Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (12. 1. 2020)

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rosenberger, Boháč, Pernica, Synek Rosenberger, Boháč, Pernica, Synek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:39.72
2 Hudeček, Polák, Jícha, Míka Hudeček, Polák, Jícha, Míka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:44.72
3 Maršík, Sedláček, Černý, Větrovský Maršík, Sedláček, Černý, Větrovský SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 1:49.68
4 8 Koukal, Kratochvíl, Holý, Falta Koukal, Kratochvíl, Holý, Falta ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 1:55.55
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peroutka, Hořejš, Výborný, Novák Peroutka, Hořejš, Výborný, Novák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:46.29
2 Vejrosta, Malina, Havelka, Boháč Vejrosta, Malina, Havelka, Boháč AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:46.90
3 20 Vyleťal, Bok, Budín, Jordán Vyleťal, Bok, Budín, Jordán TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 1:48.73
4 Boháč, Kovář, Mandát, Šátek Boháč, Kovář, Mandát, Šátek T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 1:48.95
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čurda, Gross, Aulický, Klusoň Čurda, Gross, Aulický, Klusoň Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 1:46.91
2 Švach, Slavík, Otta, Nedvěd Švach, Slavík, Otta, Nedvěd TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:55.60
3 Chyba, Horáček, Málek, Petržálek Chyba, Horáček, Málek, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:59.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rosenberger, Boháč, Pernica, Synek Rosenberger, Boháč, Pernica, Synek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:39.72
2 Hudeček, Polák, Jícha, Míka Hudeček, Polák, Jícha, Míka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:44.72
3 Peroutka, Hořejš, Výborný, Novák Peroutka, Hořejš, Výborný, Novák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:46.29
4 Vejrosta, Malina, Havelka, Boháč Vejrosta, Malina, Havelka, Boháč AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:46.90
5 Čurda, Gross, Aulický, Klusoň Čurda, Gross, Aulický, Klusoň Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 1:46.91
6 20 Vyleťal, Bok, Budín, Jordán Vyleťal, Bok, Budín, Jordán TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 1:48.73
7 Boháč, Kovář, Mandát, Šátek Boháč, Kovář, Mandát, Šátek T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 1:48.95
8 Maršík, Sedláček, Černý, Větrovský Maršík, Sedláček, Černý, Větrovský SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 1:49.68
9 8 Koukal, Kratochvíl, Holý, Falta Koukal, Kratochvíl, Holý, Falta ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 1:55.55
10 Švach, Slavík, Otta, Nedvěd Švach, Slavík, Otta, Nedvěd TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:55.60
11 Chyba, Horáček, Málek, Petržálek Chyba, Horáček, Málek, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:59.38

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopelentová, Cardová, Pokorná, Sahulková Kopelentová, Cardová, Pokorná, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:52.39
2 Pavelková, Hassmannová, Lapáčková, Vávrová Pavelková, Hassmannová, Lapáčková, Vávrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:55.06
3 Dočekalová, Kovačičová, Kozlová, Stehnová Dočekalová, Kovačičová, Kozlová, Stehnová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:55.13
4 Dragounová, Chrastinová, Slámová, Vašková Dragounová, Chrastinová, Slámová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:01.91
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 23 Hynková, Ubryová, Peterková, Hejdová Hynková, Ubryová, Peterková, Hejdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:52.37
2 Mokrejšová, Mašková, Ottlová, Ludvíčková Mokrejšová, Mašková, Ottlová, Ludvíčková Atletika BenešovAtletika Benešov 2 1:53.06
3 Farová, Machová, Zbožínková, Hlavičková Farová, Machová, Zbožínková, Hlavičková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 1:54.29
4 Sátrová, Kucharčíková, Doubková, Horálková Sátrová, Kucharčíková, Doubková, Horálková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:01.15
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jelínková, Faltýnková, Vilímová, Brodská Jelínková, Faltýnková, Vilímová, Brodská Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 1:48.73
2 Pospíšilová, Machová, Kučerová, Kocourková Pospíšilová, Machová, Kučerová, Kocourková TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:00.08
3 Poláková, Bramborová, Lednická, Krátká Poláková, Bramborová, Lednická, Krátká TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:03.13
4 Čapková, Hazuková, Cedidlová, Illichová Čapková, Hazuková, Cedidlová, Illichová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:09.11
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Belzová, Kondrátová, Koděrová, Junášková Belzová, Kondrátová, Koděrová, Junášková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:00.77
2 Dalešická, Nováková, Snizek, Rajmová Dalešická, Nováková, Snizek, Rajmová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:02.95
3 Macáková, Dubská, Svatošová, Svatošová Macáková, Dubská, Svatošová, Svatošová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:03.07
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dundychová, Pohunková, Holubová, Kučerová Dundychová, Pohunková, Holubová, Kučerová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:03.55
2 Forejtová, Straková, Jansová, Brabcová Forejtová, Straková, Jansová, Brabcová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:04.23
3 Kohoutová, Marešová, Tulachová, Levčuk Kohoutová, Marešová, Tulachová, Levčuk TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 2:04.33
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mašková, Skalová, Hrůzová, Farářová Mašková, Skalová, Hrůzová, Farářová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:58.63
2 40 Kahounová, Zbránková, Pulkrabová, Kubová Kahounová, Zbránková, Pulkrabová, Kubová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:04.37
3 32 Placatková, Badinová, Klímová, Hovorková Placatková, Badinová, Klímová, Hovorková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:07.25
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jelínková, Faltýnková, Vilímová, Brodská Jelínková, Faltýnková, Vilímová, Brodská Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 1:48.73
2 23 Hynková, Ubryová, Peterková, Hejdová Hynková, Ubryová, Peterková, Hejdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:52.37
3 Kopelentová, Cardová, Pokorná, Sahulková Kopelentová, Cardová, Pokorná, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:52.39
4 Mokrejšová, Mašková, Ottlová, Ludvíčková Mokrejšová, Mašková, Ottlová, Ludvíčková Atletika BenešovAtletika Benešov 2 1:53.06
5 Farová, Machová, Zbožínková, Hlavičková Farová, Machová, Zbožínková, Hlavičková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 1:54.29
6 Pavelková, Hassmannová, Lapáčková, Vávrová Pavelková, Hassmannová, Lapáčková, Vávrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:55.06
7 Dočekalová, Kovačičová, Kozlová, Stehnová Dočekalová, Kovačičová, Kozlová, Stehnová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:55.13
8 Mašková, Skalová, Hrůzová, Farářová Mašková, Skalová, Hrůzová, Farářová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:58.63
9 Pospíšilová, Machová, Kučerová, Kocourková Pospíšilová, Machová, Kučerová, Kocourková TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:00.08
10 39 Belzová, Kondrátová, Koděrová, Junášková Belzová, Kondrátová, Koděrová, Junášková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:00.77
11 Sátrová, Kucharčíková, Doubková, Horálková Sátrová, Kucharčíková, Doubková, Horálková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:01.15
12 Dragounová, Chrastinová, Slámová, Vašková Dragounová, Chrastinová, Slámová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:01.91
13 Dalešická, Nováková, Snizek, Rajmová Dalešická, Nováková, Snizek, Rajmová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:02.95
14 Macáková, Dubská, Svatošová, Svatošová Macáková, Dubská, Svatošová, Svatošová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:03.07
15 Poláková, Bramborová, Lednická, Krátká Poláková, Bramborová, Lednická, Krátká TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:03.13
16 Dundychová, Pohunková, Holubová, Kučerová Dundychová, Pohunková, Holubová, Kučerová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:03.55
17 Forejtová, Straková, Jansová, Brabcová Forejtová, Straková, Jansová, Brabcová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:04.23
18 Kohoutová, Marešová, Tulachová, Levčuk Kohoutová, Marešová, Tulachová, Levčuk TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 2:04.33
19 40 Kahounová, Zbránková, Pulkrabová, Kubová Kahounová, Zbránková, Pulkrabová, Kubová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:04.37
20 32 Placatková, Badinová, Klímová, Hovorková Placatková, Badinová, Klímová, Hovorková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:07.25
21 Čapková, Hazuková, Cedidlová, Illichová Čapková, Hazuková, Cedidlová, Illichová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:09.11