Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje

Praha - Strahov (1. 2. 2020)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.65
2 86 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.29
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 11.33
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 12.10
5 74 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.66
6 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 13.77
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.09
2 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.64
3 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.69
4 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 13.02
5 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.25
6 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.91
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.28
2 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.05
3 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.93
4 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.28
5 38 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 14.57
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.65
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.28
3 86 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.29
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 11.33
5 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.05
6 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.09
7 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 12.10
8 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.64
9 74 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.66
10 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.69
11 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.93
12 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 13.02
13 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.25
14 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.28
15 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 13.77
16 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.91
17 38 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 14.57
Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.87
2 50 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.13
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.54
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.66
5 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.32
Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.95
2 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.15
3 45 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 11.24
4 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 11.52
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.28
6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.15
2 31 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 11.86
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.36
4 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.63
5 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 13.15
6 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 16.20
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.19
2 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.78
3 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.23
4 15 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.66
5 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14.52
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.37
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.75
3 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.77
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 13.11
5 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.05
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.63
2 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.12
3 13 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.60
4 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.75
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 13.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.87
2 50 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.13
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.54
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.66
5 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.95
6 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.15
6 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.15
8 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.19
9 45 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 11.24
10 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.32
11 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.37
12 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 11.52
13 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.63
14 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.75
15 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.78
16 31 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 11.86
17 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.23
18 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.28
19 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.36
20 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.61
21 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.63
22 15 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.66
23 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.77
24 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 13.11
25 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.12
26 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 13.15
27 13 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 13.60
28 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.75
28 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 13.75
30 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.05
31 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14.52
32 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 16.20
Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNF