Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (25. 1. 2020)

400 m - Muži

(so, 25.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 86 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 54.50
2 69 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 54.83
3 82 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 55.52
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 56.29
2 71 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 57.26
3 72 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 57.91
4 70 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 59.95
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 64.20
2 98 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 65.08
3 61 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 66.15
4 63 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 67.26
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 60.15
2 66 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 64.48
3 65 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 71.06
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 67 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.68
MS 96 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 61.15
MS 68 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 62.20
99 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 67 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.68
2 64 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 60.15
3 96 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 61.15
4 68 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 62.20
5 62 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 64.20
6 66 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 64.48
7 98 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 65.08
8 61 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 66.15
9 63 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 67.26
10 65 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 71.06
99 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 88 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 59.54
2 89 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 62.07
3 91 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 65.38
4 90 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 67.46
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 94 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 69.21
2 92 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 69.94
3 95 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 72.70
93 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 88 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 59.54
2 89 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 62.07
3 91 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 65.38
4 90 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 67.46
5 94 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 69.21
6 92 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 69.94
7 95 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 72.70
93 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS