDavid Klusoň
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 20 10.10 09.1609.8210.1010.100.00.00.0
13 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 15 10.03 09.5210.0308.9810.030.00.00.0
14 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 12 09.45 09.2309.4509.1809.450.00.00.0
15 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 11 08.46 08.4607.8707.9308.460.00.00.0
16 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 10 08.19 07.9107.7208.1908.190.00.00.0
17 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3 07.59 07.5907.4507.3307.590.00.00.0
18 Pavel UrbanPavel Urban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 7 07.39 07.3906.8007.3407.390.00.00.0
19 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 07.17 xx07.1707.170.00.00.0
20 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 6 06.92 06.57x06.9206.920.00.00.0
21 11 Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 06.59 06.59x05.6806.590.00.00.0
22 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 9 06.42 06.42x04.4006.420.00.00.0
23 Václav HavelkaVáclav Havelka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 8 05.91 05.9105.7605.6405.910.00.00.0
24 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 05.52 05.3505.5105.5205.520.00.00.0
David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků

chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11:56.97
2 8 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 13:57.07
3 11 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 15:15.55
4 3 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 17:44.37
5 9 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 18:15.59
6 13 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 18:40.18
7 2 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 2 18:45.01
8 4 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 18:48.05
9 5 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 20:31.72
10 12 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 22:01.08
11 10 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 22:39.55
7 Mathias Chatara-MorseMathias Chatara-Morse 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 12 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 20 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15:38.86
2 14 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16:13.84
3 18 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 5 16:14.91
4 22 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 17:22.87
5 23 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 17:44.00
6 16 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19:37.18
7 17 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 19:40.45
8 21 Monika SchwantzerMonika Schwantzer 55 TLZ DonnerskirchenTLZ Donnerskirchen 8 20:22.34
9 24 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11 20:36.64
15 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 10 závodníků