Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (9. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 226 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.19 q
MS 17 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 07.35
3 43 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 07.52
4 84 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 07.92
MS 109 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.15
6 65 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 08.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 50 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.23
MS 111 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.53
3 41 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 1 07.60
4 184 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 6 08.11
5 235 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.44
118 Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 236 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 07.02 q
2 38 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 07.37 q
MS Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 SlovenskoSlovensko 3 07.47
4 137 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.60
5 39 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 1 07.91
6 45 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 07.42 q
MS 146 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 07.71
3 73 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 07.76
4 48 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.49
11 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 DNS
216 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DQ
Poznámky:
Rada - DQ - předčasný start
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 117 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.37
2 27 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.43 q
3 186 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 5 07.85
4 74 Petr FryčekPetr Fryček 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 08.08
5 140 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.12
6 31 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 71 Noureddine HahidNoureddine Hahid 93 LibanonLibanon 2 06.93
MS 57 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.36
3 136 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.52
4 218 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.67
5 139 Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.10
6 2 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 08.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 96 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.16
MS 33 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.30
MS 220 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 07.73
4 167 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.76
MS 123 Mukhammad Akhmad ShalabiMukhammad Akhmad Shalabi 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 175 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.25 q
MS 148 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.31
MS 145 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.62
MS 51 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.84
5 85 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 82 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.05
MS 32 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.32
3 25 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.66
4 163 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.68
MS 126 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 119 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.41
MS 154 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.46
MS 128 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.60
MS 46 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.21
5 77 Petr MusilPetr Musil 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (ne, 9.2.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 152 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.42
MS 130 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.46
MS 1 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 07.62
4 76 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 ASK LovosiceASK Lovosice 6 07.91
5 225 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Noureddine HahidNoureddine Hahid 93 LibanonLibanon 2 06.93
2 236 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 07.02 q
3 82 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.05
4 96 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.16
5 226 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.19 q
6 50 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.23
7 175 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.25 q
8 33 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.30
9 148 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.31
10 32 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.32
11 17 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 07.35
12 57 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.36
13 38 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 07.37 q
13 117 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.37
15 119 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.41
16 7 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 07.42 q
16 152 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.42
18 27 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.43 q
19 154 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.46
19 130 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.46
21 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 SlovenskoSlovensko 3 07.47
22 43 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 07.52
22 136 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.52
24 111 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.53
25 41 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 1 07.60
25 137 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.60
25 128 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.60
28 145 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.62
28 1 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 07.62
30 25 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.66
31 218 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.67
32 163 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.68
33 146 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 07.71
34 220 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 07.73
35 73 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 07.76
35 167 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.76
37 51 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.84
38 186 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 5 07.85
39 39 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 1 07.91
39 126 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.91
39 76 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 ASK LovosiceASK Lovosice 6 07.91
42 84 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 07.92
43 123 Mukhammad Akhmad ShalabiMukhammad Akhmad Shalabi 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.98
44 85 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.02
45 74 Petr FryčekPetr Fryček 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 08.08
46 139 Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.10
47 184 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 6 08.11
48 140 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.12
49 45 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.14
50 109 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.15
50 225 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.15
52 2 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 08.18
53 46 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.21
54 77 Petr MusilPetr Musil 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.22
55 235 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.44
56 48 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.49
57 31 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 08.59
58 65 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 08.62
118 Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
11 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 DNS
216 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DQ

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 226 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 06.96
2 236 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 06.96
3 175 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.18
4 38 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 2 07.27
5 7 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 07.46
6 27 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.47
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 9.2.2020 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 82 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.00
MS 96 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.18
MS 32 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 07.23
MS 33 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.33
50 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
148 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 212 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.97
2 290 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.12
3 218 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 08.17
4 196 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 08.21
5 219 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.22
6 360 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.28
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 9.2.2020 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 5 07.97
2 310 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.09
3 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.11
4 326 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.21
251 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
372 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 251 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.79
MS 326 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.14
3 397 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.28
4 358 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.76
5 224 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 09.13
6 237 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 6 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 4 08.07
MS 306 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.26
MS 344 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.47
MS 373 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.63
5 396 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.04
MS 377 Tereza ČejdováTereza Čejdová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 212 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.97 q
2 360 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.03 q
3 206 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.44
MS 330 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.49
5 361 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.70
6 Natálie ŠkorpilováNatálie Škorpilová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 310 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.15
MS 308 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.27
MS 345 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
4 398 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.60
5 212 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.68
MS 339 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 372 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.07
MS Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.15
MS 250 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.32
MS 246 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.35
5 204 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 08.63
227 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DQ
Poznámky:
Helebrantová - DQ - předčasný start
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 290 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.17 q
MS 312 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.29
3 241 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.72
4 368 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.84
199 Lada MalinováLada Malinová 04 AK MostAK Most 6 DNS
402 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 196 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 08.15 q
2 195 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 08.32
3 193 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 5 08.53
4 220 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.05
5 249 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 09.06
200 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 219 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.22 q
MS 208 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.32
MS 247 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.74
MS 379 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.12
5 276 Zlata GärtnerováZlata Gärtnerová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.48
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 218 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.21 q
2 214 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.37
3 371 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.56
4 395 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.83
5 205 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 2 09.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 275 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.32
MS 287 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.34
MS 210 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.67
4 403 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK ŽatecAK Žatec 6 08.87
MS 267 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 251 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.79
2 212 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.97 q
3 360 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.03 q
4 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 4 08.07
4 372 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.07
6 326 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.14
7 310 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.15
7 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.15
7 196 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 08.15 q
10 290 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.17 q
11 218 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.21 q
12 219 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.22 q
13 306 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.26
14 308 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.27
15 397 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.28
16 312 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.29
17 250 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.32
17 195 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 08.32
17 208 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.32
17 275 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.32
21 287 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.34
22 246 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.35
23 214 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.37
24 206 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.44
25 344 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.47
26 330 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.49
27 193 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 5 08.53
28 371 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.56
29 345 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
30 398 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.60
31 373 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.63
31 204 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 08.63
33 210 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.67
34 212 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.68
35 361 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.70
36 241 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 2 08.72
37 247 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.74
38 358 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.76
39 339 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.78
40 395 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.83
41 368 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.84
42 403 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK ŽatecAK Žatec 6 08.87
43 396 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.04
44 220 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.05
45 249 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 09.06
46 379 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.12
47 224 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 09.13
48 377 Tereza ČejdováTereza Čejdová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.21
49 205 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 2 09.22
50 237 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 6 09.33
51 276 Zlata GärtnerováZlata Gärtnerová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.48
51 267 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.48
53 Natálie ŠkorpilováNatálie Škorpilová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.05
227 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DQ
199 Lada MalinováLada Malinová 04 AK MostAK Most 6 DNS
402 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DNS
200 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 6 DNS