Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (12. 1. 2020)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 48 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 4:49.92
MS 57 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 4:54.73
3 52 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:58.95
4 46 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 5:10.02
5 9 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 5:10.79
6 55 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 5:15.55
7 54 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 5:21.78
8 50 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 5:22.13
9 49 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:24.09
10 56 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 5:27.37
11 51 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:39.81
MS 47 Jan PodrábskýJan Podrábský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 6:05.28
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 5:05.51
MS 59 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:09.69
3 63 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:18.84
4 64 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:52.35
5 65 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 5:53.00
6 67 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 5:55.14
7 62 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 6:18.00
66 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 DNF
60 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
32 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Celkem 10 závodníků