Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (11. 1. 2020)
skok vysoký - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.93
3 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.90
skok vysoký - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.84
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1.84
2 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.78
3 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.70
skok vysoký - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.56
2 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.56
skok vysoký - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa PešováDenisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.74
3 Adéla BerkováAdéla Berková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.59
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.71
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.53
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.45
skok o tyči - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.80
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3.60
3 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.40
skok o tyči - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.60
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3.20
3 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2.60
skok o tyči - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.10
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.60
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.60
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.60
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.00
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.60
skok daleký - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.44
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.41
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6.25
skok daleký - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.26
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.11
skok daleký - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6.22
2 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6.02
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5.96
skok daleký - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.58
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.35
skok daleký - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.16
skok daleký - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.51
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.21
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.17
trojskok - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.84
trojskok - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
trojskok - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.40
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.87
trojskok - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
trojskok - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.68
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.26
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.06
trojskok - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.70
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.63
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.54
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12.21
3 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.68
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.01
2 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.81
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.92
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.87
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.98
3 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.46
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.75
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.60
3 Karel BulantKarel Bulant 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.53
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.81
3 David TupýDavid Tupý 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.67