Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční oddílový víceboj

Praha-Stromovka (19. 12. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 07.70 650.00
2 4 Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.99 563.00
3 2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.00 560.00
4 5 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.35 462.00
5 7 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.57 406.00
6 6 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.76 359.00
7 3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.90 327.00
8 1 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 08.93 320.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.08 537.00
2 8 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.22 498.00
3 7 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.36 460.00
4 2 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.52 418.00
5 6 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.56 408.00
6 5 Kryštof PudilKryštof Pudil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.64 388.00
7 8 Adrian ŠandaAdrian Šanda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.06 291.00
8 4 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.24 253.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.46 434.00
2 7 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.48 428.00
3 3 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.85 338.00
4 2 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.95 315.00
5 8 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.08 287.00
6 6 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.47 208.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.52 418.00
2 5 František SaidlFrantišek Saidl 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.91 324.00
3 9 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.96 313.00
4 5 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.27 247.00
5 9 Jakub VlčekJakub Vlček 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.67 173.00
6 7 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.06 112.00
7 10 Eda VlčekEda Vlček 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10.25 86.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.65 386.00
2 4 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.03 298.00
3 3 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.23 255.00
4 8 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.28 245.00
5 1 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.37 227.00
6 4 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.67 173.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.18 794.00
2 1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.36 741.00
3 2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.72 640.00
4 7 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.78 624.00
5 4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 09.03 558.00
6 3 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 09.04 556.00
7 8 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 09.09 543.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.88 597.00
2 5 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.19 518.00
3 2 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.36 477.00
4 9 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.64 413.00
5 3 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.74 391.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Alice DvořákováAlice Dvořáková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 09.09 543.00
2 1 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.22 511.00
3 7 Ella JelínkováElla Jelínková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.23 509.00
4 8 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.24 506.00
5 5 Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.28 496.00
6 Alexandra HanušováAlexandra Hanušová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.43 721.00
2 9 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.84 608.00
3 3 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.02 561.00
4 4 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 09.08 546.00
5 2 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.27 499.00
6 5 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.38 472.00
7 10 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 09.45 456.00
8 8 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.56 431.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.91 589.00
2 5 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.18 521.00
3 6 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.18 521.00
4 3 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.25 504.00
5 2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.29 494.00
6 9 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.21 295.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 08.72 640.00
2 9 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.08 546.00
3 10 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.08 546.00
4 1 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.23 509.00
5 1 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.29 494.00
6 7 Magdalena TomanMagdalena Toman 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.78 382.00
7 8 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.19 299.00
7 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.86 603.00
2 1 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.20 516.00
3 6 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.40 468.00
4 4 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.48 449.00
5 7 Kristýa KoubíkováKristýa Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.74 391.00
6 5 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 09.89 359.00
7 3 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.95 346.00
8 2 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.98 340.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Sean KlégrSean Klégr 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.21
2 12 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.27
3 4 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.57
4 1 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 09.89
5 7 Hynek ČervenkaHynek Červenka 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.18
6 7 Tomáš DrbohlavTomáš Drbohlav 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.29
7 6 Matěj NoháčMatěj Noháč 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.85
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.25
2 10 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.87
3 8 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 09.92
4 4 Štěpán VychodilŠtěpán Vychodil 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.17
5 5 Patrik ČížekPatrik Čížek 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.21
6 11 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.27
7 8 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.84
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Matyáš HošpesMatyáš Hošpes 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.94
2 6 Sebastian LichtnegerSebastian Lichtneger 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.17
3 2 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.66
4 10 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.66
5 3 Oliver MaštalířOliver Maštalíř 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.40
6 1 Jakub VychodilJakub Vychodil 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.77
7 9 Aaron SzabóAaron Szabó 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.94
2 Jan KadeřábekJan Kadeřábek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.77
2 5 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.00
3 4 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.74
4 5 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.98
5 4 Magdaléna MaříkováMagdaléna Maříková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.28
2 3 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.50
3 12 Vanda BurianováVanda Burianová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.77
4 10 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.82
5 11 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 09.91
6 3 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.13
7 2 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.31
8 7 Marie BalcarováMarie Balcarová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 10.47
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.17
2 10 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.52
3 9 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.52
4 1 Julie OujezdskáJulie Oujezdská 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10.26
5 6 Patrície LinhartováPatrície Linhartová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.29
6 9 Vanda NeumannováVanda Neumannová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 10.46
13 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 19.12.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 09.41
2 8 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.60
3 11 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 10.30
4 8 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 10.91
5 12 Adéla PravdováAdéla Pravdová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.00
Celkem 5 závodníků