Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (14. 12. 2019)

skok daleký - Muži

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 4.93
2 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.53
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 4.41
4 Lumír SekulaLumír Sekula
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 4.29
5 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.65
6 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 2.99
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.56
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.94
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.60
Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 NM
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5.02
2 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.75
3 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.50
4 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.42
5 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.34
6 Šimon ŠmídŠimon Šmíd
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.31
7 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.28
8 Dan ŠarvašDan Šarvaš
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 4.15
9 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.10
10 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.08
11 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.97
12 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.96
13 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 3.90
14 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.88
15 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.86
16 Adam ŠpinkaAdam Špinka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.84
17 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.84
18 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.80
19 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.79
20 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.78
21 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 3.77
22 Martin FafekMartin Fafek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.76
23 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.67
24 Matyáš SeckýMatyáš Secký
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.65
25 David GromešDavid Gromeš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.47
26 Lukáš DašekLukáš Dašek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.43
27 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.38
28 Daniel StrnadDaniel Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.35
29 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.27
30 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.18
31 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 2.67
Kryštof PokornýKryštof Pokorný
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 NM
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
03 4.64
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.57
2 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.53
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.30
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.72
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 4.44
3 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.41
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 4.37
5 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 4.35
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.22
7 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 4.20
8 Eliška ŠpačkováEliška Špačková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4.13
9 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.12
10 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.06
11 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4.00
12 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4.00
13 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.98
14 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
09 3.98
15 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.96
16 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.96
17 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.92
18 Anna MarkováAnna Marková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3.88
19 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.85
20 Alice ZambojováAlice Zambojová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.78
21 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.77
22 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.76
23 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.75
24 Nela ŠkodováNela Škodová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.74
25 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.65
26 Gabriela KáškováGabriela Kášková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.63
27 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.61
28 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.57
29 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.56
30 Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.47
31 Sofie KrušinováSofie Krušinová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.40
32 Julie BeránkováJulie Beránková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.37
33 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.37
34 Magdalena TrhoňováMagdalena Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.37
35 Lucie CirmanováLucie Cirmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.36
36 Tereza NosováTereza Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.33
37 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.24
38 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.23
39 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 3.20
40 Sabina ŠejstalováSabina Šejstalová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.19
41 Adriana KoukolováAdriana Koukolová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.17
42 Eliška ŠarvašováEliška Šarvašová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
10 3.09
43 Lucie BervidováLucie Bervidová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.05
Celkem 43 závodníků