Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody mladšího žactva (jen 2007)

Praha - Juliska (23. 1. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.07
2 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.37
3 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.47
4 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.36
2 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.02
3 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.58
4 Karel KuthanKarel Kuthan 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.71
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.69
2 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.25
3 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.64
4 Pavel HubálekPavel Hubálek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.01
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.52
2 Martin ŠalingMartin Šaling 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.45
3 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.56
4 Jan JohnJan John 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.40
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.48
2 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.72
3 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.88
4 Matěj KrystiánMatěj Krystián 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 09.00
2 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.04
3 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.10
4 Kryštof PetrůKryštof Petrů 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.49
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.14
2 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.31
3 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.96
4 Matouš ZachMatouš Zach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.91
2 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.03
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon DopitaŠimon Dopita 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.05
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.22
3 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.34
4 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.39
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.05
2 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.21
3 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.66
4 Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 09.16
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.43
3 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.65
4 Marek BenešMarek Beneš 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.21
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jeroným PerlíkJeroným Perlík 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 08.98
2 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.30
3 Adam FridrichAdam Fridrich 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.17
YURY SHARYGOYURY SHARYGO 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.19
2 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.17
3 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.17
Celkem 3 závodníků
Rozběh 14 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.64
2 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.71
Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 15 (čt, 23.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš HavliceEliáš Havlice 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.37
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 09.38
3 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.46
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.07
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.36
3 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.48
4 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.52
5 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.69
6 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.72
7 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.88
8 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.91
9 Jeroným PerlíkJeroným Perlík 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 08.98
10 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 09.00
11 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.02
12 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.04
13 Šimon DopitaŠimon Dopita 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.05
13 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.05
15 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.14
16 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 09.16
17 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.19
18 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.21
19 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.22
20 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.25
21 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.30
22 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.31
23 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.34
24 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.37
24 Eliáš HavliceEliáš Havlice 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.37
26 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 09.38
27 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.43
28 Martin ŠalingMartin Šaling 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.45
29 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.46
30 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.47
31 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.56
32 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.58
33 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.64
33 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.64
35 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.65
36 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.66
37 Karel KuthanKarel Kuthan 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.71
38 Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.77
39 Matěj KrystiánMatěj Krystián 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.90
40 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.93
41 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.96
42 Pavel HubálekPavel Hubálek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.01
43 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.03
44 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.10
45 Adam FridrichAdam Fridrich 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.17
45 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.17
45 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.17
48 Marek BenešMarek Beneš 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.21
49 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.39
50 Jan JohnJan John 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.40
51 Kryštof PetrůKryštof Petrů 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.49
52 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.71
53 Matouš ZachMatouš Zach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.75
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
YURY SHARYGOYURY SHARYGO 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 23.1.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.11
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.33
3 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.51
4 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.66
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 23.1.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.62
2 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.70
3 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.85
Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 23.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.45
2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.45
3 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.60
4 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.73
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 23.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.54
2 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.68
3 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.74
4 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.97
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.41
2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.46
3 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.58
4 Klára BejdákováKlára Bejdáková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.64
2 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.32
3 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.86
4 Karolina ZemanováKarolina Zemanová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.27
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.66
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.98
3 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.35
4 Natálie PaškevičováNatálie Paškevičová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.57
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.87
2 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.30
3 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.42
4 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.04
2 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 09.66
3 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.77
4 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.13
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.68
2 Pavlína PolákováPavlína Poláková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.79
3 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.88
4 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie UldrichováViktorie Uldrichová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.93
2 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.20
3 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.60
4 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.02
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.17
3 Žofie SvobodováŽofie Svobodová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.72
4 Klára KonečnáKlára Konečná 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.75
2 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.23
3 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.38
4 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.85
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.31
2 Rebecca PittRebecca Pitt 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.23
3 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.25
4 Ketevan Chatara-MorseKetevan Chatara-Morse 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.45
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.85
2 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.19
3 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.35
4 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.62
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.12
2 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.24
3 Ela NohejlováEla Nohejlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.31
Adéla KovářováAdéla Kovářová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.08
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.35
3 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.70
Celkem 3 závodníků
Rozběh 14 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.76
2 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.56
3 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.88
Celkem 3 závodníků
Rozběh 15 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.15
2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.87
3 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.16
Celkem 3 závodníků
Rozběh 16 (čt, 23.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 09.93
2 Alžběta LukášováAlžběta Lukášová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.72
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.41
2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.46
3 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.64
4 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.66
5 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.68
6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.75
7 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.76
8 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.85
9 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.87
10 Viktorie UldrichováViktorie Uldrichová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.93
11 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.98
12 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.02
13 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.04
14 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.08
15 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.12
16 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.15
17 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.17
18 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.19
19 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.20
20 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.23
21 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.24
22 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.30
23 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.31
24 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.32
25 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.35
25 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.35
25 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.35
28 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.38
29 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.42
30 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.52
31 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.56
32 Natálie PaškevičováNatálie Paškevičová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.57
33 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.58
34 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.60
35 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.62
36 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 09.66
37 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.70
38 Žofie SvobodováŽofie Svobodová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.72
39 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.77
39 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.77
41 Pavlína PolákováPavlína Poláková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.79
42 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.85
43 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.86
44 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.87
45 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.88
45 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.88
47 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 09.93
48 Klára BejdákováKlára Bejdáková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.05
48 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.05
50 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.13
51 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.16
52 Klára KonečnáKlára Konečná 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.22
53 Rebecca PittRebecca Pitt 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.23
54 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.25
55 Karolina ZemanováKarolina Zemanová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.27
56 Ela NohejlováEla Nohejlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.31
57 Ketevan Chatara-MorseKetevan Chatara-Morse 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.45
58 Alžběta LukášováAlžběta Lukášová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.72
Adéla KovářováAdéla Kovářová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 DNS