Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody Olympu žactva

Praha - Stromovka (8. 1. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.55
2 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.62
3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 07.80
5 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 07.85
6 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.86
7 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
8 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.98
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.94
2 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 07.97
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.02
4 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.10
5 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.29
6 Samuel FišerSamuel Fišer 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.31
7 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.33
8 Filip ToupalFilip Toupal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.44
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.24
2 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
3 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.38
4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
5 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.44
6 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.53
7 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.54
8 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.88
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.07
2 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.15
3 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.16
4 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.60
5 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.62
6 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.67
7 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
8 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.97
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.55
2 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.56
3 Vojtěch PravdaVojtěch Pravda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.58
4 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.01
5 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.01
6 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.15
7 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.19
8 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.33
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.65
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.73
3 Petr HegarPetr Hegar 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.84
4 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
5 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.12
6 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.32
7 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.42
8 Antonín LupačAntonín Lupač 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.43
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.52
2 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.87
3 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 08.97
4 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.14
5 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.15
6 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.26
7 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.30
8 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.49
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.43
2 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.46
3 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.52
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.53
5 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.56
6 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.66
7 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.01
8 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.36
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.17
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.30
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.61
4 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.63
5 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
6 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.08
7 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.09
8 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.45
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.98
2 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.03
3 Adrian ŠandaAdrian Šanda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.06
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.10
5 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29
6 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.39
7 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.50
8 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 10.22
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.91
2 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.01
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.41
4 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.53
5 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.54
6 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.61
7 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.63
8 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.25
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.87
2 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
3 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.26
4 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.49
5 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.49
6 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
7 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.60
8 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.83
2 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
3 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.42
4 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.68
5 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.71
6 Oliver SchwarzOliver Schwarz 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.00
7 Eda VlčekEda Vlček 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.38
8 Matyáš ZdrhaMatyáš Zdrha 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.59
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.92
2 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.32
3 Jan BendaJan Benda 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.67
4 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.78
5 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.95
6 Matyáš HošpesMatyáš Hošpes 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.99
7 Martin ŽibřidMartin Žibřid 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.32
8 Michal NěmecMichal Němec 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.58
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.68
2 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.92
3 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.96
4 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.23
5 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.02
6 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.07
7 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.18
8 Matyáš ProvodMatyáš Provod 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.74
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.52
2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.68
3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.48
4 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
5 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.03
6 Jan LacinaJan Lacina 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.13
7 Lukáš BatalLukáš Batal 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.45
Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.03
2 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
3 Jan HerzaJan Herza 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.47
4 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.54
5 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.56
6 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.68
7 Josef BobákJosef Bobák 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.00
8 Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.03
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.99
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.00
3 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.50
4 Martin ŠalingMartin Šaling 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 09.63
5 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73
6 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.78
7 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.81
8 Jakub CoculaJakub Cocula 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.00
Celkem 8 závodníků
Běh 19 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.98
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.14
3 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.25
4 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.90
5 Jakub ŠpínaJakub Špína 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.10
6 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.16
7 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.24
8 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.83
Celkem 8 závodníků
Běh 20 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.23
2 Adam BabickýAdam Babický 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.46
3 Jiří UlrychJiří Ulrych 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.81
4 Samuel RoletSamuel Rolet 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.00
5 Kryštof ŠupolaKryštof Šupola 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.06
6 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.17
7 Jakub NovotnýJakub Novotný 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.29
8 Jakub MarešJakub Mareš 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.61
Celkem 8 závodníků
Běh 21 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PravdaVojtěch Pravda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.52
2 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.13
3 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.19
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.39
5 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.55
6 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.98
7 Mikuláš HozákMikuláš Hozák 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.56
8 Jakub KohoutJakub Kohout 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.73
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 07.98
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.07
3 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.26
4 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.33
5 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.36
6 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.47
7 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.69
8 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.41
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.25
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.37
3 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
4 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.59
5 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
6 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.67
7 Adéla VojtováAdéla Vojtová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
8 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.52
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.64
5 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.65
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.65
7 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.67
8 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.55
2 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
4 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.68
5 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
6 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
7 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.87
8 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.97
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.82
2 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.85
3 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
4 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.94
5 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
6 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.05
7 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
8 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.29
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.36
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.45
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.79
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
5 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.85
6 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.02
7 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.11
8 Denisa BenešováDenisa Benešová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.23
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.67
2 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
3 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.91
4 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.96
5 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.08
6 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
7 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.49
Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.89
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.89
4 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.99
5 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.34
6 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.37
7 Julie MoraováJulie Moraová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.45
8 Sarah KomárováSarah Komárová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.54
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.90
2 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.91
3 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.04
4 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
5 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.10
6 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.20
7 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.22
8 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.23
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.85
2 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.14
3 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.22
4 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.31
5 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.40
6 Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.50
7 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.72
Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.77
2 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.10
3 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.10
4 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.19
5 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.44
6 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.60
7 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.61
8 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.81
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.06
2 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.23
3 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.31
4 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.35
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.40
6 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.76
7 Anna NedvědováAnna Nedvědová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.78
8 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.00
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.24
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.34
3 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.34
4 Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
5 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.42
6 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.68
7 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.70
8 Veronika PolenováVeronika Polenová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.92
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
2 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.15
3 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.15
4 Anna HolečkováAnna Holečková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.16
5 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.24
6 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.26
7 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.47
8 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.51
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
2 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.41
3 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.61
4 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.86
5 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.08
6 Karolína AdámkováKarolína Adámková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.12
7 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.19
8 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.58
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.00
2 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27
3 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.37
4 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.50
5 Natálie KotrčováNatálie Kotrčová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.67
6 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.81
7 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.07
8 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.23
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.02
2 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.08
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 09.39
4 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.42
5 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.45
6 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.84
7 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.91
8 Chiara Charlotte MenzelováChiara Charlotte Menzelová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.60
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.28
2 Ema TomáškováEma Tomášková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.39
3 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.47
4 Mína JuráčkováMína Juráčková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.55
5 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.57
6 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.90
7 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.02
8 Viktorie HradeckáViktorie Hradecká 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.06
Celkem 8 závodníků
Běh 19 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
2 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.94
3 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.98
4 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.04
5 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.28
6 Monika BílkováMonika Bílková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.57
7 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.08
8 Ema JelínkováEma Jelínková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.88
Celkem 8 závodníků
Běh 20 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.23
2 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.50
3 Sofie HorákováSofie Horáková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.51
4 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.67
5 Alžběta BakotováAlžběta Bakotová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.89
6 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.20
7 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.52
8 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.67
Celkem 8 závodníků
Běh 21 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.49
2 Adéla HousarováAdéla Housarová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.50
3 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.79
4 Magdaléna PrchlíkováMagdaléna Prchlíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.98
5 Klára PolákováKlára Poláková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.03
6 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.04
7 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.05
8 Veronika HampelováVeronika Hampelová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.61
Celkem 8 závodníků
Běh 22 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.38
2 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.60
3 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.63
4 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.72
5 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.88
6 Katarína ŠprlákováKatarína Šprláková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.12
7 Kateřina KoubováKateřina Koubová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.13
8 Alžběta PacovskáAlžběta Pacovská 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.99
Celkem 8 závodníků
Běh 23 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.94
2 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.96
3 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.15
4 Viktorie MajerováViktorie Majerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.35
5 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.50
6 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.85
7 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.93
8 Vanda MartincováVanda Martincová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.28
Celkem 8 závodníků
Běh 24 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.78
2 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.98
3 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.14
4 Viktorie HradeckáViktorie Hradecká 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.42
5 Kristýna KandraváKristýna Kandravá 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.73
6 Chiara Charlotte MenzelováChiara Charlotte Menzelová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.01
Celkem 6 závodníků