Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (11. 1. 2020)

skok vysoký - Muži

(so, 11.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 2,00 2,03
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 3 2.00 ------o-ooooxoxoxxx
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 2 1.93 ------o-xxoxoxxoxoxxx
3 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5 1.90 --xo-xo--xoxoxooxxx
MS David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 1 1.87 ----o--ooxoxxx
5 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 4 1.70 --oxoxxoxxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 11.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87
1 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 1.84 -o-oooxoxoooxxx
MS Tomáš HendrichTomáš Hendrich
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 4 1.78 -ooooooxoxxx
MS Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 2 1.70 xooxoooxxx
4 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 1 1.65 oooxoxoxxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 12 1.84 -----oooooxoxxx
2 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 10 1.78 ----oooxoxoxxx
3 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 11 1.70 ----ooxxoxxx
4 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 1.70 -o-oxoxoxxoxxx
MS Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 8 1.65 --oooxoxxx
6 Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 9 1.65 -xooooxxoxxx
7 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 1.60 -oooxxoxxx
8 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 1.55 ooxxooxxx
9 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 5 1.55 ---xxoxxx
10 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4 1.50 oooxxx
Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 DNS
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 11.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59
1 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1 1.56 -ooooxxx
2 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 1.56 --oxoxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 11.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,80
1 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 1.74 --------ooxoxoxxx
MS Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 1.71 -----ooxoxooxoxxx
3 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 1.59 --ooooxxoxxx
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.56 o-ooxooxxx
5 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3 1.56 --oxxoxxooxxx
6 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 1.45 ooxxoxxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 1.71 -----o-ooooxoxxx
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 1 1.53 oooxoxxoxoxxx
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 1.45 ooooxxx
4 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 6 1.40 -ooxxx
5 Sára TýčováSára Týčová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
04 3 1.40 ooxoxxx
MS Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 7 1.40 oxoxoxxx
Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 DNS
Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 5 NM ----xxx
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 9 NM x
Tereza MaláTereza Malá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 NM xxx
Celkem 10 závodníků