Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebor - sprinty,dálka

Opava (26. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.61
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.62
3 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.85
Celkem 3 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.59
2 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.60
3 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.77
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.95
2 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.02
3 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.67
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.90
2 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.02
3 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 08.63
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06
2 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.22
3 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.50
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.54
2 Tobiáš StřížTobiáš Stříž 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.10
3 Andreas UrbánekAndreas Urbánek 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.54
2 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06
3 Tobiáš StřížTobiáš Stříž 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.10
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.22
5 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.50
6 Andreas UrbánekAndreas Urbánek 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.43

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.53
2 Tobiáš StřížTobiáš Stříž 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.00
3 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.05
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.37
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.15
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.41
Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNF
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.12
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 08.23
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.48
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.10
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 08.25
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.49
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.25
2 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.49
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.48
2 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.82
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.48
2 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.82
3 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.25
4 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.49

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.45
2 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.91
3 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.51
2 Hana HrdličkováHana Hrdličková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.74
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.37
2 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 08.68
3 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 09.44
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 26.1.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.02
2 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.31
Jana SchneiderováJana Schneiderová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 26.1.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.23
2 Barbora PallováBarbora Pallová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.16
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (ne, 26.1.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.12
2 Kristýna MedkováKristýna Medková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.48
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.37
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.51
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 08.68
4 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.02
5 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.12
6 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.23
7 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.31
8 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 09.44
9 Kristýna MedkováKristýna Medková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.48
10 Hana HrdličkováHana Hrdličková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.74
11 Barbora PallováBarbora Pallová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.16
Jana SchneiderováJana Schneiderová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.46
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.48
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.65
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.71
1= Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.71
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.94
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.65
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.84
3 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.82
2 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.12
3 Růžena VlkováRůžena Vlková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.26
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.33
2 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.10
3 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.30
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.04
2 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.99
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára ŠromováBára Šromová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.29
2 Viktorie KeniViktorie Keni 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.30
Celkem 2 závodníků
Rozběh 06 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.97
2 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.47
Celkem 2 závodníků
Rozběh 07 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.09
2 Barbora TopiarzováBarbora Topiarzová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.65
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.65
2 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.82
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.84
4 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.97
5 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.09
6 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.12
7 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.33
8 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.47
9 Barbora TopiarzováBarbora Topiarzová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.65
10 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.77
11 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.04
12 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.10
13 Růžena VlkováRůžena Vlková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.26
14 Bára ŠromováBára Šromová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.29
15 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.30
15 Viktorie KeniViktorie Keni 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.30
17 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.99