Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje

Praha - Strahov (1. 2. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.10
2 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.41
3 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.42
4 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.54
5 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.62
2 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.99
3 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.00
František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.44
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.64
3 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.92
4 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.50
Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.60
2 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.91
3 90 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.19
4 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.56
5 Filip VoncFilip Vonc 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.82
6 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.94
2 26 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.06
3 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.56
4 96 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.90
5 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.95
75 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.69
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.72
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.90
4 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.41
5 38 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 10.56
Vojtěch LukavskýVojtěch Lukavský 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.66
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.77
3 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.48
4 52 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.54
5 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.52
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.55
2 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.19
3 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.47
4 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.49
5 Tomáš DandaTomáš Danda 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.86
6 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.74
2 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.80
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.90
4 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.99
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.66
6 68 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.67
2 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.69
3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.27
4 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.29
5 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.49
6 76 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.55
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.57
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.92
4 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.46
5 98 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.86
6 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.06
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.12
3 74 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.23
4 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.30
5 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.53
6 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (so, 1.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.85
2 42 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.09
3 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.31
4 Matyáš ZoulaMatyáš Zoula 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.46
5 Kryštof MudříkKryštof Mudřík 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.85
6 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.10
2 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.44
3 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.55
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.55
5 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.57
6 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.60
7 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.62
8 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.64
9 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.66
10 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.67
11 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.69
11 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.69
13 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.72
14 47 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.74
15 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.77
16 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.80
17 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.85
18 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.90
18 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.90
20 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.91
21 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.92
21 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.92
23 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.94
24 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.99
25 26 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.06
25 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.06
27 42 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.09
28 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.12
29 90 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.19
29 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.19
31 74 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.23
32 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.27
33 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.29
34 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.30
35 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.31
36 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.41
36 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.41
38 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.42
39 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.46
39 Matyáš ZoulaMatyáš Zoula 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.46
41 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.47
42 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.48
43 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.49
43 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.49
45 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.50
46 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.53
47 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.54
47 52 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.54
49 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.55
50 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.56
50 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.56
52 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.60
53 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.66
54 68 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.73
55 76 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.76
56 Filip VoncFilip Vonc 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.82
57 Kryštof MudříkKryštof Mudřík 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.85
58 Tomáš DandaTomáš Danda 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.86
58 98 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.86
60 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.87
61 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.88
62 96 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.90
63 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.92
64 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.95
65 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.99
66 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.00
67 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 10.28
68 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.52
69 38 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 10.56
František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS
Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS
75 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Vojtěch LukavskýVojtěch Lukavský 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.03
2 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.35
3 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.52
4 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.60
5 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.61
6 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.68
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.54
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.56
3 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.60
4 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.63
5 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.67
6 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.80
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.38
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.85
3 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.26
4 Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.78
5 13 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.79
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.51
2 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.89
3 14 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.36
4 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.64
5 Ella WardElla Ward 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.76
2 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.53
3 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.60
4 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.64
5 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.92
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.33
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.74
4 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.89
5 91 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.56
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.74
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.98
3 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.45
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.57
5 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.80
2 35 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.91
3 Anna NěmcováAnna Němcová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.07
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.91
5 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.34
6 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.00
2 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.32
3 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.47
4 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.76
5 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.23
Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.72
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.77
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.95
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.54
Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DNS
Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.83
2 4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.89
3 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.05
4 Tereza BarákováTereza Baráková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.19
5 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.65
6 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.09
2 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.20
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.28
4 Kristýna PuchalováKristýna Puchalová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.58
5 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.70
6 58 Tereza MatulováTereza Matulová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.18
2 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.33
3 81 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.35
4 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.36
5 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.46
Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.90
2 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.07
3 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 09.50
4 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.57
5 Michaela CucováMichaela Cucová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.04
2 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.23
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.44
4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.66
5 51 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 09.71
6 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.07
2 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.51
3 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.57
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.59
5 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.79
6 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.71
2 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.42
3 25 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.70
4 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.31
5 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.32
6 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.15
2 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.49
3 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.64
4 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.80
5 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.99
6 37 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 10.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 17 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.01
2 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.36
3 36 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.39
4 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.44
5 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.64
6 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.38
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.51
3 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.71
4 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.72
5 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.74
6 71 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.76
7 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.77
8 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.80
9 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.83
10 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.85
11 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.89
11 4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.89
13 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.90
14 35 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.91
15 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.92
16 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.95
17 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.98
18 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.00
19 69 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.01
20 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.04
21 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.05
22 Anna NěmcováAnna Němcová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.07
22 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.07
22 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.07
25 12 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.09
26 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.15
27 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.18
28 Tereza BarákováTereza Baráková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.19
29 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.20
30 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.23
31 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.26
32 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.28
33 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.32
34 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.33
34 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.33
36 81 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.35
37 14 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.36
37 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.36
37 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.36
40 36 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.39
41 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.42
42 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.44
42 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.44
44 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.45
45 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.46
46 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.47
47 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.49
48 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 09.50
49 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.51
50 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.53
51 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.54
52 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.57
52 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.57
52 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.57
55 Kristýna PuchalováKristýna Puchalová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.58
56 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.59
57 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.60
58 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.64
58 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.64
58 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.64
58 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.64
62 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.65
63 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.66
64 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.70
64 25 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.70
66 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.71
66 51 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 09.71
68 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.74
69 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.76
70 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.77
71 Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.78
72 13 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.79
72 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.79
74 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.80
75 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.89
76 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.91
77 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.99
78 58 Tereza MatulováTereza Matulová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.04
79 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.06
80 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.23
81 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.27
82 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.31
83 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.32
84 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.33
85 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.34
86 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.36
87 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.38
88 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.50
89 91 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.56
90 Michaela CucováMichaela Cucová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.57
91 Ella WardElla Ward 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.65
92 37 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 10.86
Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DNS
Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.39
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.52
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.63
4 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.69
5 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.73
6 71 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.75
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.73
2 4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.80
3 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.81
4 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.84
5 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.92
6 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.93
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.10
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 20.97
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.63
4 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.86
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.56
2 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.54
3 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.68
Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.33
2 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.11
3 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.62
4 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.87
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.50
2 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.03
3 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.18
4 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.57
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.15
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.17
3 80 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.37
4 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.98
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.79
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 22.40
3 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.72
Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.08
2 99 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.54
3 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 24.78
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.43
2 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.95
3 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 24.35
4 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.69
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.39
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 22.74
3 67 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.50
4 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 24.87
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.83
2 Kryštof MudříkKryštof Mudřík 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.43
3 Tomáš KovařovicTomáš Kovařovic 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.16
4 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.38
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.46
2 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.16
3 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.42
4 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.07
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.36
2 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.81
3 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.67
Filip VoncFilip Vonc 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.52
2 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.82
3 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.84
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 75 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.75
2 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.70
3 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.22
4 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 26.01
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.00
2 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.39
3 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.11
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.10
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 20.97
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.08
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.15
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.17
6 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.50
7 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.52
8 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.56
9 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.63
10 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.79
11 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.03
12 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.18
13 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.33
14 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.39
15 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 22.40
16 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.57
17 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 22.74
18 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.83
19 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.00
20 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.11
21 29 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.36
22 80 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.37
23 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.39
24 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.43
25 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.46
26 67 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.50
27 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.54
28 75 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.75
29 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.81
30 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.82
31 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.95
32 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.98
33 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.11
34 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.16
35 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 24.35
36 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.42
37 99 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.54
38 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.62
39 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.67
40 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.68
41 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.69
42 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.70
43 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.72
44 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 24.78
45 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.84
46 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.86
47 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.87
47 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 24.87
49 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.22
50 Kryštof MudříkKryštof Mudřík 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.43
51 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 26.01
52 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.07
53 Tomáš KovařovicTomáš Kovařovic 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.16
54 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.38
Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Filip VoncFilip Vonc 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 20.57
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.45
3 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.78
Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 21.95
2 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.99
3 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.99
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.71
2 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 24.37
3 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.08
4 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 25.75
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 21.84
2 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.43
3 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 25.07
4 91 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 26.36
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.27
2 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.00
3 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.70
4 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 26.11
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BarákováTereza Baráková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.50
2 51 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 23.60
3 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.98
Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.56
2 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.45
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.79
4 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.14
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.67
2 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.51
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.44
4 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.02
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.20
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.22
3 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.64
4 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.64
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.90
2 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.20
3 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.86
4 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.97
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.35
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.14
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.33
4 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.70
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.24
2 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.09
3 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.72
4 Michaela CucováMichaela Cucová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 26.60
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.36
2 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 23.75
3 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 24.77
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 25.08
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.27
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.03
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.93
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.77
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.98
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.59
3 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.96
4 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.44
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.17
2 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.91
3 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 25.15
4 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.20
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 23.06
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 23.54
3 33 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.24
Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.64
2 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.27
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 24.58
4 Ella WardElla Ward 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 27.17
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.16
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 22.57
3 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 22.71
Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.26
2 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.57
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.55
4 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.71
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.02
2 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.51
3 40 Kristýna VojířováKristýna Vojířová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.87
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 20.57
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.26
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.45
4 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.57
5 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.67
6 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 21.84
7 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.90
8 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 21.95
9 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.98
10 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.99
11 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.02
12 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.16
13 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.20
14 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.24
15 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.27
15 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.27
17 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.35
18 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.36
19 Tereza BarákováTereza Baráková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.50
20 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.51
21 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.55
22 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.56
23 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 22.57
24 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.59
25 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.64
26 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 22.71
26 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.71
28 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.99
29 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.03
30 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 23.06
31 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.09
32 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.14
33 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.17
34 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.20
35 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.22
36 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.27
37 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.43
38 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.44
39 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.45
40 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.51
41 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 23.54
42 51 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 23.60
43 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.64
44 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.66
45 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.71
46 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 23.75
47 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.79
48 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.86
49 40 Kristýna VojířováKristýna Vojířová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.87
50 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.93
51 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.96
52 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.97
53 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.98
54 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.00
55 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.02
56 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.14
57 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.33
58 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 24.37
59 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 24.58
60 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.70
60 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.70
62 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.72
63 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 24.77
63 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.77
65 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.78
66 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.91
67 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 25.07
68 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.08
68 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 25.08
70 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 25.15
71 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.20
72 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.44
73 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.64
74 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 25.75
75 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 26.11
76 33 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.24
77 91 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 26.36
78 Michaela CucováMichaela Cucová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 26.60
79 Ella WardElla Ward 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 27.17
Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DNS
Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 64 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 2:21.82
2 79 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:30.45
3 82 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:41.80
4 42 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:55.79
5 98 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 3:02.65
6 96 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:03.06
7 68 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:04.58
8 68 Lukáš SitenskýLukáš Sitenský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:14.05
99 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 83 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:35.64
2 17 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 2:39.51
3 86 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:48.87
4 87 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:50.35
5 80 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:51.80
6 94 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:55.00
7 99 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:03.53
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 75 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 19 2:36.81
2 74 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:45.91
3 76 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:47.82
