výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (12. 1. 2020)

Chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11:56.97
2 8 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 13:57.07
3 11 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 15:15.55
4 3 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 17:44.37
5 9 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 18:15.59
6 13 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 18:40.18
7 2 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 2 18:45.01
8 4 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 18:48.05
9 5 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 20:31.72
10 12 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 22:01.08
11 10 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 22:39.55
7 Mathias Chatara-MorseMathias Chatara-Morse 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 20 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15:38.86
2 14 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16:13.84
3 18 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 5 16:14.91
4 22 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 17:22.87
5 23 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 17:44.00
6 16 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19:37.18
7 17 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 19:40.45
8 21 Monika SchwantzerMonika Schwantzer 55 TLZ DonnerskirchenTLZ Donnerskirchen 8 20:22.34
9 24 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11 20:36.64
15 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 10 závodníků