Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (11. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.05
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.33
MS Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.34
4 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.75
5 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.33
MS Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.41
3 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 07.65
MS Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.71
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.20
2 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.60
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.69
4 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.05
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.20
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.33
3 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.33
5 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.34
6 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.41
7 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.60
8 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 07.65
9 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.69
10 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.71
11 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.75
11 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.75
13 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.98
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.86
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.17
3 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.47
4 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 07.64
5 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.66
6 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.72
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.01
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 07.07
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.15
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.19
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.35
Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.00
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.17
3 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.37
4 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.72
5 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 07.89
6 18 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.15
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.43
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.47
4 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 07.69
5 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.15
Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.23
2 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.67
3 Michael BartoňMichael Bartoň 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.81
4 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.19
Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.18
2 Matěj RylichMatěj Rylich 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 07.49
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.55
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.64
Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.18
2 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.47
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.83
4 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.05
5 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.15
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.17
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.18
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.18
6 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.23
7 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.37
8 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.43
9 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.47
9 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.47
11 Matěj RylichMatěj Rylich 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 07.49
12 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.55
13 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.64
14 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.67
15 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 07.69
16 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.72
17 Michael BartoňMichael Bartoň 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.81
18 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.83
19 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 07.89
20 18 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.91
21 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.05
22 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.13
23 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.15
24 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.19
Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.08
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.43
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.59
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.90
5 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.07
6 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.34
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.59
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.67
4 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 07.72
5 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.89
6 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.38
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.64
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.76
4 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.11
5 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.16
6 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.27
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.51
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.67
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 07.93
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.45
2 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.46
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 07.58
4 Filip KolářFilip Kolář 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 07.90
5 Jan KozárJan Kozár 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.33
6 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 11.1.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.36
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.58
3 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.95
4 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.97
5 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.51
Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.08
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.27
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.34
4 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.36
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.38
6 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.43
7 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.45
8 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.46
9 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.51
10 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 07.58
10 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.58
12 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.59
12 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.59
14 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.64
15 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.67
15 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.67
17 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 07.72
18 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.76
19 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.89
20 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.90
20 Filip KolářFilip Kolář 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 07.90
22 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 07.93
23 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.95
24 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.97
25 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.07
26 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.11
27 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.16
28 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.22
29 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.26
30 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.32
31 Jan KozárJan Kozár 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.33
32 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.51
33 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.61
34 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.65
Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 06.98
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.20
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.32
4 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 07.38
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 07.39
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy

(so, 11.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.97
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.98
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 08.03
MS Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.16
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.19
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.55
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.12
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.19
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.20
4 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.27
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.39
6 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 07.92
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.18
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.19
4 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.36
5 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.13
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.28
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.33
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.47
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.67
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.78
3 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.02
4 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.96
Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 07.92
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.13
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.18
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.19
5 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.28
6 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.33
7 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.36
8 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.47
9 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.49
10 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.67
11 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.76
12 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.78
13 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.02
14 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.96
Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.41
2 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.62
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.83
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.09
5 Tereza MaláTereza Malá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.15
6 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.56
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.67
3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.86
4 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.91
5 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.09
Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.54
2 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.63
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.64
4 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.77
5 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.15
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.49
2 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.49
3 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.57
4 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.97
5 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.07
6 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.37
2 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.77
3 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.91
4 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.07
5 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.15
6 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.91
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.35
3 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.79
4 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.86
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.87
6 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.39
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.47
3 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.86
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.17
Markéta PokornáMarkéta Pokorná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.91
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.35
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.37
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.39
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.41
6 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.47
7 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.49
7 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.49
9 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.54
10 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.56
11 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.57
12 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.62
13 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.63
14 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.64
15 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.67
16 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.77
16 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.77
18 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.79
19 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.83
20 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.86
20 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.86
20 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.86
23 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.87
24 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.89
25 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.91
25 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.91
27 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.97
28 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.07
28 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.07
30 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.09
31 Tereza MaláTereza Malá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.15
31 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.15
31 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.15
34 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.17
35 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.52
36 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.68
37 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.82
38 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.09
Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Markéta PokornáMarkéta Pokorná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.91
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.27
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.35
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.41
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.49
6 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.54
Celkem 6 závodníků