Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje

Praha - Strahov (1. 2. 2020)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.10
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 20.97
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.63
4 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.86
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.56
2 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.54
3 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.68
Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.33
2 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.11
3 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.62
4 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.87
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.50
2 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.03
3 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.18
4 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.57
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.15
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.17
3 80 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.37
4 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.98
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.79
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 22.40
3 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.72
Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.08
2 99 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.54
3 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 24.78
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.43
2 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.95
3 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 24.35
4 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.69
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.39
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 22.74
3 67 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.50
4 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 24.87
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.83
2 Kryštof MudříkKryštof Mudřík 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.43
3 Tomáš KovařovicTomáš Kovařovic 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.16
4 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.38
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.46
2 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.16
3 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.42
4 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.07
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.36
2 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.81
3 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.67
Filip VoncFilip Vonc 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.52
2 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.82
3 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.84
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 75 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.75
2 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.70
3 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.22
4 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 26.01
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 1.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.00
2 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.39
3 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.11
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.10
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 20.97
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.08
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.15
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.17
6 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.50
7 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.52
8 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.56
9 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.63
10 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.79
11 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.03
12 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.18
13 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.33
14 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.39
15 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 22.40
16 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.57
17 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 22.74
18 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.83
19 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.00
20 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.11
21 29 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.36
22 80 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.37
23 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.39
24 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.43
25 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.46
26 67 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.50
27 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.54
28 75 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.75
29 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.81
30 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.82
31 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.95
32 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.98
33 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.11
34 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.16
35 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 24.35
36 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.42
37 99 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.54
38 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.62
39 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.67
40 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.68
41 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.69
42 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.70
43 Marek KuřátkoMarek Kuřátko 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.72
44 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 24.78
45 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.84
46 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.86
47 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.87
47 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 24.87
49 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.22
50 Kryštof MudříkKryštof Mudřík 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.43
51 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 26.01
52 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.07
53 Tomáš KovařovicTomáš Kovařovic 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.16
54 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.38
Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 DNS
Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Filip VoncFilip Vonc 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 20.57
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.45
3 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.78
Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 21.95
2 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.99
3 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.99
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.71
2 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 24.37
3 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.08
4 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 25.75
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 21.84
2 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.43
3 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 25.07
4 91 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 26.36
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.27
2 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.00
3 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.70
4 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 26.11
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BarákováTereza Baráková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.50
2 51 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 23.60
3 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.98
Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.56
2 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.45
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.79
4 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.14
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.67
2 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.51
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.44
4 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.02
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.20
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.22
3 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.64
4 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.64
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.90
2 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.20
3 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.86
4 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.97
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.35
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.14
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.33
4 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.70
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.24
2 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.09
3 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.72
4 Michaela CucováMichaela Cucová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 26.60
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.36
2 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 23.75
3 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 24.77
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 25.08
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.27
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.03
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.93
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.77
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.98
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.59
3 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.96
4 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.44
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.17
2 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.91
3 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 25.15
4 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.20
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 23.06
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 23.54
3 33 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.24
Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.64
2 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.27
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 24.58
4 Ella WardElla Ward 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 27.17
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.16
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 22.57
3 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 22.71
Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.26
2 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.57
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.55
4 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.71
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (so, 1.2.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.02
2 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.51
3 40 Kristýna VojířováKristýna Vojířová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.87
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 20.57
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.26
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.45
4 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.57
5 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.67
6 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 21.84
7 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.90
8 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 21.95
9 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.98
10 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.99
11 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.02
12 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.16
13 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.20
14 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.24
15 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.27
15 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.27
17 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.35
18 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.36
19 Tereza BarákováTereza Baráková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.50
20 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.51
21 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.55
22 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.56
23 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 22.57
24 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.59
25 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.64
26 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 22.71
26 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.71
28 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.99
29 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.03
30 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 23.06
31 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.09
32 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.14
33 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.17
34 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.20
35 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.22
36 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.27
37 85 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.43
38 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.44
39 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.45
40 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.51
41 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 23.54
42 51 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 23.60
43 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.64
44 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.66
45 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.71
46 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 23.75
47 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.79
48 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.86
49 40 Kristýna VojířováKristýna Vojířová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.87
50 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.93
51 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.96
52 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.97
53 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.98
54 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.00
55 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.02
56 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.14
57 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.33
58 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 24.37
59 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 24.58
60 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.70
60 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.70
62 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.72
63 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 24.77
63 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.77
65 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.78
66 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.91
67 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 25.07
68 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.08
68 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 25.08
70 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 25.15
71 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.20
72 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.44
73 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.64
74 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 25.75
75 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 26.11
76 33 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.24
77 91 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 26.36
78 Michaela CucováMichaela Cucová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 26.60
79 Ella WardElla Ward 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 27.17
Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DNS
Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS