Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (12. 1. 2020)

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 22 12.99 12.99x11.8012.990.00.00.0
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 25 12.94 12.7612.73-12.7612.5612.0812.94
3 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 24 12.80 x12.8011.3612.8012.6312.7212.38
4 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 19 12.34 11.5611.5511.1711.5611.5511.6412.34
5 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 23 11.52 09.1309.2210.6010.6011.3211.5210.96
6 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 21 11.31 10.0911.1111.2611.2611.31xx
7 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 10.99 10.8908.68x10.8909.2510.5910.99
8 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 18 10.48 10.3210.4810.3810.4809.7809.90x
9 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 16 10.46 09.2310.4609.9010.4610.2210.4509.69
10 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 17 10.40 10.4010.2109.6210.400.00.00.0
11 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 14 10.11 10.1108.9609.6110.110.00.00.0
12 10 David KlusoňDavid Klusoň
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 20 10.10 09.1609.8210.1010.100.00.00.0
13 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 15 10.03 09.5210.0308.9810.030.00.00.0
14 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 12 09.45 09.2309.4509.1809.450.00.00.0
15 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 11 08.46 08.4607.8707.9308.460.00.00.0
16 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 10 08.19 07.9107.7208.1908.190.00.00.0
17 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3 07.59 07.5907.4507.3307.590.00.00.0
18 Pavel UrbanPavel Urban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 7 07.39 07.3906.8007.3407.390.00.00.0
19 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 07.17 xx07.1707.170.00.00.0
20 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 6 06.92 06.57x06.9206.920.00.00.0
21 11 Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 06.59 06.59x05.6806.590.00.00.0
22 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 9 06.42 06.42x04.4006.420.00.00.0
23 Václav HavelkaVáclav Havelka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 8 05.91 05.9105.7605.6405.910.00.00.0
24 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 05.52 05.3505.5105.5205.520.00.00.0
David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků