výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody mladšího žactva (jen 2008)

Praha - Juliska (16. 1. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.02
2 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.96
3 Damián VálekDamián Válek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.61
4 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.38
2 Tobiáš ŠťovíčekTobiáš Šťovíček 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.66
3 Albert VlčekAlbert Vlček 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.78
Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.08
2 David MalířDavid Malíř 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.38
3 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.65
4 Lukáš MalátLukáš Malát 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.73
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.36
2 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.50
3 Jakub PilarčíkJakub Pilarčík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.88
4 Petr MihulePetr Mihule 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.31
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.38
2 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.54
3 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.59
4 David RajdlDavid Rajdl 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.41
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.35
2 Jan ŠilhavýJan Šilhavý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.59
3 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.05
4 Jakub KolenatýJakub Kolenatý 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 09.23
2 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.33
3 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.97
4 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.51
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.57
2 Michael BillyMichael Billy 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.74
3 Hugo ČernýHugo Černý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.48
4 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 11.23
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.22
2 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.41
3 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.95
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.27
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.95
2 Adam BabickýAdam Babický 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.64
3 Antonín DobešAntonín Dobeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.55
4 Teodor MladenouTeodor Mladenou 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 10.65
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.51
2 Václav KrumpholcVáclav Krumpholc 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.87
3 Jasan HavlíkJasan Havlík 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 10.14
4 Matěj PourMatěj Pour 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.11
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim HušákRadim Hušák 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.21
2 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.40
3 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.71
4 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.36
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.90
2 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.56
3 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.35
4 Filip ŠvarcFilip Švarc 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich HortaJindřich Horta 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.40
2 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.46
3 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2 09.72
4 Daniel TichýDaniel Tichý 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BednářMatěj Bednář 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.32
2 Jiří UlrychJiří Ulrych 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.20
3 Lukáš BatalLukáš Batal 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.62
4 Štěpán DimmerŠtěpán Dimmer 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.73
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.54
2 Šimon Adam MillerŠimon Adam Miller 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 09.89
3 Lukáš BatalLukáš Batal 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.25
4 Ondřej SiegerOndřej Sieger 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 11.46
Celkem 4 závodníků
Rozběh 17 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.27
2 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.19
Šimon Adam MillerŠimon Adam Miller 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 18 (čt, 16.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.13
2 Jan HerzaJan Herza 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.29
3 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 10.65
4 Václav MostekVáclav Mostek 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.90
2 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.95
3 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.02
4 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.08
5 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.13
6 Radim HušákRadim Hušák 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.21
7 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.22
8 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 09.23
9 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.27
10 Jan HerzaJan Herza 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.29
11 Matěj BednářMatěj Bednář 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.32
12 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.33
13 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.35
14 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.36
15 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.38
15 David MalířDavid Malíř 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.38
15 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.38
18 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.40
18 Jindřich HortaJindřich Horta 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.40
20 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.41
21 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.46
22 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.50
23 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.51
24 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.54
24 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.54
26 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.56
27 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.57
28 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.59
28 Jan ŠilhavýJan Šilhavý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.59
30 Adam BabickýAdam Babický 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.64
31 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.65
32 Tobiáš ŠťovíčekTobiáš Šťovíček 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.66
33 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.71
34 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2 09.72
35 Lukáš MalátLukáš Malát 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.73
36 Michael BillyMichael Billy 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.74
37 Albert VlčekAlbert Vlček 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.78
38 Václav KrumpholcVáclav Krumpholc 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.87
39 Jakub PilarčíkJakub Pilarčík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.88
40 Šimon Adam MillerŠimon Adam Miller 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 09.89
41 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.95
42 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.96
43 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.97
44 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.05
45 Jasan HavlíkJasan Havlík 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 10.14
46 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.19
47 Jiří UlrychJiří Ulrych 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.20
48 Lukáš BatalLukáš Batal 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.25
49 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.27
50 Jakub KolenatýJakub Kolenatý 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.28
51 Petr MihulePetr Mihule 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.31
52 Daniel TichýDaniel Tichý 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.34
53 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.35
54 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.36
55 David RajdlDavid Rajdl 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.41
56 Hugo ČernýHugo Černý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.48
57 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.51
58 Antonín DobešAntonín Dobeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.55
59 Damián VálekDamián Válek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.61
60 Lukáš BatalLukáš Batal 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.62
61 Teodor MladenouTeodor Mladenou 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 10.65
61 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 10.65
63 Václav MostekVáclav Mostek 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.75
64 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.78
65 Filip ŠvarcFilip Švarc 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.79
66 Matěj PourMatěj Pour 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.11
67 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 11.23
68 Ondřej SiegerOndřej Sieger 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 11.46
69 Štěpán DimmerŠtěpán Dimmer 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.73
Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Šimon Adam MillerŠimon Adam Miller 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 16.1.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.72
2 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.97
3 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 08.99
Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 16.1.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.07
2 Radim HušákRadim Hušák 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.18
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.24
4 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.25
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.71
2 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.31
3 Molly KoďouskováMolly Koďousková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.61
4 Karla MateičkováKarla Mateičková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.39
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.80
2 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.07
3 Barbora ŠitinováBarbora Šitinová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.42
4 Aneta GrosováAneta Grosová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.49
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.82
2 Vesna BambuškováVesna Bambušková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.83
3 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.05
Chiara Charlott MenzelováChiara Charlott Menzelová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.97
2 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.34
3 Veronika HampelováVeronika Hampelová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.54
4 Lucie DráberováLucie Dráberová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.26
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.89
2 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.16
3 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.57
4 Ema ŠebkováEma Šebková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.07
2 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.39
3 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.98
4 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.87
2 Natálie LexováNatálie Lexová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.98
3 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.13
4 Nela KinterováNela Kinterová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.99
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.99
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.39
3 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.45
4 Ema HoušteckáEma Houštecká 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 09.29
2 Zuzana KučerováZuzana Kučerová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.48
3 Eliška RydvanováEliška Rydvanová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.68
4 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.70
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.15
2 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.54
3 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.70
4 Viktorie KozderováViktorie Kozderová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.91
2 Sára MrzlíkováSára Mrzlíková 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.56
3 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.00
4 Sofia Elizabeth HasíkSofia Elizabeth Hasík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.11
2 Kateřina VolfováKateřina Volfová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.79
3 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.83
Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.26
2 Tereza KlourzováTereza Klourzová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.12
3 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.36
4 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.99
2 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.69
3 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.14
4 Marie PetrokováMarie Petroková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 10.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.80
2 Vanda MarešováVanda Marešová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.21
3 Viktorie PetráskováViktorie Petrásková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.62
4 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.62
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarešováLinda Marešová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.58
2 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.60
3 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.68
4 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 10.25
Celkem 4 závodníků
Rozběh 17 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.42
2 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.45
3 Andrea StejskalováAndrea Stejskalová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.09
4 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.35
Celkem 4 závodníků
Rozběh 18 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.75
2 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.93
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.26
4 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.33
Celkem 4 závodníků
Rozběh 19 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.89
2 Alžběta BakotováAlžběta Bakotová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.10
3 Kristýna KandraváKristýna Kandravá 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.56
Jana VojvodíkováJana Vojvodíková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 20 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie NyklováKlaudie Nyklová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.74
2 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.80
3 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.05
4 Klára DuškováKlára Dušková 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.33
Celkem 4 závodníků
Rozběh 21 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.45
2 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.05
3 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.17
4 Ella DuškováElla Dušková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 22 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.78
2 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.89
3 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.89
4 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.95
Celkem 4 závodníků
Rozběh 23 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.23
2 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.76
3 Sára MarkovováSára Markovová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 10.22
Viktorie HradeckáViktorie Hradecká 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 24 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia HomečkováMia Homečková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.74
2 Emma KlinerováEmma Klinerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.18
3 Veronika PelikánováVeronika Pelikánová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.51
4 Stella KrpálkováStella Krpálková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 10.62
Celkem 4 závodníků
Rozběh 25 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.32
2 Sára GaaloulSára Gaaloul 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.82
3 Karolína HájkováKarolína Hájková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.32
4 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 26 (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.26
2 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.69
3 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 ŠSK ZŠ Jitřní Praha z.s.ŠSK ZŠ Jitřní Praha z.s. 2 10.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.71
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.80
3 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.82
4 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.87
5 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.89
6 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.91
7 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.97
8 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.99
8 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.99
10 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.07
11 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.11
12 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.15
13 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.23
14 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.26
14 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.26
16 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 09.29
17 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.31
18 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.32
19 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.34
20 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.39
20 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.39
22 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.42
23 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.45
23 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.45
23 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.45
26 Zuzana KučerováZuzana Kučerová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.48
27 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.54
28 Sára MrzlíkováSára Mrzlíková 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.56
29 Linda MarešováLinda Marešová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.58
30 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.60
31 Molly KoďouskováMolly Koďousková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.61
32 Eliška RydvanováEliška Rydvanová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.68
32 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.68
34 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.69
34 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.69
36 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.70
37 Klaudie NyklováKlaudie Nyklová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.74
37 Mia HomečkováMia Homečková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.74
39 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.75
40 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.76
41 Viktorie KozderováViktorie Kozderová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.77
42 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.78
43 Kateřina VolfováKateřina Volfová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.79
44 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.80
44 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.80
46 Sára GaaloulSára Gaaloul 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.82
47 Vesna BambuškováVesna Bambušková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.83
47 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.83
49 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.89
49 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.89
49 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.89
52 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.93
53 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.95
54 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.98
54 Natálie LexováNatálie Lexová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.98
56 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.00
57 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.05
57 Sofia Elizabeth HasíkSofia Elizabeth Hasík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.05
57 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.05
57 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.05
61 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.07
62 Andrea StejskalováAndrea Stejskalová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.09
63 Alžběta BakotováAlžběta Bakotová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.10
64 Tereza KlourzováTereza Klourzová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.12
65 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.13
66 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.14
67 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 ŠSK ZŠ Jitřní Praha z.s.ŠSK ZŠ Jitřní Praha z.s. 2 10.15
68 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.16
69 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.17
70 Emma KlinerováEmma Klinerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.18
71 Vanda MarešováVanda Marešová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.21
72 Sára MarkovováSára Markovová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 10.22
73 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 10.25
74 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.26
75 Marie PetrokováMarie Petroková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 10.32
75 Karolína HájkováKarolína Hájková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.32
77 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.33
77 Klára DuškováKlára Dušková 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.33
79 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.35
80 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.36
81 Karla MateičkováKarla Mateičková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.39
82 Barbora ŠitinováBarbora Šitinová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.42
83 Ella DuškováElla Dušková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.50
84 Veronika PelikánováVeronika Pelikánová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.51
85 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.52
86 Ema HoušteckáEma Houštecká 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.53
87 Veronika HampelováVeronika Hampelová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.54
88 Kristýna KandraváKristýna Kandravá 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.56
89 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.57
90 Viktorie PetráskováViktorie Petrásková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.62
90 Barbora MíčováBarbora Míčová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.62
90 Stella KrpálkováStella Krpálková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 10.62
93 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.70
94 Ema ŠebkováEma Šebková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.75
95 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.90
96 Nela KinterováNela Kinterová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.99
97 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.28
98 Lucie DráberováLucie Dráberová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.26
99 Aneta GrosováAneta Grosová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.49
Chiara Charlott MenzelováChiara Charlott Menzelová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Jana VojvodíkováJana Vojvodíková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNS
Viktorie HradeckáViktorie Hradecká 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 16.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.81
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 08.94
Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Finále B (čt, 16.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.84
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.97
3 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.00
Celkem 3 závodníků
Finále C (čt, 16.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.90
2 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.93
3 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.16
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.84
2 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2 13.09
3 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.78
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 16.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 12.37
2 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.55
3 Jakub KolenatýJakub Kolenatý 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 13.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 16.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.45
2 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.32
3 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 13.37
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 16.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 11.07
2 Tobiáš ŠťovíčekTobiáš Šťovíček 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.76
3 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 16.93
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 16.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.29
2 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.38
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 11.07
2 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 12.37
3 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.45
4 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.55
5 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.84
6 Jakub KolenatýJakub Kolenatý 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 13.00
7 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2 13.09
8 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.29
9 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.32
10 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 13.37
11 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.38
12 Tobiáš ŠťovíčekTobiáš Šťovíček 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.76
13 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.78
14 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 16.93

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 11.19
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 11.61
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.03
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 16.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Molly KoďouskováMolly Koďousková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.79
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.20
3 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 13.89
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 16.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia HomečkováMia Homečková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.62
2 Vanda NeumannováVanda Neumannová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 15.13
3 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 16.19
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 16.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.89
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.47
Jana VojvodíkováJana Vojvodíková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 16.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.79
2 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 15.11
3 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.10
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 16.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.98
2 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.07
3 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 13.10
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 16.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elizabeth MaldonadoElizabeth Maldonado 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 12.35
2 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.01
3 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.59
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 16.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.08
2 Natálie LexováNatálie Lexová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.25
Veronika HonzejkováVeronika Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 11.19
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 11.61
3 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.98
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.03
5 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.08
6 Elizabeth MaldonadoElizabeth Maldonado 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 12.35
7 Molly KoďouskováMolly Koďousková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.79
8 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.01
9 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.07
10 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 13.10
11 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.20
12 Natálie LexováNatálie Lexová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.25
13 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.59
14 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.79
15 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 13.89
15 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.89
17 Mia HomečkováMia Homečková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.62
18 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 15.11
19 Vanda NeumannováVanda Neumannová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 15.13
20 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.47
21 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 16.19
22 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.10
Jana VojvodíkováJana Vojvodíková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNS
Veronika HonzejkováVeronika Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

Skok daleký - Ml. žáci (Skupin)

Skupin A (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam NovákAdam Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 29 4.53 4.044.184.094.184.234.284.53
2 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 10 4.52 4.524.33x4.524.374.364.35
3 Robert FrankRobert Frank
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 5 4.35 4.294.204.034.294.284.234.35
4 Jan FilounekJan Filounek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
08 4 4.19 x4.16x4.164.19--
5 Jakub BednářJakub Bednář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 2 4.19 x3.673.933.933.973.964.19
6 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 18 4.14 3.994.084.084.084.024.104.14
7 Filip KodymFilip Kodym
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 11 4.13 3.594.133.904.133.924.08x
8 Jindřich HortaJindřich Horta
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 31 4.03 4.024.033.994.033.86xx
9 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 28 3.92 x3.793.923.920.00.00.0
10 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 17 3.90 3.473.763.903.900.00.00.0
11 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 26 3.89 3.893.813.843.890.00.00.0
12 Tobiáš ŠťovíčekTobiáš Šťovíček
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 30 3.89 3.613.893.753.890.00.00.0
13 Jan HerzaJan Herza
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 8 3.78 3.723.393.783.780.00.00.0
14 Filip HájekFilip Hájek
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 7 3.73 3.733.593.653.730.00.00.0
15 Filip FusekFilip Fusek
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 6 3.66 3.663.613.533.660.00.00.0
16 Ondřej KubíkOndřej Kubík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 13 3.53 3.533.483.363.530.00.00.0
17 Adam TašekAdam Tašek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 19 3.41 3.38x3.413.410.00.00.0
18 Filip MüllerFilip Müller
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 21 3.33 3.29x3.333.330.00.00.0
19 Albert PeškeAlbert Peške
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 16 3.30 3.30xx3.300.00.00.0
20 Václav KrumpholcVáclav Krumpholc
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 12 3.28 3.283.073.023.280.00.00.0
21 Tomáš SikaTomáš Sika
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 23 3.27 3.273.102.953.270.00.00.0
22 Ondřej SiegerOndřej Sieger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 22 3.22 3.223.072.953.220.00.00.0
23 Antonín DobešAntonín Dobeš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3 3.19 3.193.10x3.190.00.00.0
24 Matyáš ZounarMatyáš Zounar
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 25 3.18 x3.023.183.180.00.00.0
25 Damián VálekDamián Válek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 20 3.03 xx3.033.030.00.00.0
26 Lukáš BatalLukáš Batal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 1 2.94 2.942.702.882.940.00.00.0
Ondřej HořejšíOndřej Hořejší
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 9 NM ---00.00.00.0
Ondřej LukešOndřej Lukeš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 14 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 28 závodníků
Skupin B (čt, 16.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 22 4.60 4.444.444.314.444.41-4.60
2 Daniel HošekDaniel Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 8 4.08 x3.893.953.954.083.793.96
3 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 19 4.07 4.063.723.974.064.014.064.07
4 David MalířDavid Malíř
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 13 3.92 3.573.543.823.823.763.853.92
5 Tadeáš VítTadeáš Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 26 3.85 3.683.533.703.703.853.803.74
6 Šimon VítŠimon Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 25 3.83 3.79x3.573.793.833.783.60
7 Adam BabickýAdam Babický
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 32 3.80 3.803.533.513.803.573.603.57
8 Jáchym KajmlJáchym Kajml
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 9 3.69 3.693.533.233.693.372.583.51
9 Šimon Adam MillerŠimon Adam Miller
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
08 15 3.65 3.603.653.463.650.00.00.0
10 Jan ŠilhavýJan Šilhavý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 21 3.60 3.563.603.313.600.00.00.0
11 Jan Josef HalounJan Josef Haloun
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 6 3.45 3.453.273.383.450.00.00.0
12 Adam ČadaAdam Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 1 3.27 3.272.943.053.270.00.00.0
13 David LosDavid Los
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 11 3.26 3.263.13x3.260.00.00.0
14 Albert VlčekAlbert Vlček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 27 3.22 3.053.213.223.220.00.00.0
15 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 17 3.21 3.213.182.973.210.00.00.0
16 Stanislav DvořákStanislav Dvořák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 4 3.15 3.083.152.903.150.00.00.0
17 Jiří UlrychJiří Ulrych
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 24 3.11 3.073.112.423.110.00.00.0
18 Václav MostekVáclav Mostek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 16 3.09 xx3.093.090.00.00.0
19 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 5 3.07 3.073.033.073.070.00.00.0
20 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 30 3.06 2.352.983.063.060.00.00.0
21 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 28 3.02 2.412.403.023.020.00.00.0
22 Daniel StejskalDaniel Stejskal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 20 2.98 2.882.98x2.980.00.00.0
23 Jakub PilarčíkJakub Pilarčík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 18 2.95 2.792.742.952.950.00.00.0
24 Vojtěch MíkaVojtěch Míka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 14 2.94 2.942.542.742.940.00.00.0
25 David RajdlDavid Rajdl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 33 2.93 2.932.912.402.930.00.00.0
26 Theodor LadinTheodor Ladin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 10 2.77 x2.662.772.770.00.00.0
27 Štěpán DimmerŠtěpán Dimmer
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 3 2.74 2.742.23x2.740.00.00.0
28 Hugo ČernýHugo Černý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 2 2.63 xx2.632.630.00.00.0
29 Daniel TichýDaniel Tichý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 23 2.42 2.422.05-2.420.00.00.0
30 Filip SvartzFilip Svartz
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 31 2.41 2.222.352.412.410.00.00.0
Lukáš MalátLukáš Malát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jindřich HortaJindřich Horta
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Martin ZachMartin Zach
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 29 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Skupin)

Skupin A (čt, 16.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.45 4.364.454.444.454.33xx
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 4.38 4.204.384.244.384.264.194.38
3 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.17 3.84x3.903.904.174.123.83
4 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 4.16 3.713.914.164.163.823.244.09
5 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 4.00 x4.003.764.003.823.763.87
6 Eliška ŠpačkováEliška Špačková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.94 3.843.943.813.940.00.00.0
7 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3.86 3.803.833.513.833.683.483.86
8 Klára HonzejkováKlára Honzejková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.83 3.483.833.723.833.663.77x
9 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.79 x3.623.793.79---
10 Karolina BubákováKarolina Bubáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.74 3.743.39x3.740.00.00.0
11 Julie ChválováJulie Chválová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 3.73 3.583.733.713.730.00.00.0
12 Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 3.73 3.523.73x3.730.00.00.0
13 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.73 3.173.053.733.730.00.00.0
14 Klára KovaříkováKlára Kovaříková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3.62 3.623.573.343.620.00.00.0
15 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.58 3.503.583.553.580.00.00.0
16 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 3.58 3.583.41x3.580.00.00.0
17 Kateřina VolfováKateřina Volfová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 3.45 x3.453.333.450.00.00.0
18 Barbora StrejcováBarbora Strejcová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3.43 3.433.29x3.430.00.00.0
19 Eliška RydvanováEliška Rydvanová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 3.40 x3.163.403.400.00.00.0
20 Viktorie PetráskováViktorie Petrásková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 3.40 3.113.133.403.400.00.00.0
21 Alžběta BakotováAlžběta Bakotová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3.37 3.372.99x3.370.00.00.0
22 Klára MrzílkováKlára Mrzílková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 3.35 x3.35x3.350.00.00.0
23 Karolína HájkováKarolína Hájková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3.31 3.273.313.053.310.00.00.0
24 Klára DuškováKlára Dušková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 3.31 3.312.97x3.310.00.00.0
25 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3.24 3.24xx3.240.00.00.0
26 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3.22 3.22--3.220.00.00.0
27 Vanda NeumannováVanda Neumannová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
08 3.21 3.212.86-3.210.00.00.0
28 Eliška KubováEliška Kubová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.19 3.193.043.183.190.00.00.0
29 Molly KoďouskováMolly Koďousková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3.18 2.983.183.013.180.00.00.0
30 Veronika HampelováVeronika Hampelová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3.18 x2.983.183.180.00.00.0
31 Anna SoukupováAnna Soukupová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3.08 x3.013.083.080.00.00.0
32 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3.07 2.933.072.893.070.00.00.0
33 Emma KlinerováEmma Klinerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.06 3.062.943.023.060.00.00.0
34 Sára MarkovováSára Markovová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 3.05 x3.033.053.050.00.00.0
35 Veronika PelikánováVeronika Pelikánová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3.03 3.032.972.713.030.00.00.0
36 Stella KrpálkováStella Krpálková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 3.02 3.022.662.803.020.00.00.0
37 Klára BělováKlára Bělová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 2.65 x2.65x2.650.00.00.0
Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 DNS ---00.00.00.0
Dana GoláňováDana Goláňová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 NM xxx0.00.00.00.0
Andrea StejskalováAndrea Stejskalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 NM xxx0.00.00.00.0
Elizabeth MaldonadoElizabeth Maldonado
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 41 závodníků
Skupin B (čt, 16.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 4.28 3.964.234.054.234.264.254.28
2 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.97 3.272.963.653.653.383.663.97
3 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3.96 x2.753.963.963.143.323.27
4 Alena ČechováAlena Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.95 3.783.593.823.823.663.813.95
5 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3.82 3.823.773.363.823.753.803.30
6 Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.78 3.713.613.573.713.673.783.68
7 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 3.72 3.72x3.693.72---
8 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3.65 3.333.653.553.65---
9 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 3.59 3.593.423.303.590.00.00.0
10 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 3.44 3.303.423.443.440.00.00.0
11 Marianna VaňkováMarianna Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 3.42 3.423.413.393.420.00.00.0
12 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3.35 3.353.283.053.350.00.00.0
13 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3.35 3.353.183.093.350.00.00.0
14 Sofia Elizabeth HasíkSofia Elizabeth Hasík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 3.33 3.332.743.333.330.00.00.0
15 Jana StudničkováJana Studničková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.30 3.123.033.303.300.00.00.0
16 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 3.26 3.163.263.213.260.00.00.0
17 Mia HomečkováMia Homečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.25 3.213.253.013.250.00.00.0
18 Zuzana KučerováZuzana Kučerová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3.22 3.153.223.153.220.00.00.0
19 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.22 3.222.842.943.220.00.00.0
20 Eliška KoulováEliška Koulová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.20 3.093.013.203.200.00.00.0
21 Emma De RoseEmma De Rose
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 3.19 3.012.803.193.190.00.00.0
22 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 3.15 x3.113.153.150.00.00.0
23 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 3.15 3.152.783.053.150.00.00.0
24 Veronika SobotováVeronika Sobotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.13 x3.133.043.130.00.00.0
25 Ella DuškováElla Dušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.11 3.11xx3.110.00.00.0
26 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.07 3.033.023.073.070.00.00.0
27 Janna MatyášJanna Matyáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.06 2.992.913.063.060.00.00.0
28 Vanda MarešováVanda Marešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3.05 3.052.81x3.050.00.00.0
29 Tereza TurkováTereza Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.05 2.372.443.053.050.00.00.0
30 Linda MarešováLinda Marešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3.02 2.882.863.023.020.00.00.0
31 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3.00 3.00x2.913.000.00.00.0
32 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.00 xx3.003.000.00.00.0
33 Katarína ŠprlákováKatarína Šprláková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 2.99 2.882.992.572.990.00.00.0
34 Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2.99 2.862.742.992.990.00.00.0
35 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2.98 2.692.982.912.980.00.00.0
36 Ema HoušteckáEma Houštecká
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 2.91 2.912.802.302.910.00.00.0
37 Natálie KroupováNatálie Kroupová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 2.88 2.61x2.882.880.00.00.0
38 Stanislava TětekováStanislava Těteková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 2.81 2.812.262.582.810.00.00.0
39 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 2.75 2.742.75x2.750.00.00.0
40 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 2.63 2.632.562.262.630.00.00.0
41 Aneta GrosováAneta Grosová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2.45 2.442.282.452.450.00.00.0
42 Barbora ŠitinováBarbora Šitinová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
08 2.38 2.382.34-2.380.00.00.0
43 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 2.36 2.362.332.202.360.00.00.0
44 Johana BabickáJohana Babická
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 2.27 2.272.172.162.270.00.00.0
Barbora MíčováBarbora Míčová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 45 závodníků