Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (11. 1. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 11.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 8 6.44 6.016.146.346.346.426.446.34
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3 6.41 x6.41x6.416.356.356.36
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 2 6.25 6.16x6.256.256.036.18x
MS Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 7 6.24 6.245.626.046.246.186.19-
5 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 6.09 x6.095.096.09x4.70-
6 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6 6.05 6.050.00.06.050.00.00.0
7 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4 6.03 xx6.036.035.76x6.00
8 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 5 6.00 x5.916.006.005.96xx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 11.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 10 6.56 6.466.326.566.560.00.00.0
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 11 6.26 xxx0.06.266.24x
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 8 6.11 5.70x6.006.006.11x6.08
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 6.11 6.114.74-6.115.795.91x
MS Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 1 5.66 5.305.665.645.660.00.00.0
6 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 5.60 4.585.605.465.604.355.195.15
7 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 5.52 x5.523.485.52-3.91-
8 Tomáš RusTomáš Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 5.32 5.255.32x5.325.214.98x
9 Martin AndresMartin Andres
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
01 2 5.14 4.674.794.894.895.005.144.77
10 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 3 5.08 5.035.085.035.080.00.00.0
MS Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6 3.36 3.36--3.360.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 11.1.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 16 6.22 6.146.035.906.146.225.95x
2 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 13 6.02 5.925.815.995.996.025.925.92
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 14 5.96 x5.925.765.925.965.79-
4 Pavel BenešPavel Beneš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 11 5.92 5.925.095.765.925.475.715.60
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 12 5.76 5.765.585.485.765.675.475.56
6 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 5.53 5.474.01x5.475.215.355.53
7 Filip KolářFilip Kolář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 1 5.42 5.215.423.945.425.40x5.17
8 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 5.42 5.175.245.425.425.345.20x
9 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 5.38 4.455.385.045.380.00.00.0
10 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 5.35 5.005.35x5.350.00.00.0
11 Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 5.25 5.254.885.145.250.00.00.0
12 David ŠípDavid Šíp
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3 5.16 4.964.965.165.160.00.00.0
13 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 5 4.91 4.914.35x4.910.00.00.0
14 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 4.87 4.804.87x4.870.00.00.0
15 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4 4.30 4.304.224.104.300.00.00.0
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 9 5.79 5.790.00.05.790.00.00.0
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 6 5.58 5.580.00.05.580.00.00.0
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 5.35 5.350.00.05.350.00.00.0
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 3 5.21 5.210.00.05.210.00.00.0
5 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10 5.01 5.010.00.05.010.00.00.0
6 Dominika AntošováDominika Antošová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
97 4 4.83 4.830.00.04.830.00.00.0
7 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 4.60 4.600.00.04.600.00.00.0
MS Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 1 3.85 3.850.00.03.850.00.00.0
9 25 Jana LéblováJana Léblová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2 3.82 3.820.00.03.820.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10 5.16 5.160.00.05.160.00.00.0
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6 5.12 5.120.00.05.120.00.00.0
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 5.11 5.110.00.05.110.00.00.0
4 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 8 4.91 4.910.00.04.910.00.00.0
5 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 4.72 4.720.00.04.720.00.00.0
MS Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 3 4.61 4.610.00.04.610.00.00.0
7 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 4.41 4.410.00.04.410.00.00.0
8 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1 4.33 4.330.00.04.330.00.00.0
9 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 4.13 4.130.00.04.130.00.00.0
10 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 7 3.87 3.870.00.03.870.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 11.1.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25 5.51 x5.465.515.514.13xx
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 26 5.21 5.204.99-5.20-5.185.21
3 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 22 5.17 4.664.984.824.985.104.975.17
4 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 24 5.01 4.76x4.984.985.014.97x
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 19 4.94 4.814.684.834.834.924.834.94
6 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 15 4.87 x4.873.694.874.64x4.79
7 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 13 4.86 4.614.634.864.864.564.674.68
8 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 18 4.84 4.464.844.764.844.73--
9 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 2 4.83 4.834.374.734.830.00.00.0
10 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 4.80 x4.774.804.800.00.00.0
11 Tereza StudničkováTereza Studničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 20 4.80 4.75x4.804.800.00.00.0
12 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 23 4.78 4.644.704.784.780.00.00.0
13 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 14 4.74 x4.524.744.740.00.00.0
14 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 4.61 4.614.414.244.610.00.00.0
15 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 21 4.58 4.584.554.564.580.00.00.0
16 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 3 4.51 4.514.444.504.510.00.00.0
17 Lucie NedomováLucie Nedomová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 7 4.50 4.444.344.504.500.00.00.0
18 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 4.45 4.454.454.434.450.00.00.0
19 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 4.44 4.444.304.374.440.00.00.0
20 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 4.41 4.414.064.294.410.00.00.0
21 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 11 4.26 4.264.144.064.260.00.00.0
22 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 12 4.25 4.004.254.114.250.00.00.0
23 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 17 4.20 3.484.204.144.200.00.00.0
24 Nela DlouháNela Dlouhá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 3.97 x3.973.703.970.00.00.0
Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků