Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (14. 12. 2019)

60 m - Muži

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.32
2 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.81
4 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.82
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.01
6 Petr ČechPetr Čech 44 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 09.31
7 Lumír SekulaLumír Sekula 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.34
8 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.24
9 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 12.65
10 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.38
11 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.44
Celkem 11 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.65
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.29
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.90
2 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.13
3 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.27
4 Lukáš ValentaLukáš Valenta 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.29
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.25
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.27
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.31
4 Tomáš TurekTomáš Turek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.72
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.73
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.74
7 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.87
8 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.90
9 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.94
10 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.96
11 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.96
12 Dan ŠarvašDan Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.98
13 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.03
14 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.09
15 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.10
16 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.15
17 Antonín PotměšilAntonín Potměšil 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.16
18 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.17
19= Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.23
19= Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.23
21 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.28
22 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.31
23 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.43
24 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.51
25 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.55
26 Martin FafekMartin Fafek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.59
27 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.66
28 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.70
29 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.80
30 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.81
31 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.89
32 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.12
33 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.17
34 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.21
35 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.28
36 Daniel StrnadDaniel Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.51
37 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.10
38 Michal ValentaMichal Valenta 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.47
Celkem 38 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.92
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.56
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.84
3 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.03
4 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.07
5 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.45
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 14.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.51
2= Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.60
2= Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.60
4= Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.79
4= Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 08.79
6 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.88
7 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.91
8 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.93
9 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.01
10 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.09
11 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.12
12 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.13
13 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.14
14 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.15
15 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.17
16 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.25
17 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.26
18 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.32
19 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.36
20 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.36
21 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.41
22 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.53
23 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.55
24 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.65
25 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.70
26 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.71
27 Nela ŠkodováNela Škodová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.74
28 Magdalena TrhoňováMagdalena Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.78
29 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.80
30 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.86
31 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.94
32 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.00
33 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.01
34 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.05
35 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.06
36 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.10
37 Sabina ŠejstalováSabina Šejstalová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.11
38 Adriana KoukolováAdriana Koukolová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.17
39 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.25
40 Eliška ŠarvašováEliška Šarvašová 10 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.29
41 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.30
42 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.37
43 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.50
Celkem 43 závodníků