Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (25. 1. 2020)

800 m - Muži

(so, 25.1.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 84 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 1:54.86
2 86 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:01.95
MS 87 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:02.76
4 82 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:09.12
5 85 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 2:12.82
6 83 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 2:24.40
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 80 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:09.92
2 78 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:14.13
3 79 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:17.20
4 81 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:21.08
5 77 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:27.84
6 76 Roman StolarikRoman Stolarik 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 2:29.65
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy

(so, 25.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 96 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:23.63
2 98 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:32.35
3 97 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 3:03.42
99 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 95 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:33.45
2 88 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:37.14
MS 93 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:37.20
MS 89 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:38.16
MS 92 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:38.92
6 90 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 2:42.44
7 94 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:51.73
8 91 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 3:20.01
Celkem 8 závodníků