Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (11. 1. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.58
2 1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.97
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.89
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.06
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.26
Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 23.17
2 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 24.66
3 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.42
4 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.66
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.58
2 1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.97
3 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.06
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.89
5 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 23.17
6 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.26
7 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 24.66
8 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.42
9 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.66
Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.23
MS Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.26
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.49
4 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.27
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.36
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.74
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.41
4 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.15
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.96
2 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.15
3 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 26.62
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.85
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.96
3 14 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.86
Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 11.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.11
MS 3 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.67
3 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.71
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 11.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.45
2 Michael BartoňMichael Bartoň 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.78
3 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.92
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.23
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.26
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.49
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.36
5 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.74
6 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.85
7 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.96
7 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.96
9 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.11
10 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.15
11 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.41
12 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.45
13 3 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.67
14 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.71
15 14 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.86
16 Michael BartoňMichael Bartoň 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.78
17 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.92
18 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.15
19 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.27
20 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 26.62
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNF

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.35
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.08
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.65
4 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 27.67
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.70
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.01
Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Filip KolářFilip Kolář 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.41
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.54
3 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.17
4 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 28.58
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 25.08
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.11
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.83
Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.30
2 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.69
Jan KozárJan Kozár 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.66
2 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.16
3 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.80
4 23 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.70
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.17
2 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.77
3 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.05
4 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.31
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.18
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 27.62
3 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 28.33
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 11.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.20
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.01
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 25.08
4 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 26.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.35
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.08
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.20
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.41
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.65
6 18 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.70
7 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.01
7 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.01
9 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.54
10 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.66
11 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 25.08
11 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 25.08
13 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.11
14 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.16
15 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.17
15 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.17
17 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.30
18 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.69
19 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.77
20 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.83
21 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.05
22 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 26.26
23 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.31
24 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.80
25 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.18
26 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 27.62
27 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 27.67
28 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 28.33
29 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 28.58
30 23 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.70
Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Filip KolářFilip Kolář 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Jan KozárJan Kozár 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.50
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 25.73
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 26.41
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.98
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.23
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.57
3 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.50
4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 28.14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.50
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 25.73
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.23
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 26.41
5 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.57
6 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.50
7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.98
8 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 28.14

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 26.43
2 32 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.77
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.27
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.83
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.12
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.45
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.36
2 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.68
3 29 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 27.20
4 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.36
2 31 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 26.43
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.68
4 32 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.77
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.83
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.12
7 29 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 27.20
8 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.27
9 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.45
10 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.76

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.30
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.76
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.87
4 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 30.43
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.53
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.96
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.96
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 30.29
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.29
2 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.66
3 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 29.34
4 65 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 32.46
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.83
2 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 28.33
3 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 28.37
4 66 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.87
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 28.25
2 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.90
3 58 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.37
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 31.38
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.66
2 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 29.74
3 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.90
4 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 31.82
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.23
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.61
3 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.98
Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 28.60
2 64 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.68
3 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 30.96
4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 31.37
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 29.16
2 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 31.60
3 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 31.76
Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 28.72
2 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 28.95
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 29.15
4 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 29.46
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 27.53
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.91
3 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 31.09
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.30
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.76
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.53
3 68 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 27.53
5 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.83
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.87
7 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.96
8 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 28.25
9 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.29
10 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 28.33
11 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 28.37
12 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 28.60
13 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.66
14 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 28.72
15 66 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.87
16 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.90
17 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.91
18 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 28.95
19 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.96
20 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 29.15
21 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 29.16
22 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.23
23 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 29.34
24 58 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.37
25 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 29.46
26 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.61
27 55 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.66
28 64 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.68
29 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 29.74
30 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.98
31 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 30.29
32 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 30.43
33 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.90
34 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 30.96
35 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 31.09
36 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 31.37
37 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 31.38
38 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 31.60
39 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 31.76
40 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 31.82
41 65 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 32.46
Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS