Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (9. 2. 2020)

skok daleký - Muži

(ne, 9.2.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 175 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 12 6.41 5.986.086.416.416.35-6.09
2 167 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 13 6.36 5.756.16x6.166.36x5.97
3 163 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5 6.13 5.58x6.116.116.006.136.07
4 6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 11 6.09 5.535.914.075.916.09xx
5 138 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 6.00 5.455.785.505.785.655.476.00
6 67 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 9 5.88 5.885.765.575.88xx5.82
7 84 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 2 5.71 5.455.365.715.715.565.575.34
8 184 Matěj LněníčekMatěj Lněníček
AK ŽatecAK Žatec
04 6 5.37 5.335.375.365.375.105.315.35
9 186 Daniel ŠvecDaniel Švec
AK ŽatecAK Žatec
06 8 5.25 5.25x5.105.250.00.00.0
10 232 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 5.18 x5.18x5.180.00.00.0
11 139 Vít JünglingVít Jüngling
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 4 4.89 4.694.894.894.890.00.00.0
12 221 Jan ApolenJan Apolen
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 1 4.76 4.76--4.76---
13 86 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 10 4.41 4.374.364.414.410.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 9.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 399 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 13 5.37 5.085.185.105.185.375.235.36
2 220 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 11 5.29 5.29x5.195.295.065.194.78
3 206 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 12 5.25 4.815.105.255.255.104.97x
4 368 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 10 5.10 4.635.035.105.104.885.004.91
5 198 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 8 5.04 4.664.834.754.834.575.04x
6 203 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 9 4.82 4.154.744.824.824.614.564.77
7 398 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 4.57 4.304.414.574.57x-4.03
8 240 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 6 4.26 4.184.024.174.184.074.263.91
9 278 Lea KrákorováLea Krákorová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 1 4.01 x4.013.584.010.00.00.0
10 370 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 5 3.89 3.893.863.613.890.00.00.0
11 363 Sofie KrstevaSofie Krsteva
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 2 3.86 3.863.693.733.860.00.00.0
12 189 Štěpánka RemutováŠtěpánka Remutová
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
02 3 3.07 x3.013.073.070.00.00.0
371 Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků