2. veřejné závody Olympu žactva
Praha - Stromovka (15. 1. 2020)vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(st, 15.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 10.74 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4 |
07 | 10.51 | ||||||||||||||||
3 |
Marek VáňaMarek Váňa
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 09.77 | ||||||||||||||||
4 |
Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 09.06 | ||||||||||||||||
5 |
Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 08.95 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš DoškářTomáš Doškář
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 08.13 | ||||||||||||||||
7 |
Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 07.92 | ||||||||||||||||
8 |
Daniel MarekDaniel Marek
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 07.00 | ||||||||||||||||
9 |
Filip ToningerFilip Toninger
Atletický školní klub Mazur... |
07 | 06.90 | ||||||||||||||||
10 |
Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z... |
07 | 06.90 | ||||||||||||||||
11 |
Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia Praha |
07 | 06.75 | ||||||||||||||||
12 |
Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z... |
07 | 06.75 | ||||||||||||||||
13 |
Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova |
06 | 06.65 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub BednářJakub Bednář
ASK Slavia Praha |
08 | 06.48 | ||||||||||||||||
15 |
David StrakaDavid Straka
SK Jeseniova |
08 | 06.40 | ||||||||||||||||
16 |
Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 06.35 | ||||||||||||||||
17 |
Matěj KrystiánMatěj Krystián
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 06.31 | ||||||||||||||||
18 |
Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s. |
07 | 06.22 | ||||||||||||||||
19 |
Filip KodymFilip Kodym
ASK Slavia Praha |
08 | 06.20 | ||||||||||||||||
20 |
Vojtěch LukavskýVojtěch Lukavský
Atletika Líbeznice |
07 | 06.20 | ||||||||||||||||
21 |
Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 06.09 | ||||||||||||||||
22 |
Albert KuklaAlbert Kukla
SK Jeseniova |
05 | 06.01 | ||||||||||||||||
23 |
Jan JohnJan John
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 05.85 | ||||||||||||||||
24 |
Šimon LanczŠimon Lancz
SK Jeseniova |
08 | 05.62 | ||||||||||||||||
25 |
Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia Praha |
08 | 05.45 | ||||||||||||||||
26 |
Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L. |
08 | 05.20 | ||||||||||||||||
27 |
Ondřej SiegerOndřej Sieger
Atletický školní klub Mazur... |
08 | 05.15 | ||||||||||||||||
28 |
Kryštof DavidKryštof David
SK Jeseniova |
08 | 05.15 | ||||||||||||||||
29 |
Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek
Spartak Praha 4 |
08 | 04.80 | ||||||||||||||||
30 |
Jan BendaJan Benda
ASK Slavia Praha |
08 | 04.62 | ||||||||||||||||
31 |
Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
08 | 04.06 | ||||||||||||||||
Matěj PourMatěj Pour
Univerzitní sportovní klub ... |
08 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |