Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (25. 1. 2020)

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Škrdleta, Tejnor, Votava, Kubec Škrdleta, Tejnor, Votava, Kubec TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 1:39.25
2 Czepiec, Buchal, Gribbin, Vacek Czepiec, Buchal, Gribbin, Vacek SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 1:44.37
3 Nový, Sládek, Hlaváč, Drnek Nový, Sládek, Hlaváč, Drnek TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 1:45.13
79 Janda, Johaník, Maloň, Cipín Janda, Johaník, Maloň, Cipín T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
Poznámky:
Štafeta Sokola ČB DQ podle pravidla 163.5a
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krňanský, Holoubek, Hašek, Dubšík Krňanský, Holoubek, Hašek, Dubšík TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 1:40.68
2 81 Havelka, Kupčík, Pikl, Stejskal Havelka, Kupčík, Pikl, Stejskal SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 1:49.57
3 78 Jošt, Nečina, Rataj, Smetana Jošt, Nečina, Rataj, Smetana TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 1:52.59
4 Kukrál, Stejskal, Stejskal, Vít Kukrál, Stejskal, Stejskal, Vít SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 1:54.73
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Škrdleta, Tejnor, Votava, Kubec Škrdleta, Tejnor, Votava, Kubec TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 1:39.25
2 Krňanský, Holoubek, Hašek, Dubšík Krňanský, Holoubek, Hašek, Dubšík TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 1:40.68
3 Czepiec, Buchal, Gribbin, Vacek Czepiec, Buchal, Gribbin, Vacek SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 1:44.37
4 Nový, Sládek, Hlaváč, Drnek Nový, Sládek, Hlaváč, Drnek TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 1:45.13
5 81 Havelka, Kupčík, Pikl, Stejskal Havelka, Kupčík, Pikl, Stejskal SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 1:49.57
6 78 Jošt, Nečina, Rataj, Smetana Jošt, Nečina, Rataj, Smetana TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 1:52.59
7 Kukrál, Stejskal, Stejskal, Vít Kukrál, Stejskal, Stejskal, Vít SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 1:54.73
79 Janda, Johaník, Maloň, Cipín Janda, Johaník, Maloň, Cipín T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šímová, Ježková, Kurzová, Voráčková Šímová, Ježková, Kurzová, Voráčková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:50.13
2 66 Kršová, Moravcová, Zykánová, Basíková Kršová, Moravcová, Zykánová, Basíková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 1:51.63
3 Čermáková, Janoušková, Kollarová, Strusková Čermáková, Janoušková, Kollarová, Strusková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 1:53.17
4 Chalupová, Jinderlová, Pašková, Kostrounová Chalupová, Jinderlová, Pašková, Kostrounová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 1:58.64
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cílková, Marušová, Šiková, Vonešová Cílková, Marušová, Šiková, Vonešová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 1:52.57
2 Klementová, Mikešová, Pilátová, Turková Klementová, Mikešová, Pilátová, Turková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 1:54.00
3 91 Hejdová, Herdová, Stejskalová, Nagyová Hejdová, Herdová, Stejskalová, Nagyová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:17.50
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Borová, Hálová, Pastyříková, Šiková Borová, Hálová, Pastyříková, Šiková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 1:56.67
2 Příhodová, Kovářová, Jíšová, Hodinová Příhodová, Kovářová, Jíšová, Hodinová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 1:56.81
3 Ošmerová, Votíková, Piklová, Faktorová Ošmerová, Votíková, Piklová, Faktorová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:03.39
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šímová, Ježková, Kurzová, Voráčková Šímová, Ježková, Kurzová, Voráčková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:50.13
2 66 Kršová, Moravcová, Zykánová, Basíková Kršová, Moravcová, Zykánová, Basíková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 1:51.63
3 Cílková, Marušová, Šiková, Vonešová Cílková, Marušová, Šiková, Vonešová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 1:52.57
4 Čermáková, Janoušková, Kollarová, Strusková Čermáková, Janoušková, Kollarová, Strusková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 1:53.17
5 Klementová, Mikešová, Pilátová, Turková Klementová, Mikešová, Pilátová, Turková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 1:54.00
6 Borová, Hálová, Pastyříková, Šiková Borová, Hálová, Pastyříková, Šiková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 1:56.67
7 Příhodová, Kovářová, Jíšová, Hodinová Příhodová, Kovářová, Jíšová, Hodinová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 1:56.81
8 Chalupová, Jinderlová, Pašková, Kostrounová Chalupová, Jinderlová, Pašková, Kostrounová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 1:58.64
9 Ošmerová, Votíková, Piklová, Faktorová Ošmerová, Votíková, Piklová, Faktorová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:03.39
10 91 Hejdová, Herdová, Stejskalová, Nagyová Hejdová, Herdová, Stejskalová, Nagyová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:17.50