Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (11. 1. 2020)

60 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.52
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.72
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.75
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.22
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.25
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.36
3 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.86
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.52
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.72
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.75
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.22
5 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.25
6 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.36
7 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.86

60 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 11.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.85
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.56
František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.20
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.55
3 19 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.63
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.77
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.80
6 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.93
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.40
2 19 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.74
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.98
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.08
5 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.65
6 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.67
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.82
3 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.94
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.46
5 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.72
6 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.40
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.67
3 19 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.74
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.82
5 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.94
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.98
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.08
8 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.46
9 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.65
10 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.72
11 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.46
12 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.62

60 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 11.1.2020 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.04
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.40
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.60
MS Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.01
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.89
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.11
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.50
4 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.62
MS Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.67
6 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.81
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.30
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.69
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.78
5 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.00
6 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.09
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.81
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.89
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.11
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.30
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.50
6 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.62
7 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.67
8 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.69
9 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.78
10 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.00
11 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.09
12 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.31

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.13
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.57
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.63
4 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.65
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.68
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.97
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.72
2 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.82
3 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.89
4 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 10.77
5 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.73
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.31
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.66
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.86
4 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.33
5 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 11.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.55
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.86
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.17
4 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.40
5 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.31
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.55
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.66
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.72
5 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.82
6 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.86
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.86
8 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.89
9 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.17
10 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.33
11 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.40
12 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 10.77
13 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.00
14 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 11.57
15 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.73
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS