Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (12. 1. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 17.17
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.51
3 10 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 18.17
MS 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.88
MS Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.49
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.54
MS Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 20.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.15
2 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.83
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.91
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 19.25
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 19.12
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.52
3 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.93
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.80
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.13
2 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.84
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85
4 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.80
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.38
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.78
3 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 21.20
Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.36
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 19.62
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.18
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 20.66
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.30
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.08
MS Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.63
4 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.90
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19.01
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.81
3 1 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.17
4 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.72
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.89
2 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.56
3 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.93
4 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.13
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.90
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 19.53
3 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.01
4 14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.75
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 19.63
2 4 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.82
3 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.96
4 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 19.93
2 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.60
3 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.15
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.69
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.55
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.99
4 16 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.30
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.28
2 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 19.89
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.11
4 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.25
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 12.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.45
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.64
3 20 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20.38
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.88
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 17.17
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.51
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.88
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.15
5 10 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 18.17
6 1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.31
7 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.49
8 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.54
9 2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.83
10 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.90
11 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.91
12 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19.01
13 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 19.12
14 8 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.13
15 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 19.25
16 7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.28
17 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.36
18 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.38
19 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.45
20 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.52
21 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 19.53
22 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 19.62
23 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 19.63
24 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.64
25 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.69
26 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.78
27 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.81
28 4 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.82
29 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.84
30 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 19.89
31 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.93
31 13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 19.93
33 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 20.00
34 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.01
35 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.11
36 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.18
37 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.25
38 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.30
39 20 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20.38
40 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.60
41 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 20.66
42 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85
43 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.88
44 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.96
45 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.08
46 1 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.17
47 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 21.20
48 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.55
49 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.63
50 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.72
51 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.80
52 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.89
53 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.90
54 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.99
55 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.15
56 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.56
57 14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.75
58 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.80
59 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.93
60 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.13
61 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.20
62 16 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.30
Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.23
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.12
MS 18 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.71
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.86
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.20
2 14 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.29
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.44
4 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.38
2 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.71
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.02
4 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.33
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.85
2 26 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.57
MS Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.36
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.87
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.19
2 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 21.62
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.98
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.49
MS Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.63
3 27 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 22.75
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.63
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.73
2 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.69
MS Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.86
MS Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 23.70
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.87
2 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.95
3 37 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.13
4 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.22
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.81
2 26 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.78
3 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.47
4 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 25.10
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.79
2 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.64
3 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.64
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.65
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.88
3 23 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.79
4 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.84
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.05
2 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.37
3 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.10
4 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.08
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.03
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.16
3 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.48
4 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.97
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.25
2 30 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.86
3 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.26
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.55
2 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.03
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.55
4 39 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.46
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.44
2 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.17
3 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.40
4 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 23.43
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.27
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.62
3 21 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.17
4 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.88
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 12.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.26
2 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.53
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.40
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.23
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.12
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.20
4 14 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.29
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.38
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.44
7 22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.57
8 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.65
9 18 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.71
9 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.71
11 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.85
12 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.86
13 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.88
14 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.02
15 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.03
16 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.05
17 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.16
18 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.19
19 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.26
20 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.44
21 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.48
22 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.49
23 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.53
24 41 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.55
25 26 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.57
26 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 21.62
27 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.73
28 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.79
29 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.87
30 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.97
31 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.98
32 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.00
33 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.03
34 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.17
35 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.25
36 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.27
37 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.36
38 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.37
39 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.40
40 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.55
41 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.62
42 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.63
43 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.64
44 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.69
45 27 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 22.75
46 23 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.79
47 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.81
48 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.86
49 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.87
50 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.95
51 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.10
52 37 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.13
53 21 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.17
54 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.33
55 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.40
56 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 23.43
57 39 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.46
58 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.63
59 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.64
60 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 23.70
61 26 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.78
62 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.84
63 30 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.86
64 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.88
65 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.20
66 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.22
67 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.26
68 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.47
69 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.08
70 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 25.10
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 DNS