4 67 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20 2:49.41
5 52 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 25 2:49.84
6 38 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 22 3:11.85
29 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24 DQ
MS 70 Jan KolovratníkJan Kolovratník 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 2:35.44
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 64 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 2:21.82
2 79 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:30.45
3 70 Jan KolovratníkJan Kolovratník 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 2:35.44
4 83 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:35.64
5 75 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 19 2:36.81
6 17 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 2:39.51
7 82 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:41.80
8 74 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:45.91
9 76 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:47.82
10 86 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:48.87
11 67 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20 2:49.41
12 52 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 25 2:49.84
13 87 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:50.35
14 80 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:51.80
15 94 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:55.00
16 42 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:55.79
17 98 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 3:02.65
18 96 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:03.06
19 99 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:03.53
20 68 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:04.58
21 38 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 22 3:11.85
22 68 Lukáš SitenskýLukáš Sitenský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:14.05
99 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
29 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24 DQ

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:30.85
2 12 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:37.88
3 49 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:40.61
4 45 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 2:40.89
5 4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:44.52
6 81 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:49.73
7 91 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:53.41
8 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:55.13
9 30 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:55.43
10 13 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:06.05
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21 2:37.40
2 51 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 14 2:39.64
3 73 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:41.36
4 15 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 2:57.98
5 40 Kristýna VojířováKristýna Vojířová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23 3:00.63
6 25 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24 3:01.00
7 31 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 3:01.39
8 14 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 20 3:06.21
9 23 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 18 3:21.41
10 37 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 19 3:27.74
97 Nela KřížkováNela Křížková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:30.85
2 18 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21 2:37.40
3 12 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:37.88
4 51 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 14 2:39.64
5 49 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:40.61
6 45 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 2:40.89
7 73 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:41.36
8 4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:44.52
9 81 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:49.73
10 91 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:53.41
11 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:55.13
12 30 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:55.43
13 15 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 2:57.98
14 40 Kristýna VojířováKristýna Vojířová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23 3:00.63
15 25 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24 3:01.00
16 31 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 3:01.39
17 13 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:06.05
18 14 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 20 3:06.21
19 23 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 18 3:21.41
20 37 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 19 3:27.74
97 Nela KřížkováNela Křížková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 DNF

1500 m - Ml. žáci

(so, 1.2.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 95 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 5:13.66
2 26 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:23.94
3 47 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 5:28.66
4 22 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 5:30.15
5 93 Ferdinand HorynaFerdinand Horyna 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:39.70
6 90 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 5:51.50
7 60 Šimon NeradŠimon Nerad 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 5:53.90
8 78 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:55.43
9 53 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 6:10.11
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 92 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 5:18.27
2 35 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 5:38.93
3 54 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 5:51.69
4 44 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 5:56.96
5 21 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:59.19
6 33 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 6:04.38
7 19 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 6:38.08
58 Tereza MatulováTereza Matulová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 69 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 5:34.12
2 63 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:34.60
3 56 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:34.63
4 41 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 5:56.21
5 36 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 6:00.04
6 71 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 6:11.19
7 48 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 6:48.90
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 92 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 5:18.27
2 69 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 5:34.12
3 63 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:34.60
4 56 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:34.63
5 35 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 5:38.93
6 54 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 5:51.69
7 41 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 5:56.21
8 44 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 5:56.96
9 21 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:59.19
10 36 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 6:00.04
11 33 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 6:04.38
12 71 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 6:11.19
13 19 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 6:38.08
14 48 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 6:48.90
58 Tereza MatulováTereza Matulová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNF

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.65
2 86 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.29
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 11.33
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 12.10
5 74 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.66
6 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 13.77
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.09
2 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.64
3 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.69
4 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 13.02
5 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.25
6 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.91
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.28
2 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.05
3 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.93
4 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.28
5 38 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 14.57
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.65
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.28
3 86 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.29
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 11.33
5 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.05
6 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.09
7 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 12.10
8 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.64
9 74 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.66
10 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.69
11 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.93
12 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 13.02
13 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.25
14 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.28
15 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 13.77
16 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.91
17 38 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 14.57
Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.87
2 50 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.13
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.54
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.66
5 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.32
Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.95
2 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.15
3 45 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 11.24
4 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 11.52
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.28
6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.15
2 31 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 11.86
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.36
4 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.63
5 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 13.15
6 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 16.20
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.19
2 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.78
3 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.23
4 15 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.66
5 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14.52
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.37
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.75
3 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.77
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 13.11
5 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.05
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.63
2 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.12
3 13 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.60
4 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.75
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 13.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.87
2 50 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.13
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.54
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.66
5 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.95
6 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.15
6 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.15
8 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.19
9 45 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 11.24
10 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.32
11 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.37
12 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 11.52
13 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.63
14 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.75
15 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.78
16 31 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 11.86
17 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.23
18 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.28
19 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08