Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (11. 1. 2020)
60 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.86
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.17
3 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.47
60 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.01
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.07
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.15
60 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06.98
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.20
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.32
60 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.98
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.03
60 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.12
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.20
60 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.91
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 08.27
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.35
400 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 51.26
400 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.25
3 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 63.92
800 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:54.82
800 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 17 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:59.83
2 14 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:05.88
800 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 19 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:00.94
2 18 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.85
3 23 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:16.85
800 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 24 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:14.31
2 26 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:18.55
800 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 31 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.42
2 29 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:19.84
3 30 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:20.12
1500 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1500 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 81 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:14.44
1500 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 82 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:14.13
2 86 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:25.77
3 83 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:31.59
1500 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 89 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:54.54
2 87 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:55.36
1500 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 90 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:15.15
3 94 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6:26.25
1500 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 102 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:52.20
2 96 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:56.04
3 100 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5:09.65
3000 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 69 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:33.58
2 70 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08:50.83
3 72 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:00.20
3000 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 76 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09:13.80
2 77 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:55.39
3000 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 78 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09:36.03
60 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.56
60 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.55
3 19 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.63
60 m překážek (0.84) - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 09.60
60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.13
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.57
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.63
4 x 200 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
4 x 200 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Soukal, Vinduška, Kratochvíl, Brát Soukal, Vinduška, Kratochvíl, Brát TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:34.88
2 Nerad, Jarušek, Ullman, Dvořák Nerad, Jarušek, Ullman, Dvořák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:35.18
3 19 Šantavý, Pácal, Müller, Červinka Šantavý, Pácal, Müller, Červinka SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:36.87
4 x 200 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
4 x 200 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vlková, Somrová, Havlová, Lamačová Vlková, Somrová, Havlová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:45.72
2 Šlehubrová, Vitoušová, Olivová, Vlková Šlehubrová, Vitoušová, Olivová, Vlková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:48.73
3 102 Placatková, Steinsová, Chrastinová, Pavlišenová Placatková, Steinsová, Chrastinová, Pavlišenová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:49.31